Super Bomb Trio

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zostava
Spevák Foto Hity
Peter Vašek Vasek peter.jpg Otvárajte kasíno
Pavol Hamel Pavol Hamel.jpg Učiteľka tanca
Dušan Grúň Dusan Grun.jpg Nalej mi vína, Malvína
Butterfly
Synček môj, neplač

Super Bomb Trio je nové zoskupenie spevákov, ktoré po vydaní nového CD Zo škatule starej mamy raketovým tempom stúpa vo všetkých svetových rebríčkoch a väčšine hitparád. Staronové hity spievajú v štýle hip hop. Ohromili všetky generácie a Chucka Norrisa.

Bird hand.png
>>Otvárajte kasíno... Ale rýchlo!<<

Podľa najnovších, zatiaľ utajovaných informácií slovenskej agentúry J. B. P., hosťovanie na albume prisľúbil aj ich najväčší fanúšik. Citujem jeho vyjadrenie, jachtané cez slzy dojatia, rinúce sa z jeho očú hneď po vypočutí si ponuky.

"Nechce sa mi veriť, že práve ja - jeden z miliardy ich fanúšikov - mám tú česť. Ešte teraz som dojatý a trasú sa mi od šťastia kolená."

- fanúšik

Koncertné turné[upraviť]

Celosvetové turné má začiatok 1. 11. 2011. Inštrumentálny doprovod zariaďuje Mike Oldfield zo svojou skupinou a externistami, spoločne zo sláčikovou sekciou Slovenskej filharmónie. Predskupinou bude na slovenskej časti koncertov skupina No name, v Čechách Kabát. V západnej Európe a Amerike by to mala robiť skupina Rolling Stones.

Bird hand.png
>>...dostal som chuť na víno... Ale bohovskú!<<


Povedali o nich[upraviť]

"Ten koncert v PB bol naozaj super - super kapelka, muzička, atmosférka... len škoda, že nemôžem nikde zohnať tie vaše CD. Neviete mi pomôcť?"

- Ján Slota

"Čafte gwiazdy pozdrawiam šeckych chalanov z Super Bomb Trio. Prajem Vám aby ste sa tak nadzigali na sviatky, že len zbytky tieňov po Vás ostanú. My s Kaczynskimi budeme zapeklito pracovať. Pozdravujem Pavola, a držím len nie palce - na čom by asi hral. Dozobaczenia?!"

- Lech Walesa

"Osud tomu chtěl, že jsem mohl být svědkem, účastníkem a občas i iniciátorem vašeho koncertního turné a dějů velmi důležitých pro vaši zemi, Evropu a vlastně pro celý svět, že."

- Václav Havel

"I had never seen something better."

- Chuck Norris

"Teraz sa ukáže, či máme vládu demokratickú, ktorá dokáže načúvať ľuďom a naozajstným hrdinom našej doby, alebo vládu, ktorú ľudia vôbec nezaujímajú!"

- Mikuláš Dzurinda

"Ešte raz sa ma na nich spýtaš, tak ti takú j*bnem, že sa nespamätáš!"

- Vladimír Mečiar
Bird hand.png
>>...nalejte mi silné červené! Ale celú bečicu!<<


Hip Hoperské témy na NECYKLOPÉDII. Rytmus.jpg
Recyklace6.jpg

HIP HOPDJDJ StalinH šestnásťKengoroMajk SpiritMiki z MoraRytmusPetržalkaRapRytmusSuper Bomb Trio

Napriek tomu, že asi nejde o Ľudovu hudbu, Necyklopédia možno po dohode so SOZA možno v budúcnosti tento článok spáli.Popeblues.JPG Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***