Všetko

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Všetko je slovo, popisujúce čokoľvek okrem života, vesmíru a vôbec...

Všetko je známe tiež ako opak Veľkého Tudle, je vlastne to parádna vec... nikto nevie na čo, kde alebo prečo to je... toto jemne naznačuje, že všetko by mohol byť napríklad aj Boh.

Všetko vlastne obsahuje všetko vrátane ničoho a nekonečna. Všetko je túžbou každého a teda aj Chucka Norrisa. Všetko je všetko takisto ako nič je nič. Nie je to ale to isté, lebo všetko je veľa, nič je nula.

Debilná paralela s izbou[upraviť]

Keď povieš všetko v tejto izbe, tak je to všetko v tejto izbe, ale nič mimo nej... potom ale aj nič môže znamenať mnoho ba viac ako všetko. Na druhej strane predsa ešte nie je všetko iba v tejto izbe... je to potom naozaj všetko? Skúsme všetko dať do izby a poďme do nej aj my. Čo sa vtedy stane? Je možné aby bolo všetko v izbe a nič vonku? Kto skontroluje, či je vo vnútri všetko a nič vonku? Nie je dobré, keď má tá izba okná, no je možné, že do nej dostaneš všetko, keď má okná? Nemôže byť v predsa v jednej izbe všetko, čo existuje na svete. Ale však svet je iba súčasťou všetkého. Takisto aj izba je súčasťou všetkého... rozmýšľať o tom, že budem mať všetko sa javí matúce.

Všetko sa stane všetkým a všetko bude všetkým. Všetko sa nevmestí do izby, mám ešte stále rozmýľať o niečom, čo sa nevmestí do izby, ktorá je väčšia ako môj mozog? Mám svoj mozog obetovať na všetko? Vydrží to môj mozog? Nepraskne mi hlava?

Viete, čo som zistil? Mám pre vás všetkých ktorí ste sa dostali až sem jednu radu: „Nechcite vedieť, dokázať, alebo mať všetko... ohrozuje to váš život!

Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif