Voda

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
WMD-chemical.png Voda
Voda s kohoutku.JPG
Ripple effect.jpg

Voda (lat. Dihydrogén monoxid) je znečistenie, ktoré je spôsobené prirodzeným produktom dážďu. Prší z neba od potopy sveta, hľadá si svoje cestičky. Tí, čo prišli s vodou do konfliktu tvrdia, že je horšia ako oheň, lebo oheň sa vraj dá zahasiť. Vodou.

Voda je hrozná pliaga porovnateľná s drogami. V priebehu rokov a stáročí došlo ku takej extrémnej kontaminácii na celej Zemi, že voda sa nachádza takmer absolútne všade a až natoľko, že niektoré, ba až všetky známe živé organizmy zostali na nej závislé. Napríklad moderné ľudské telo je vraj vodou napité až na 65%.

Teraz je v kolobehu dážďa iba 7%(prvočíslo!) všetkej vody na zemeguli. Zvyšok sa nachádza v riekach, moriach, ale vraj aj pod zemou. Väčšina vody na svete je všelijako znečistená. Aj taký dážď padaním cez atmosféru naberá na seba kysličník uhličitý, čpavok a rôzne iné svinstvá a na zem dopadá už ako kyselina. Presakovaním cez zemské vrstvy ich rozleptáva a naberá do seba, t.j. znečisťuje sa minerálnymi látkami. Postupne je z tejto vody skoro až zásada. Potom tečie riekami a tam ju tak solia, až to dorazia v mori na takú slanú vodu, čo sa nedá piť.

Už aj na Marse je voda

Voda je dnes vo svojej dôležitosti pre živočíchov teraz na takej vysokej úrovni, že je druhou po kyslíku. Bez kyslíka taký ľudo vydrží iba niekoľko minút, bez vody niekoľko málo dní, bez žrádla až 40 dní. Zvláštne je, že všetky živočíchy si na znečistenú vodu zvykli natoľko, že keby sa napili čistej destilovanej, tak sa z nej poserú.

Na vrchole všetkého tvorstva sú ľudovia a všelijaké iné cicavce. Niektorí jedninci z ľudskej rasy sú už natoľko prenastavení, že percento čistej vody znižujú a vyrovnávajú jej pomer inými kvapalinami. Už v dectve prechádzajú tréningom s primiešanými bielkovinami a pijú ju v mlieku. Niektorí ľudovia si neskôr do vody primiešavajú rôzne sirupy a vznikajú tak všelijaké nealkoholické nápoje. Do týchto nápojov sa pridávajú podporné látky, ako sú deriváty teínu (čaje), kokaínu (kolové nápoje), kofeínu (káva a kofolové nápoje), chinínu (tonikové nápoje), taurínu (energy drinky) a neskôr sú to v pive návykové látky z chmeľu (prenylflavonoidy) spolu s alkoholom, podobne ako u skvasených ovocných šťavách vo víne a čuče.

Vrcholom systému zneškodňovania vody v nápojoch sú vyššie levely zahusťovania vody etanolom až na úroveň 50% (aj vyššie). Najznámejšia zo zriedených vôd je vodka. Takýto vraj už „tvrdý alkohol“ je výzvou pre vedcov, lebo stále vraj úplne nenahradzuje tú hnusnú pršanú špinavú vodu.

Špeciálnym prípadom škodlivosti vody je vtedy keď začne oťažievať. Po oťažení totiž vznikne ťažká voda, ktorú vojaci používajú ako surovinu na výrobu Atómového Bimba. Voda v kombinácii s Atómovým Bimbom je už veľmi výraznou zbraňou, ktorá by sa ľúbila aj Al Srajde.


WMD-chemical.png Chemické gebuziny
DeflagráciaElementárne jadro vodíkaOxidačno-redukčná reakciaHovnoDekelova tabuľka prvkovPeriodická sústava prvkovToxicRopaSavoHéliumSekundové lepidloKyselina sírováOhňoPlatinaKovoMydloSacharidySňahVodaVzduchMŕtve moreZelená Skalica

Anton SirotaAlbert Zweistein