Václav Klaus

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Vašek Václav Klaus
Václav Klaus


Narodenie 7. marec 1850
Hondonín
Výška 180cm
Váha 152kg(10kg mozog)
Známa vďaka Klimatológ Zemegule,

Trúba, Otec rozdeliteľ, Všeznalec, Klauzident, Najväčší ekonóm všetkých dôb, Šlohpéro, Tunelkupon První, Narcistný Tuneldedko, Knižník, Volf, Kikina, Vendula, Prófa, Chlapec, Rek, Vodicka, Lomonosov

Manželka Lívia Klausová sesternica Miloty
Deti 2 ks
Rodičia Dvaja
IQ Nezmerateľne vysoké
Webstránka nejlepsiekonom.cz

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

"Tohle je hluboké nedorozumění!"

- Václav Klaus - o čomkoľvek

"Zvyšování teploty existuje jen v zablešených portugalských palicích"

- Václav Klaus

"Globální oteplování způsobené lidmi je nesmyslná fikce. Dá se naopak předpokládat, že když se oteplí oceán, nad Antarktidou bude více pršet, budeme tam moci pěstovat banány a nastěhovat tam bruselské úředníky"

- Václav Klaus

Václav Klaus, vládnúci pod menom Perokrad První, prezývaný aj Klimatológ a Milovník lietania a všetkého s tým spojeného, je zjavne najneúspešnejším žijúcim Čechom. Podľa vlastných slov sa narodil 7. marca 1850 v Hondoníne. Je dvojnásobným těžkým prezidentom. Známy je aj ako plánovač kupónovej privatizácie, vďaka ktorej sa Česko stalo najvyspelejšou krajinou v európskom časopriestore.

Jeho nezdary a opakované úpenlivé pokusy presadiť sa, pripomínajú klasickú antickú tragédiu. Matkou Václava Klausa je Miloš Zeman. Svojej matke Václav Klaus vždy závidel bohatiersku postavu, mužný hlas, brilantný intelekt, zmysel pre humor a športového ducha. Miloš Zeman bola vždy geniálnou ženou, ako už to ale obvykle býva, jej potomok sa príliš nevydaril.

Milujúca matka[upraviť]

Milujúca matka Miloš Zeman

Milujúca matka Miloš Zeman (tiež nazývaný/á Lord Bonmot) na svojho jediného syna vždy dohliadala s láskyplnou starostlivosťou a odstraňovala mu starostlivo všetky prekážky na jeho ceste za vytúženým úspechom. Pri svojom IQ 439 (je to prvočíslo) Miloš Zeman vždy dopredu počítala so všetkými možnými ťažkosťami, ktoré by kedy jeho Václava mohli stretnúť. Pretože jedným z potenciálnych nebezpečenstiev bolo, že milujúci syn Václav Klaus by sa mohol stáť českým Oidipom a dopustiť sa krvismilstva, zmenila si Miloš Zeman pohlavie a stala sa mužom (do tej doby bola Miloš Zeman známa ako Marie Kabrhelová).

Išlo o prvú operatívnu zmenu pohlavia v dejinách, ktorá ale zostala utajená, pretože ju na sebe previedla Miloš Zeman úplne sama a bez pomoci. Pred svetskou slávou a Nobelovou cenou dala Miloš Zeman prednosť diskrétnemu prospechu svojho Václava. Koniec koncov táto operácia pre ňu nebola ničím prevratným, pretože ešte pred ňou úspešne vyriešila problém partenogenézie (Václav Klaus nemá biologického otca).

Potom, čo Václavovi Klausovi zaistila diplom na VŠE, nastúpila Miloš Zeman do Prognostického ústavu, kde vstúpila do komunistickej strany a to len preto, aby sa mohla stať nadriadenou svojho syna a mohla na neho dohliadať a napomáhať jeho pracovným úspechom.

Politická kariéra[upraviť]

Keď po novembrovej zamatovej revolúcii zatúžil Václav Klaus po politickej kariére pravicového politika, založila Miloš Zeman ľavicovú ČSSD a ujala sa jej vedenia, aby mala istotu, že jej syn nebude mať na českej politickej scéne konkurenciu. Neskôr vždy starostlivo dohliadala, aby v ČSSD nevyrástol ani jeden schopný politik. Keď sa objavil slušný a inteligentný Vladimír Špidla, okamžite ju Miloš Zeman odpratala do bruselského exilu.

Do čela ČSSD dosadila Miloš Zeman najväčšieho mamľasa z radov sociálnej demokracie, Jiřího Paroubka, pretože v dostatočnom predstihu plánuje podporu pre druhé prezidentské obdobie svojho syna. Do prezidentskej voľby zasiahla Miloš Zeman už skôr, keď svojim vražedným 439 minút trvajúcim preslovom na poslaneckom klube ČSSD zaistila svojmu synovi hlasy všetkých sociálnych demokratov.

Dnes Miloš Zeman trávi dni zaslúženého odpočinku na Vysočine, kde opravuje gramatické chyby v knihách Václava Klausa a odstraňuje z jeho nudných kníh tie najhoršie dementné ekonomické nezmysly, ktoré sa jej syn snaží hlásať.

V roku 2008 sa k prekvapeniu mnohých (i samotného Václava Klausa) objavil na politickej scéne drzý vyzývateľ v boji o prezidentské kreslo menom John von Svejnar. Ten si dovolil verejne napadnúť monopol Václava Klausa na Pražský hrad, čím neskutočne nasral všetkých členov ODS (až na Vlastimila Tlustého). Dobre informovaný zdroj z vlády, ktorý si neprial byť menovaný (počuj: Mirča s gulami), nám potvrdil, že táto blasfémia by mala byť potrestaná upálením Švejnara na Václavskom námestí.

NE, NE, NE Lisabonskej Zmluve

Ďalším profilujúcim symbolom osobnosti Václava Klausa je boj proti Rukopisom Lisabonskému a Kjótskemu, čo je, vedľa uvádzaného dátumu a miesta narodenia Československa, ďalšia paralela medzi ním a Tatíčkom Masarykom.

Odborník na klimatológiu[upraviť]

Pán Klaus pod krycím menom Vodička horlivo a ochotne informoval o klimatickopolitickej spoľahlivosti svojich spolužiakov, z ktorých dvaja boli na základe informácií podaných Klausom vyhodení zo štúdií za propagáciu názorov o zmenách počasia. V Prognostickom ústave Milouše Jakeše sa Václav Klaus zaoberal veštením počasia. V roku 1997 dostal Prof. Ing. Václav Klaus, CSc., Dr.h.c., (na návrh profesora Jana Švajnera) po viac než 1000 hodinách prednášok z hydrometeorológie a klimatológie na tému Otepľovanie populácie a porušovanie prírodných zákonov od prezidenta zemegule Pidižvíka akademický titul profesorissimus. Jeho profesorissimuská práca sa však nevyskytuje v žiadnej univerzitnej knižnici. Výskumný tým Necyklopédie sa pýtal tiež na CSc. prácu V. Klausa a dostal rovnakú odpoveď: "Práce se v knihovně opravdu, ale opravdu nevyskytuje."

Ekologický aktivista Václav Klaus otvára v Norimbergu Nahý protest proti lokálnemu ochladzovaniu.

Václav Klaus raz nedopatrením zhliadol film Nepríjemná pravda od Ala Gora. Z nervov mu praskla cievka v mozgu (ľudovo povedané: jeblo mu). Po preštudovaní rady odborných titulov – napr. Globálne oteplovanie je mýtus, Al Gore je klamár; Nič ako zmeny klímy neexistuje; Ferdo Mravec v Slnečnom meste ai. – sa z neho stal popredný klimatológ a úhlavný nepriateľ Ala Gora. Podle nepodložených informácií bulvárnej tlače používa Al Gore fotky Václava Klausa (získané na Klausovej hocijakej prednáške v hojnom počte) ako toaletný papier. Ku cti bývalého amerického viceprezidenta treba dodať, že Václav Klaus svojho oponenta rovnako nešetrí a jeho podobizeň má prilepenú na svojom terči pre hádzanie šípok.

V roku 2007 vydal Václav Klaus knihu Modrá, nikoli zelená planeta, popisujúcu globálne otepľovanie ako prirodzenú a prospešnú premenu celosvetovej klímy. Podľa neho napr. zvýšené teploty v ČR prispejú k pestovaniu tropických rastlín, čím klesnú ceny tohoto pre väčšinu Čechov, menšinu Moravákov luxusného tovaru. Vzhľadom k stúpajúcej hladine oceánov sa ČR skoro stane prímorským štátom, čo so sebou prináša mnoho benefitov: morský rybolov, rekreáciu pri mori apod.

V roku 2026 vydá knihu Bílá, leč nikdy, ale opravdu nikdy zelená planeta, v ktorej vysvetlí, že globálne ochladzovanie ku ktorému už konečne došlo tzn. klimatologická apokalypsa je skutečným prínosom pre ľudstvo, pretože v zatopených štátoch sveta bude možné prevádzkovať podmorskú turistiku, zatiaľčo na zaľadnenom ostatku sveta bude možné s úspechom lyžovať či korčuľovať. Kniha Mrtvá, ale stejně nikdy ne zelená planeta z roku 2131 bude konštatovať, že vymretie všetkého živého na Zemi konečne ukončí platnosť nezmyselnej Lisabonskej zmluvy a v neposlednom rade je veľmi výhodné pre mandátorné výdaje štátneho rozpočtu, kde hlavne kapitola Starobný dôchodok bude vyčerpaná len z 86 % potrebných na fungovanie Českej správy sociálneho zabezpečenia. Tým bude definitívne dovŕšené víťazstvo Sociálnej demokracie, pretože potom bude môcť všetky peniaze rozdeliť do správnych vreciek.

Vďaka svojej publikačnej činnosti sa stal Václav Klaus členom ozbrojeného krídla KZDG. V roku 2007 obdržal titul rytiera.

Odborník na chobotnice[upraviť]

Václav Klaus sa r. 2007 vyprofiloval aj ako odborník na chobotnice potom, čo architekt a veľký milovník a obdivovateľ morských živočíchov a iných oblúd Johannus Octopus Caplitiensis sa na svojej púti do Kaplice zastavil v Prahe a úplne náhodou sa prichomietol k architektonickej súťaži na stavbu Národnej knihomolne. Keďže Caplitiensis už od svojich učňovských rokov zastával filozofiu tzv; nauticalizmus, teda že všetko živé aj neživé z mora pochádza a do mora sa zase navráti, odporučil medzinárodnej porote, aby všetky návrhy popierajúce tento prirodzený poriadok sveta zvrhla zo stola a pre takto významnú stavbu navrhol vlastné riešenie v podobe obrovskej chobotnice ako typického reprezentanta morského života a symbol filozofie nauticalizmu.

Krátko na to prijal pozvanie od Václava Klausa na Pražskom hrade a v tajnom obrade určil Václavovi Klausovi chobotnicu čoby totemové zviera. Václav Klaus okamžite naštudoval dvadsaťzväzkovú encyklopédiu o hlavonožcoch v papuánčine a stal sa zanieteným propagátorom výstavby chobotnice a celého nauticalizmu, ktorý sa krátko na to prejavil v názve jeho najnovšej knihy Modrá, nikoliv zelená planeta (pozn. zlé jazyky tvrdia, že nauticalizmus zastával už skôr a v podstate sa skrýva za jeho bojom za globálne otepľovanie, pretože si už dávno prial, aby hladiny mora stúpli a Česká republika mala v Hřensku morský prístav).

Pod vplyvom novo prijatej filozofie sa ostro postavil za výstavbu chobotnice takmer na okraji Prahy na Letnej pod hrozbou, že sa priviaže k bagru a za živa nechá prepichnúť Neptúnovým trojzubcom a navrhol zbúranie chrámu sv. Víta a na uvoľnenom mieste postaviť chobotnicu. Podľa neoverenej hradnej šuškandy, tak chcel Václav Klaus mať svoje totemové zviera priamo pred oknami úradu hlavy štátu a päťkrát denne sa jeho smerom pokloniť a predniesť Ódu na sliz (jedna z 255 hymien nauticalizmu).

Tento plán mu však prekazil Pavel Bém, úradujúci pražský Ementál, horolezec, open-kardiológ a úhlavný nepriateľ Václava Klausa, ktorý sa postavil ostro proti chobotnici ako takej a namiesto nej navrhol navŕšiť na Letnej Mount Everest, pretože sa práve vrátil z Himalájí, kde mu táto hora učarovala (a podľa tajnej lekárskej správy z Bohnic mu z nej spadol kameň na hlavu na základe čoho mu preplo).

Václav Klaus sa urazil, demonštratívne spálil na Palachovom námestí svoju práve rozpísanú knihu Zelená, nikoli modrá chobotnice vrátane všetkých ilustrácií Johanna Octopusa a odvtedy svoj obdiv k chobotniciam verejne neprejavuje.

Ekonóm[upraviť]

Veľkým triumfom Václava Klausa, v spolupráci s Viktorom Koženým, bolo presadenie výroby stavebnice Vašek.


Letušiak[upraviť]

Známe sú excesy Václava Klausa na palube lietadiel, keď bol viackrát prichytený ako laškuje s letuškami. Tieto skutočnosti sa diali prevažne na linke Praha - Chabarovsk kam Vašek lietal, aby sa na vlastné oči presvedčil o globálnom ochladzovaní. Postoj jeho ženy Olivy Klausovej k týmto turbulenciám v ich vzťahu nie je známy.


Flag Czech republic.jpg Niektoré české témy Cesky erbik.png

BecherovkaČechČechomorČeskoVáclav HavelJožin z bažinVáclav KlausMoravaPardubaPetr NovotnýPrahaTornádo v UrčiciachŤěžkoslovensko
Poznámka:Všetky články sú prísne subjektívne a nezaujaté! Chcú byť v rámci srandy a nemajú za cieľ hanobiť národ!Ak neprídeš k demokracii.JPG Politici
ReligionSymbolAbr.png Politické systémy ReligionSymbolAbr.png
PolitikMonotikaPolitikaŠtátPrezidentNáboženstvoPápežAtentátDementkraciaFeminizmusKonštruktívna monarchiaKorupciaAl SrajdaMossadCIANATO
Atlantic ocean.jpg Významní svetoví politici Atlantic ocean.jpg
Adolf HitlerStalinLeninJurko KríčekBill ClintonBabrák ObamaFidel CastroKormidelníkJFKMussoliniŠalvio BezlysiniGenerál MugabeNapoleon BonaparteSaddám HusajnUsama bin LádinVáclav KlausVáclav HavelFidel Castro