Vzdelaná Slovenka

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Done.png


Necyk.png

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece.png
toto pise zakomplexovany chlap

—Citát z diskusie k článku.


Vzdelaná Slovenka
People28.jpeg
Fyziologické zmeny v mozgu postihnutej

Upozornenie: Obrázok Vzdelanej Slovenky bol odstránený na žiadosť džentlmena z Matice Slovenskej.

Vzdelaná Slovenka je súhrnný názov pre všetky Slovenky s vyšším vzdelaním (a zvlášť študentky a absolventky humanitných odborov), ktoré nekriticky a bezcitne používajú slovo „NIE!“. Tieto Vzdialené Slovenky sú notoricky známe tým, že je takmer nemožné dostať ich do vodorovnej polohy nohami rozkročmo, a ak, tak to trvá tragicky dlho. Táto kategória vytvára v spoločnosti enormné sociálne napätie, zvlášť u mladých nadržaných mužov. Príčinou tohoto odmietania je strach o svoju prestíž v očiach spoločnosti (aby som nevyzerala ako kurva alebo aby sa moje štúdium nepredlžilo o materskú dovolenku slobodnej matky). Každá Vzdelaná Slovenka má minimálne jeden komplex, niektorá dva a tie komplikovanejšie tri až štyri.

Iné zlé jazyky definujú vzdelanú Slovenku ako nehmotnú bytosť, ktorá údajne neexistuje. V skutočnosti je výplodom zakomplexovaného muža, ktorý nemá dostatočnú mozgovú kapacitu, ktorá by mu dokázala pomôcť presvedčiť a realizovať svoje túžby voči niektorej konkrétnej žene. Tento muž nakoniec končí konštatovaním, že „ide o nadmerne vzdelanú Slovenku, ktorá čaká na princa na bielom koni a raz (nie je prvočíslo) aj tak skončí ako stará dievka“.

Napriek určitej dvostrannej predpojatosti sa dá pripustiť, že pravda je vždy niekde uprostred, a to najčastejšie priamo v časopriestore medzi pravou a ľavou nohou.

Pôvod[upraviť]

Vzdelaná Slovenka je produktom malomeštiactva slovenskej spoločnosti, a svoj pôvod má v 19. storočí. „Malomeštiactvo“ ako mentálny syndróm vychádza z hlbokého komplexu nižšej strednej triedy a mestskej inteligencie (ďalej uvádzaní ako „Trtkoši“), a ich snahy vyrovnať sa vyššej strednej triede.

Tento boj je márny (každý má zhruba to, čo si zaslúži), ale toto Trtkoši nie sú schopní akceptovať. A tak je ich život neustálym bojom o uznanie (piče ambiciózne), zakrývaním vlastných chýb odkopovaním hovna pod posteľ, pocitom nadradenosti - aká som ja múdra a akí sú iní blbí a podobne.

Vzhľad[upraviť]

Typická Vzdelaná Slovenka má na hlave melír, a na nose okuliare (po toľkom čítaní skrípt a zízaní na monitor niet divu). Väčšinou by mala byť brunet.

Vzdelaná Slovenka má síce aj kozy, ale tie sa pasú miesia v utajení. Sú ovisnuté od neustáleho hrbenia sa nad knihami. Pod pazuchami pestuje bonsaje, zlomyselníci to komolia, že „svišťov“, no malo by to asi byť, že „bobrov“. Je ľahko rozpoznateľná hlavne v tme, keď sa zhrbená ako Quasimodo zakráda po internáte so skriptami v jednej ruke a s baterkou v druhej a pod rúškom tmy, keď ju už ani nikto nevidí, vyžiera chladničku.

Privátny život[upraviť]

Či sa to niekomu páči alebo nie, Sigmund Freud a jeho teórie nie sú odbornou verejnosťou uznávané len tak. Ak si niekto niečo navonok odopiera, v jeho vnútri ho to musí žrať a niekde sa to prejaviť musí. A keď sú to prvotné pudy, tak to platí dvojnásobne. Vo vzdelanej Slovenke, ak je len trochu normálna, zaručene žije Dr. Jekyll a Mr. Hyde.

Internetové zvyklosti prezrádzajú dvojitú morálku a skrytú zvrátenosť zdanlivo čistej Vzdelanej Slovenky. Prvým krokom je online socialising. Zatiaľ, čo v reálnom kontakte s mužmi sa Vzdelaná Slovenka správa ako slušné nedotknuteľné dievčatko, na internete preberá pomyselný bičík do svojich rúk, a správa sa dominantne. Provokuje ako prostitútka vo výklade.

Oveľa horšie zvyklosti preukazuje Vzdelaná Slovenka pri sťahovaní prasačín. Sťahuje a čumí na porno rovnako ako chlapi (vrátane masturbácie, keď sa nikto nepozerá), aby si vybila svoje pradávne pudy.

Ráno sa zobudí, osprchuje sa aby zas mohla hrať to slušné múdre odmietavé dievča.

Ekononomická nezávislosť[upraviť]

Vzdelaná Slovenka bytostne túži byť ekonomicky nezávislá na mužovi, aby mohla nerušene rozvíjať svoj intelekt, nezaťažená domácimi prácami a iným otroctvom. Jej cieľom preto je nájsť si muža, ktorý jej dá kartu k svojmu účtu a ďalej ju už nebude otravovať.

Vzťah ku kamarátkam[upraviť]

Vzdelaná Slovenka uznáva vo vzťahoch čistotu. Čistota je spojená s prudérnosťou a sexuálna žiadostivosť je podľa nich nečistá. Je takmer lesbickou láskou fixovaná k rovnakému pohlaviu. V styku dvoch Vzdelaných Sloveniek prevláda taká strojená srdečnosť, až si nevzdelaný Slovák predstavuje, že si tie dve raz kundičky vylížu.

A ako tento problém vidia muži? Ako jediní na svete dokázali podobný problém eliminovať iba bojovníci Talibanu, ktorí jednoducho nepustia do školy žiadnu ženu. Na Slovensku sa Vzdelaným Slovenkám maximálne nadáva do píč.

Ako tento problém vidí moderná veda[upraviť]

Podľa psychológov sú príčinou ich prijebanosti kaleráby, ktoré im v čase osobnostného vývoja natlačili do hláv ženské rodinné príslušníčky (napríklad pridrbaná malomeštiacka babka, ktorá jej od detstva rozpráva kydy, ako sa jedného dňa vydá za princa na bielom koni). Vedci ani nevedia či by mali byť vzdelané Slovenky gothic. Ďalšou ranou pre zdravý morálny vývoj mladých žien je pravidelná návšteva kostola a teplé reči pána farára (ktorý po skončení prednášok uteká pretiahnuť miništranta, prípadne dvoch).

Neurologické vyšetrenia a skenovanie mozgov ukázali, že príčina diagnózy Vzdelaných Sloveniek sa skrýva v sivej mozgovej hmote (neokortex). Pri balení žien všeobecne je kľúčovým faktorom zablokovanie sivej mozgovej hmoty (ktorá racionalizuje a hľadá dôvody prečo nemať sex) a aktivizácia bielej mozgovej hmoty (ktorá prahne po sexe a podmieňuje správanie kurvy).

Každá žena je teda kombináciou kurvy a piče (dámy a nedámy), v závislosti od častí mozgu, ktoré riadia jej sexuálne správanie. Malomeštiacke aktivity ako vzdelávanie sa, snívanie o úspechu a podobne, aktivizujú - žiaľ - sivú hmotu. Čo z toho vyplýva? Keď má žena vysokú školu, jebnutú babku, a chodí do kostola, je to beznádejné.

ChuckNorris.jpg Článok pod ochranou!!!
Tento článok je pre jeho autentickosť a nezaujatosť pod ochranou CIA, FBI, NATO, NCIS, Mossad, Mi5, ATF, SAS, SIS a Chucka Norrisa. Ruky preč od neho!
Kondom.jpg


Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

Silhouette Female.gif
Female Icon svg.png

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka RolincováĽudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena