Záhadné zvuky v Bratislave

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Súbor:Divné zvuky nad Bratislavou

Záhadné zvuky v Bratislave.

Záhadné zvuky v Bratislave sú názvom pre pozorovanie (resp. počúvanie) paranormálnych zvukov, ktoré sa ozývali Paštekárňou v noci z 18. na 19. septembra, následne aj v noci z 20. na 21. septembra 2013.

"Pokojne spiacich, sexujúcich, alebo iné činnosti robiacich ovčanov znenazdajky vyrušili hrôzostrašné zvuky. Tie narušili aj pokojnú službu bratislavských policajtov, ktorým volali znepokojení a rozzúrení občania. Zásah policajtov sa ukázal ako zbytočný. Nepomohli nijaké výzvy a ani tie vážne mienené. Po preverení hliadkou Policajného zboru na mieste činu bolo zistené, že za zvuk nie sú zodpovední žiadni hluční susedia ani zabávajúca sa mládež. Prípad zvuku nesúvisí s nijakou zistenou trestnou činnosťou a ani po skončení vyšetrovania sa Public Realtions (PR) policajného zboru nemohla k veci vyjadrovať a ani podávať oficiálne stanoviská. Vedeli o tom totiž iba to... áno, presne na to myslíme!"

- Správa Ta Ser

Prípadu sa hneď chytili bulvárne denníky, konšpirátori a diskutéri a vzniklo o ňom viacero konšpiračných teórií. Bola by nejaká z verejnoprávnej STV tam Pod lampou, ale vyhorela im vraj žiarovka... v tej lampe.

Konšpiračné teórie[upraviť]

Na obrázku: vystrašený medveď v bratislavskej ZOO vo svojej náruči odťahuje svoju zvedavú družku zo smeru strašidelného zvuku.

Necyklopédia pre poriadok a zachovanie pravdy zhrnula tie teórie, ktoré zhrnúť stihla. To kým sa radlica zhrňovača neodlomila.

UFO a apokalypsa[upraviť]

Hneď po incidente sa začali šíriť informácie o tom, ako sa Bratislavu chystajú ovládnuť mimozemšťania (mimozemšťanky vraj na také zvuky nemajú potenciál), čoho predzvesťou mali byť práve tieto zvuky. Iní zase tvrdili, že zvuky naznačujú blížiaci sa koniec sveta, čomu nasvedčuje aj citát z Biblie:

"Hospodin vydá meču bezbožných za zvuku vypúšťania pary z teplárne na Vajnorskej ulici."

- Jeremiáš 25:31

Teórii o konci sveta nahrával aj fakt, že podobné zvuky nastávajú pri pohybe tektonických dosiek. Toto už nie je žiadna sranda a preto viacerí ľudovia zobrali situáciu veľmi vážne a začali sa obávať zemetrasenia. Objavili sa aj teórie o rozpadávaní zemského jadra a rôzne ďalšie katastrofické scenáre.

Teória „Jurský park“[upraviť]

Rev a trúbenie, ktoré znelo Bratislavou, nápadne pripomínalo dinosaurov. Preto nastali obavy, či sa nenaplnil scenár niektorého z katastrofických filmov o dinosauroch. Mohlo sa totiž pod zemou vplyvom odpadového tepla vyliahnuť niektoré skamenené dinosaurie vajce. Dinosaurus mal potom problém sa vytrepať von cez kanálový poklopec a preto nasrate ručal. Bola to smrteľne nebezpečná kombinácia ten nasratý ešte nedospelý pubertálny nevychovanec. Veľmi dobre vieme, čo dokáže v tejto kombinácii ľudské, tak čo už potom dinosaurie mláďa.

Útek zo ZOO[upraviť]

Ďalšou teóriou bol útek levov a slonov z bratislavskej zoologickej záhrady. Tieto zvery mali byť zodpovedné za hrôzostrašné zvuky. Teória sa ale nakoniec neukázala ako pravdivá. Zamestnanci ZOO tvrdohlavo zatĺkali, pretože podľa ich vyjadrenia im nechýba žiadne zviera. Ani bulharské levy to vraj tiež neboli. Niektorí vedci tvrdia, že mohlo ísť o slimačiu ruju.

Ostatné teórie[upraviť]

Ďalšími možnými príčinami sa javili napríklad opitý Ján Slota, Alojz Hlina, posranci v parlamente, Jozef Pátrovič a jeho hlasová rozcvička, zvuky z Meliškovho nahrávacieho štúdia. V diskusných fórach „prekvapivo“ vyhlasujú že to Fico s jeho vládou. Realisti prikročili k záveru, že tento zvuk je (skoro) nadľudský a v tom by mal mať prsty Chuck Norris. Pre úplnosť netreba opomenúť ani inteligenčné prejavy niektorého vylúčeného z Vyvolených, či dokonca z Farmy.

Rozuzlenie[upraviť]

Necyklopédia pozná, kde je uzol celej kauzy. Malo to prírodný pôvod. Nakoniec totiž bolo zistené, že za touto záhadou neboli mimozemšťania ani dinosaury, ale vrátnik miestnych teplární, ktorému jeho stará dala na nočnú šichtu do obedára fazuľovú polievku.

Weather clear.png Prírodné sily na Necyklopédii Weather clear.png
PočasieDážďRadiáciaSňahVietorTornádo v UrčiciachKauza prízemné mrazyLamačská snehová anomáliaZáhadné zvuky v Bratislave
Predpoveď počasia