Róbert Fico

Z Necyklopedia
(Presmerované z Zjavenie)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

"Keby som sa celé dni naťahoval s idiotmi, nič iné by som nerobil."

- Robert Fico

"To sa tak nerobí do psej matere."

- Reakcia na Pelleho skutky.

"My sa nebudeme priprcávať."

- Výjav jeho tlačovej besedy
Róbert Fico Ficuš Hoňovič
Róbert Fico

Slovenskýľavicový, liberálny a konzervatívny národný politik, katolík a heterosexuál, jebo
Narodenie 15. september 1904
Továreň na tehly
Známy vďaka Necyklopédii, Superstar a MDŽ
Manželka Doc. JUDr. Svetlana Ficová, CSc.
Deti Jebnuté
Rodičia Nudili sa na ZRPŠ
Príbuzní Sekretárky a iné cice
IQ pod bod

varu a bod mrazu

Podpis Róbert Fico, podpis
Webstránka sex.com
Poznámky Kľudne si nalejte a čítajte ďalej...

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Doc. SUDr. Robertko Ficovic Csc. (* 25. september 1904, Topoľčianska teheľna), inak je to sedlák z Hrušovan, ktorý do Topoľčian v mladom veku privandroval len preto, aby mohol byť okresným vedúcim SZM, je slovenský politik, diktátor, výnimočný právnik, ekonóm, obchodník, historik, energetik a všetko ostatné dohromady, v internetových diskusiách vystupujúci pod prezývkou pivo1, inak známy aj ako Neznámy Hlas, súdruh z prvých lavíc SZM, nástenKÁR, zväzák, vlajkonosič, doživotný týždenník, večný koordinátor civilnej obrany, ale aj RedBulo, Honič, Ficoň, Fikééé, Ficopluk, Balotelliho švagor, Ficko, Robin, Páchateľ, Robko, Robertko, ----, Ficot (iná podoba vulgárneho označenia penisu), kolopič a najnovšie i Fičus (traduje sa, že táto prezývka má istú reláciu k miestu jeho pôvodu a zároveň vystihuje jeho charakter). Prvý predseda šachového klubu 1. FC SMER. Známy aj tým, že svoju birmovku absolvoval v pionierskej uniforme, čím sa zapísal do análov straníckych, ale aj cirkevných.

A keďže rozhoduje minimálne o celom našom vesmíre a okolitých dedinách, prípadne ešte kúsok ďalej, pri narábaní s Robertkom opatrne. V súčasnosti je predsedom stránky Smer-SD. Po pravicou spackaných voľbách v roku 2006 sa stal vedúcim volom spolku miestnych šarlatánov, o ktorom niektorí jedinci tvrdia, že je vrcholným vládnucim orgánom v Slovenskom impériu. Do roku 2018 bol posledným slovenským premiérom, keď ho predišli také mená ako Ivetka a Mikipremiér. Po neklesajúcom tlaku zo strany neoviec, Úžerníka a hurikánu Irma sa s úsmevom na tvári rozlúčil. Jeho posledné slová boli: "Nikam neodchádzam. S Pánom Bohom si nezaspievame." Jeho voličmi sú najčastejšie ovce. Nasledujúce vývojové štádium je jeho krajšie ja Pelle.

Etymológia[upraviť]

Robko
Fico ukazuje všetkým čo si o nich myslí.

Označenie Fico pre tohto jedinca je neznámeho pôvodu a doteraz predmetom sporov medzi jazykovedcami. Róbert Fico začal v apríli roku 2008 P.V.T. používať na internetových diskusiách prezývku pivo1, dôvod na toto označenie však nikdy nevysvetlil. Môžeme sa ale domnievať, že keďže dosiaľ vypil veľa topoľčianskeho piva a jeho obľúbená prezývka PIVO už bola v diskusii zaregistrovaná Janom Zlotom, zvolil si prezývku pivo1, aby každý vedel, že je jednotka aj v chľastaní. Topoľčianske združenie miestnych alkoholikov a feťákov nám potvrdilo, že všetky vedomosti a skúsenosti, ktoré dosiaľ využíval v praxi, má najmä z topoľčianskych krčiem a pubov. Je známy tiež ako verný spoločník Jána Slotu.

Šípka na plagáte ukazuje, kam poputujú milióny ukradnuté zo štátneho rozpočtu.

http://www.kalerab.sk/forum.php?forumid=2585&postid=135

Nová chemická zlúčenina FICO3[upraviť]

charakteristika: - uhličitan fluoro-jodný - triviálny názov: populičník červený - červené sfarbenie - rozleptáva druhý pilier - silne oxiduje reformy - výpary spôsobujú paranoju - katalyzátor rozpadu opozície (aj koalície sem-tam) - kryštalizuje do hranatého tvaru - slizký na povrchu, vnútri nekonzistentný - v prírode sa vyskytuje spolu so sulfidmi najmä dihydrodeutero sulfidom (H2DS) a disulfidom dusitým (SNS) - v prítomnosti tlačiarenskej farby je prudko výbušný - pôsobí halucinogénne na 44,417 % dospelej populácie - u zhruba 20% populácie vyvoláva prudké alergické reakcie - u citlivejších jedincov spôsobuje nevoľnosť - technické využitie: ako ochranný prostriedok pri razení tunelov - využíva sa v navigačných systémoch v jachtingu na určovanie kurzu (tzv.monacký kompas) - manipulovať s ním opatrne, spôsob zneužitia je Široký.

Fico na zjazde Smer-SD

Nežná revolúcia[upraviť]

Cez nežnú revolúciu písal Fico reparát a na protest proti režimu ho 'znovu neurobil.

Vznik a mladosť[upraviť]

Mladistvý zväzáčik

Robert Fico sa narodil v roku 1964 P.V.T.. Zaraďujeme ho do druhu bezstavovcov, tesne pred známou augustovou oslavou socialistického strojárstva a zbrojárstva v roku 1968. Táto veľká udalosť malého, vtedy len štvorročného, Robka mimoriadne oslovila, preto sa vtedy zaprisahal, že bude za svoj vtedy u riti socializmus kradnúť a podvádzať všetkými dostupnými prostriedkami. Usúdil, že najlepšie bude začať správnym vzdelaním, preto študoval na Nesprávnej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, neskôr ho prijali do Ústavu Štátu a Nespráva Veľko- a Malomoravskej Akadémie Vied a stal sa právnikom. Jeden z najväčších míľnikov v jeho živote prišiel, keď v roku 1987 vstúpil do Komunistickej strany Ťežko-slovenska. Nevie sa však, kedy sa u neho začala prejavovať kokotitída.

Homosexualita?[upraviť]

Od zverejnenia porna v ktorom hrá Fico a Poľana sa diskutuje či nie je homosexuál. Dôkaz.png

Veľký Spánok[upraviť]

HipHop pre Róberta Fica
320px

Keď 17. novembra 1989 ostatní študenti protestovali za lepšie sociálne zariadenia vo svojich študentských domovoch a ustanovizniach, pomáhali si štrnganím kľúčikov, čo mladého Robka hrozne rozzúrilo. Keďže proti veľkej presile mnohých študentov nedokázal bojovať, zahájil protestný spánok, ktorý trval asi pol roka. Úplne tým odignoroval transformáciu Ťežkoslovenskej pokrokovej vlády socializmu na úpadkový kvázidemokratický systém. Dnes tento spánok zahmlieva tvrdením, že vraj si žiadnu revolúciu nevšimol. To určite.

Právnická kariéra[upraviť]

Robert sa v deväťdesiatych rokoch uplatnil ako oberKOKOT (tzn. kokot najväčší) nielen na Slovensku, ale dokonca nás "VYHONIL" aj na Európskom Súdnom Dvore v Štrasburgu. Tvrdo pracoval na sláve Slovenského impéria, ale výsledky, ako všetci vieme, sú skôr opačné. Jeho úspechy sú čitateľné z výsledkov súdnych sporov ktoré nesú spoločný názov prehraté, na čom však nieje nič nezvyčajné, keďže v spomínaných sporoch sa na stranu našich oponentov postavil samotný Chuck Norris, ktorý vždy pomocou svojej myšlienky zmenil v priebehu stotiny sekundy zákony tak, aby jasne hovorili v náš neprospech. Z týchto zákerných dôvodov Robo často pôsobil dojmom, že nevie, o čom hovorí. Je zjavné, že dekadentný kapitalista Chuck so svojou vendetou do dnešných dní stále pokračuje, pričom nie je dôvod pochybovať o tom, že svoj nekonečný hnev obrátil aj na ostatných apoštolov sediacich okolo koryta po Hranolovom boku.

Vysoká politická kariéra[upraviť]

Vladovláda 1990-1998[upraviť]

Fico 1.jpg

Počas prvej, druhej aj tretej vladovlády sedel Fico zalezený v Štrasburgu a tak ako aj teraz, aj vtedy mu všetko bolo jedno.

Druhá Mikivláda 2002-2006[upraviť]

Po voľbách 2002 jeho stránka Smer (vtedy Tretia cesta) nezískala nadpolovičnú väčšinu Národnej Zrady, ako fickovci veľmi dúfali. Prejavili sa sebazáchovné pudy slovenského nádora, ktorý chladnokrvne dal smerákom len 13% (pozor, prvočíslo) hlasov. Veľký neúspech - neúčasť na tvorbe novej mikivlády - sa rozhodol liečiť tým, že Smer premenoval na Smer - sociálna demokracia a zamestnal hovorkyňu Silviu Glendovú. Jeho kolegyňu, smerovku Beňovú zvolili do europarlamentu. Odvtedy priveľmi otvárala ústa a tak bolo len otázkou času, kým Robo dosiahne jej odvolanie z predsedníctva Smeru. Spolu s bohatiermi Robom Kaliňákom a Duškom Čaplovičom usilovne pracovali na rozvoji socialistického videnia Slovenska, čo sa neskôr... - výsledok sa dočítate o kapitolku nižšie.

Vláda sociálnej spravodlivosti 2006-2010[upraviť]

Voľby 2006 konečne priniesli vytúžený výsledok, za ktorý Červený Hranol bojoval od svojho zrodenia a vstupu do KSŤS. Voľby veľkou časťou vyhrali, získali vyše 30% (ach, druhočíslo) hlasov a Fickovi sa podarilo si za 6 dní poskladať vládu spolu s národniarmi a mečiarovcami. Je všeobecne známym (a často Fickom opakovaným) faktom, že Ficovada pre ľud Slovenska za jediný rok urobila oveľa viacej, ako obidve Mikivlády za 8 (nečíslo) rokov. Nepochybne. Vláda sociálnej spravodlivosti odštartovala triedny boj za pozdvihnutie chudoby a okrádanie bohatých. Pretože bohatí si nezaslúžia byť bohatí (veď prečo by aj), zvýšili sa im dane a odvody, aby sa obrovské peňažné prostriedky mohli nasmerovať na pomoc mentálnej chudobe (rozumej sponzorom strany Smer - SD).

Radičo-Sulíko-Matovičo-kokotia zlepená voda 2010-2012 a návrat ku korytu 2012[upraviť]

Bohužiaľ v roku 2010 sa uskutočnila veľká imperialistická sabotáž riadená MOSSAD-om (a ešte k tomu to ani nie je prvočíslo) a Robko musel svoje zaprdené miestečko prenechať blondínke. Predtým ešte stihol 2x ojebať súdruhov spoluobčanov a podpísať sa na premiérsky stôl (Bol som tu). Po pár dňoch nečinnosti to hyperaktívneho Roba prestalo baviť a súhlasil s tým, že bude Rišovi pridržiavať úd pri pisoári. A dúfa, že časom mu ho bude môcť držať aj pri iných činnostiach.

Ďalším smelým plánom vlády sociálnej spravodlivosti pre súčasnú štvorročnicu je obrovský diaľničný program. Hovorí, sa že diaľnica z hlavnej dediny Slovenska do Róm-Strasse má byť severnou trasou hotová do roku 2010. Súčasťou je samozrejme 7-kilometrový tunel pod Strečnom, ktorý skoro-hradný pán Fico vyhĺbi šibnutím čarovného prútika. Súkromné pozemky pod diaľnicami budú nemilosrdne vyvlastnené (nikto predsa nesmie brániť verejnému blahu). Nesmieme tiež zabudnúť na vybudovanie širokorozchodnej železnice (a nie jednej) cez celé Slovensko. Supersociálna vláda samozrejme nespí ani v oblasti zdravotníctva. Má vo výhľade zrušiť nemorálne zisky v zdravotníctve zavedením jedinej a správnej zdravotnej poisťovne, samozrejme štátnej, veď ide o naše zdravie.

Robert Fico, ako mnohí iní, neodolal čaru pokémonov a zveril im aj svoju stranu.

2012-2016: Začiatok konca?[upraviť]

Po páde vlády tej, ktorá za všetko môže, aj za to čo sa stalo pred aj po jej vláde, uchopil Róbertko znova moc pevnou rukou a s výsledkom 44,444444444% sa znovu stal centrom vesmíru a priľahlých obcí, ako napríklad Hnojné a Svinica. Táto absolútna moc mu držala aj napriek neustálym útokom novinárskych šľapiek a faktu, že už oficiálne priznal, že je majstrom populizmu, až do čias prítomných. Najlepším rozhodnutím počas tejto vlády bolo, že sa Dr. rozhodol nereagovať na väčšinu otázok novinárov, začal odpovedať na otázky len počas tlačových konferencií a tých do dnešného dňa bývalo stále menej a menej, a celkovo na všetkých naďalej sral. Našiel si dobrých kamarátov, napríklad Baštyho a Širokého, zabýval sa v tepľučkej chatke Napoleon a zariadil si veľmi cudnú hovorkyňu, aby nebolo pochýb o jeho skromnosti a rodinnej oddanosti. Novinárske Prostitútky doňho však útočili čoraz častejšie a nechutnejšie čo mu nanešťastie pohlo preferencie.

2016-teraz: obdobie úpadku[upraviť]

Prostitútky svojou nehanebnou antikampaňou podporovanou po novom aj Kiskoidmi platenými Šorošom na piatej ejv znížili Fickove preferencie na smutných 28%, a nedalo sa znova spraviť vládu jednej silnej a hlavne správnej strany. Museli sa preto spolčiť ďalšie strany, a kupodivu sa spolčila strana Sieťka, ktorá však dlho nevydržala, lebo jej predseda, známy ako Nieee, určite nieee, nakoniec povedal áno. Druhým človekom, ktorý sa na túto štvorku nechal ukecať bol Béla, inak známy ako Harakter. Ďalšia milá osôbka ktorá je v politike už od roku 863 P.V.T. Jeho voličom sa to však tiež veľmi nepáčilo, čo bolo jemu ako zvyčajne jedno. Poslednou skvelou osobou ktorá dodnes dotvára kolorit vesmíru je Kpt, Dr., Mudr. Judr, Drsc, Phdr Generátor Náhodných Slov so stranou SNS. Jeho poslaním vo vláde je obohacovať slovenský jazyk o bohaté vetné koštrukcie.

Róbertko by v tejto vláde mohol naďalej nerušene vládnuť, ale čo čert nechcel, niekde mimo náš vesmír sa niekto hral na popravčiaka. Dvaja ľudovia to nepredýchali a veľa ďalších náhodných ľudov behalo po uliciach so zástavami a kričalo. Skutok by sa ako zvyčajne nestal, no prišli na slovensko Šorošove hordy z organizácie FBI (Fico Bude Iebaný). Všetci boli platení Šorošom. Robertkovi poslušní kamaráti sa rozhodli udržať Robertka vo vedení aby ich z bahna vytiahnol nazad, no ani odstúpenie Roberta II. nezachránilo Robertka a nakoniec sa neudržal. Novinárske prostitútky sa radovali ale predčasne. Robertko je naďalej poslancom a dokonca aj Šorošovi ľudia uznali, že s prípadom pravdepodobne nič nemá. Za všetko totiž môže opozíciou a Šorošom podporovaný Kočner. Takže nádej stále žije.

2014: Kandidatúra na prezidenta[upraviť]

V decembri roku 2013 ohlásil Fico, že bude kandidovať za prezidenta vo voľbách, ktoré sa konali v marci 2014 P.V.T.. Po ohlásení svojej kandidatúry vydal spolu s Markom Maďaričom sériu dojímavých autobiografických videí, ktoré dokumentujú Robkovo smutné detstvo plné strachu z odhalenia jeho skutočného ja (katolík a disident) a temnej stránky, ktorá chodila nakupovať bony nelegálne od vekslákov z piešťanského Tuzexu.[1] V poetickej forme je jeho dojímavý príbeh zhudobnený neznámym potulným spevákom tu: [2] Hranol bol však vo voľbách rozseknutý a časť bola značne zhnitá. Sprvu veľmi ambiciózny mladý politik Radko Procházka, neskôr známy skôr ako Ja? Nieee! bol vo voľbách porazený hneď v prvom kole, čo malo za následok vznik jasne protismernej strany Sieťka. V druhom kole nemal proti Andrejovi Kiskovi najmenšiu šancu, vzhľadom na skrivodlivú kampaň vedenú zo Šorošových peňazí a z peňazí podlých nebankoviek.

Robert Fico je na Slovensku taký populárny, že si ho národ v SMS-hlasovaní zvolil za svoju tretiu SuperStar a to aj napriek tomu, že vie spievať iba slovenskú hymnu a pieseň "Dievčatá".

Prieskumy verejnej mienky[upraviť]

Prieskumy ukazujú čoraz vyššiu popularitu Roberta Fica medzi slovenským ľudom. V posledných (september 2007 P.V.T.) prieskumoch mu dokonca popularita vyskočila na 114%, čo znamená že ho neskonale a nekriticky milujú aj celé generácie dôchodcov, nemluvniat a zahraničných Slovákov. Vďaka tejto podpore más dokázal, ako jediný v histórii hlasovania, vyhrať nepretržite od roku 2006 cenu Kokot roka na Slovensku.

Socialisti z vesmírneho spolku Vesmirní socialisté Roberta blahorečili v najbližšom období mu postavia bustu, tá bude vytesaná zo stredne veľkého vesmírneho telesa, mesiaca. Robert taktiež apeloval v spolku na ich sociálno jeho MinHisterku socialistických vecí, kráse práce a pôrodnosti rodiny aby jej taktiež obetovali vhodné vesmírne teleso, slnko. Takto si zabezpeči 30 hodín denne dohľad nad lepšími zajtrajškami proletariátu a ZSSR.

Ficizmus[upraviť]

Ficizmus je filozoficko-politický smer alebo choroba, ktorí si vymysleli sympatizanti modrej totality, (radikálna odnož židoboľševizmu a komunizmu). Vychádza z myšlienok K. Marxa, Lenina, Stalina, G. Husáka a iných kokotov, inšpirovaný je A. Hitlerom a V. Mečiarom. Vytvorili ho traja najvýznamnejší politici a kokoti 20. a 21. storočia - okrem Fica H. Chávez a F. Castro počas svojich orgií v rokoch 2006-2008. Praktickú podobu ficizmu môžeme nájsť na Slovensku a vo Venezuele, prvky ficizmu s veľkým úspechom uplatňujú aj niektoré africké a ázijské autoritárske a totalitné režimy (Zimbabwe, Vietnam, KĽDR, Nepál, Tadžikistan a iné). V slovenských podmienkach sa uplatňuje ficizmus kombinovaný s klérofašizmom, mečiarizmom a alkoholizmom.

Reinkarnácia...?[upraviť]

Už dlhší čas sa historici, psychológovia, veštice a pandy dohadujú o tom kým bol Fico v minulom živote. Je niekoľko teórií:

  • Reinkarnácia samotného Adolfa Hitlera
  • Reinkarnácia Stalina

*Reinkarnácia Tisa čo napovedá jeho fanatická náklonnosť kradnutiu všetkého Slovenského, Slovenských kľúčových k rozvoju slov ukradnutých a opratých slov na propagandaMafiánske spisovné slová (SMER, HLAS, í a o zo slova Tiso priamo v jeho mene fanatika Tisa Fico)

  • Reinkarnácia vyholenej opice známe ako Bigfoot
  • Od každého niečo

Historici zastávujúci že je Hitler obhajujú svoj názor tým že bol zaznamenaný iba jeden prípad zrodenia takéhoto kokota a to Hitlera. Tí ktorý ale zastávajú že je Stalin hovoria že takých kokotov bolo viacero čiže to kľudne môže byť dáky boľševik. Teória ktorá má najviac priaznivcov je že je to reinkarnovaný Bigfoot pretože tvor takej nízkej inteligencie nemôže byť človek. O tejto teórii sa pozitívne vyjadruje aj kauza gorila a kniha Gorila ktorá má viacero dôkazov že Fico je opica. A ľudia ktorí sa nevedia rozhodnúť hovoria že je od každého trochu. Sám Fico sa na tlačovke vyjadril "Ja nejem psy. Nie ani nepredávam. Ja nejem psy." Čo bolo ale úplne od veci takže to teóriu že je to vyholená opica len podporuje. Taktiež boli hlásené pozorovania v lesoch ako známa tvár s opičím teľom chodí po lesoch a je psy. Čudné? Nie.

Súkromný život[upraviť]

Robert sa už dlhšie prezentuje postojmi k prostitúcii. Pozná hneď niekoľko prostitútok ako napríklad denník SME, Pravda či TA3, ale aj Trošková alebo Kaliňák. Prostitútky rozdeľujeme do dvoch kategórií:

1.Špinavé protislovenské prostitútky[upraviť]

2.Cisár a nevesta N'dragethy[upraviť]

Trošková[upraviť]

Trošková začala kariéru v zmysle čo sa za mlada naučíš, to v starobe využiješ. Jej praktické zručnosti v oblasti manufaktúry využil nejeden úradník. Po čase postúpila do vyššej spoločosti, kde masírovala ego (a nielen to) talianskym žrebcom zo stajne Vandala. To si obľúbila a začala praktizovať nový spôsob cvičení s názvom NA MAFIÁNA. Na istej tlačovke Fico prehlásil: "Pán kolega, ja trvám na tej prostistútke..." Zlé jazyky tvrdia, že už vtedy mal na mysli Troškovú. Trošková ho po týždni nakazila fycilisom.

Referencie[upraviť]

Pozri aj[upraviť]

Oficiálna politika Slovenska Poloha slovenska.jpg
SVK Necy.jpg Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!