Vasiľ Biľak

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!
Vasil-bilak.jpg

Vasiľ Biľak, člen KSČ - Klub slovenských čurákov, neskôr po zlegalizovaní diagnóz socialista, komunista a drístač premenovanej na Komunistickú stranu Československa. Pôvodom krajčír z Krajnej Bystrej. 20 rokov bol dokonca členom predstavenstva, pravdepodobne ako hlavný brain-washer. Nástupný plat u tejto funkcie bol protizákonne nezverejnený dokonca ani na požiadanie. Je však známe, že do kompetencií spadá zahraničná politika a ideologický demagogizmus. V oboch sférach si vybudoval obrovský vplyv. Mnohí neprajníci tvrdia, že bol iba nastrčenou figúrkou. Sú známe Biľakove 2 veľmi úspešné zahraničné cesty, na ktorých reprezentoval Slovensko v najlepšom svetle.
1) Cesta do Francúzka - Z dôvodu lepšieho pochopenia slovenskej mentality a ako výborný strategický ťah na naklonenie si Francúzov si všetci členovia zahraničnej expedície do kolaborantskej kapitalistickej krajiny dali pred priezvisko domorodé Francúzske "de". Mr. DeBiľak Vasiľ účasť odmietol z pracovných dôvodov (plán v hospodárstve bol splnený už v polovici roka iba na 101%) a expedíciu riadil z domoviny.
2) Druhou najznámejšou cestou je prieskum pred plánovanou intervenciou do Japonska. Toho sa zúčastnil osobne. Tentoraz sa zapísal v nie najlepšom svetle. Na večernom uvítacom bankete sa mu predstavil zástupca vodcu delegácie miestnych domorodcov menom: "UšiMi Sako", na čo Biľak odpovedal zhuhol (veľmi nezdvorilo) a k tomu po vychodňarsky: "Skadzi znaš že ja krajčir?"
Táto veta sa stala pamätnou. Uvádza sa v zozname najdôležitejších viet pre globálny mier na druhom mieste. Prvou je "Malý krok pre ľudstvo, veľký pre človeka" (Niel StongArm) Na 1.mája sa z davu ozývalo "Nech šije Biľak" ako prejav dôvery československého ľudu.Najznámejším dielom súdruha Lenina boli jeho zobrané spisy súdruh Biľak mal svoje nadčasové dielo s názvom "Zobrané strihy Vasila Biľaka".

Ksč.jpg Komunisti, socializmus a ďalšie červené témy Bolsparty.jpg

KSČKSSSmer – SDInternacionálaČSSRZSSRNDRBoľševikGustáv HusákVasiľ BiľakGejza ŠlapkaAntonín KapekLubomír ŠtrougalAlexander DubčekLeninStalinMao-Tse-TungFidel CastroZväzarmPionierSZMSpartakiádaPrvý MájVOSR2. sv. vojnaSúdruhPredsedaJRDTuzexBONVekslákPanelákZáchytkaKofolaGrankoGazda repárskyDead KomunistsVerejné blaho

Oficiálna politika Slovenska Poloha slovenska.jpg
SVK Necy.jpg Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!