Vada SR

Zo stránky Necyklopedia
(Presmerované z Vláda SR)
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
SVK Necy.jpg Vada SR
Necyklopédia na hrade.jpg
 

"Aký je rozdiel medzi obilím a našou vládou?
Žiadny!
Oboje sa musí vymlátiť inak pokapeme od hladu..."

- Bežný ľudo

"Chlapec sa rád hrá s pipíkom, jedného dňa sa môže stať ministrom zdravotníctva."

- rodič

Vláda SR je najväčšiou mafiou na slovesnku tiahnúcou sa od Blavy až po Luník IX. Vada SR (nesprávne aj Vladova...(...Mikiho, Robova, Peťova, Matelkova...) SR a iné klony tohto názvu) je vrcholový orgán ktorého úlohou je narábať (bačovať) s príjmom, ktorý čerpá Slovenská banánová republika od svojich ovčanov vo forme vnúteného poplatku, ktorý sa ľudovo nazýva dane. Tento príjem je taký veľký, že táto Vada SR je inštitúcia, ktorá robí najväčší biznis v rámci ekonomiky štátu. Zároveň je príjem daní natoľko príjemný, že obhospodaruje aj príjmy ďalších nevládnych deviantných organizácií, ktoré nepozná ani samotný ovčan, ktorý ich ale (De facto) platí.

Zlomyseľníci interpretujú názov „Vada SR“ ako priame pomenovanie kazu na demokratickom systéme Slovenského štátu.

Vada model 2016

Systém[upraviť]

Zostavu Vady SR tvorí syndikát ľudov, ktorí sú oficiálne vedení jedným na vrchole a toho všetci volajú primárny minister a pomýlene aj premiér (tzv. „priemer“). Ďalšími členmi Vady sú iní ministri, ktorí majú na starosti odborné rezorty, ktoré delíme na:

Vada SR teda nie je inštitúcia, ktorú tvoria odborníci. Tvoria ju politickí nominanti, ktorí sa k svojej práci nedostali za to, že niečo excelentne ovládajú ale vďaka svojim rečiam na predvolebných zhromaždeniach (mítingoch) a tomu ako svojmu predsedovia strany trčia z riti. Nerozhodujú o nich ich znalosti, ale imidž, servilnosť a ukecanosť.

Zjednodušene je teda Vada SR iba zostavou niekoľkých amatérov, ktorí sú hračkou niekoho, koho ani nikto nepozná. V každom prípade sa Vady SR odnepamäti oháňajú tým, že robia ľavicovú, pravicovú, ľavopravú, stredopravú, stredoľavú(...) politiku. Všetky tieto a iné orientácie Vád SR Slovensko za svoju krátku históriu už zažilo. Vzhľadom na tieto orientácie Vád SR a analógiu s rukami a nohami (t.j. končatinami) by sa dalo povedať, že pri toľkých ľavých pravých stranách a ich kombináciách sa dá systém vedenia, orientácie a riadenia Vád SR (pri)porovnať s chápadlami chobotnice.

Niet sa teda čomu čudovať. Je logické že pri Vade SR ľavicová, či pravicová orientácia je absolútne nepodstatná. Iba peniaze sú dôležité! A preto nám Vady SR vždy po Silvestri radia:

Uťahujte si opasky ovčania, šetrite, aby Vada... hm, teda štát a teraz aj Únia... mala s čím hospodáriť.
Oficiálna politika Slovenska Poloha slovenska.jpg
SVK Necy.jpg Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Stop making stupid people famous.jpg
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!