Srbsko

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
SRDSKO
Serdia
Srbsko flag.jpg
Srbsko znak.jpg
Srbsko.jpg
Srbsko
Základné údaje
Štátné zriadenie Sultanát
Úradné jazyky Srbčina - Srpčina
Hlavné a najväčšie mesto Beľohrad
Druhé najväčšie mesto Černohrad
Najvyšší bod Mount Belmor
Počet obyvateľov 5 416 958 (z toho polovica nezvestná)
Ostatné
Prezident Alipaša
Národní hrdinovia Slobodan Miloševič, Radovan Karadžič
Zakladateľ štátu Súdr. Tito - nic
Mena Eurodinár (EDR)
Sudedia Bosna a Hercegovina, Chorvátsko, Maďarsko (jak inak v každej riti musia byť), Rumunsko, Bulharsko, Macedónsko, Kosovo, Čierna Hora (black mountain),
Persona non grata Všetci chorváti
internet tld .srb

Srbsko je krajinou na Balkáne. Je to slovanská krajina ako Slovensko a preto(?) je to spojenec Slovenska. A susedí hneď so Slovenským impériom. Srbsko kedysi patrilo pod významnú balkánsku monarchiu s názvom Jugootrokia (ang. Džugouslejvia), v ktorej požívalo špeciálny štatút, keďže oni tam boli ten tučný otrokár na ktorého všetci makali.

História[upraviť]

Územie Srbska bolo kedysi súčasť Krachujucej Rímskej Ríše. Potom keď Západná Rímska Ríša zanikla tak Srbi sa rozhodli vytvoriť Srbské Impérium. Aby sa mohlo rovnať Slovensku. Potom sa Srbi rozhodli obsadiť Maďarsko čo bolo vlastne súčasť Slovenska a to sa rozhodne Slovákom nepáčilo. Takže bola vojna. Vo vojne padlo asi tak 987 999 vojakov na oboch stranách. Tak sa Slovenský národniar Janko rozhodol podpísať zo Srbmi dohodu o priateľstve.

Vojna s Osmanskou ríšou[upraviť]

Najhorší konflikt vôbec pre srbský ľud bol jeden s Osmanmi v bitke na Kosovom poli (alebo Srbsko), v roku 1389 Tam veľká osmanská armáda porazila Srbov, po bitke trvajúci 17 minút. Srbi, ako bolo povedané, mali nakopané zadky. Turci sa dostali nejako do Srbska a zostali tam po dlhých 500 rokov. Srbsko je jediná kultúrna krajina tie okolité napr.Chorvatsko vyvraždovalo srbov ak nič o tom neviete nájdite si: Koncentračný tábor Jasenovac pri Zágrebe a pochopíte že srbi boli vždy vyvraždovaný okolitými národmi.

Juhoslávia (ľud. Jugootrokia)[upraviť]

V tedy keď zanikla Rakúsko-Uhorková monarchia sa Srbi rozhodli vytvoriť JUHOSLÁVIU (ľudovo Jugootrokiu). Názov štátu bol pritom odvodený najmä z geografickej lokality miestnych slovanských národov (juhoslovania) ale ľudový, pravý názov, pochádza z angličtiny, Džugouslejvia, tj. Jugootrokia. Postupne sa časti Rakúsko-Uhorkovej Monarchie ako Chorvátsko a Slovinsko pozor nie Slovensko stali súčasť Srbského Impéria Juhoslávie. Vtedy sa mohla Juhoslávia rovnať štátu Slovenskočečensko. Potom došlo k 2. svetovej vojne a Juhoslávia sa stala súčasť Slovenského Spojenca Nemecka, ktoré sa snažilo zotročiť mieste obyvateľstvo. Toto sa však jednému z národniarov ako bol Tito nepáčilo a preto sa pokúšal Nemcov vyhnať čo sa mu aj nakoniec podarilo, kedže v Jugootrokii je miesto len pre jedného tučného otrokára.

Tito[upraviť]

Keď skončila vojna ovládol Juhosláviu Josif Bros Títo, svojím pôvodom čiastočne Chorvát, čiastočne Čech a Slovák, ale aj Čečen a Pečeneh. Slovenská propaganda ho s obľubou nazývala Krvavý pes Tito. Tito sa vlastne za krátky čas stal rivalom Slovenského národniara Janka. Raz išli dokonca spolu aj do baru a tam sa pobili. Pri tejto bitke ich musela od seba oddeľovať Srbská aj Slovenská polícia. A Tito ako jediný sa opovážil nerešpektovať rozkazy Stalina a ani Lenina a potom riadil Juhosláviu sám bez rozkazov z Moskvy. A potom neskôr musel prísť rozpad Juhoslávie. Dneska sa ešte nevie prečo sa vlastne Juhoslávia rozpadla. Ale daktorí hovoria že to bolo kvôli tomu lebo povolil sťahovanie Albáncov, povolil svadby homosexuálov a kvôli tomu sa Juhoslávia rozpadla.

Súčasnosť[upraviť]

Po rozpade Juhoslávie sa Srbsko rozhodlo poslúchať rozkazy USA a Európsko-Slovenskej únie. Rozhodli sa aby Srbi pridelili Albáncom Kosovo. To sa však Srbom splniť nechcelo. Ale museli lebo by ich USA a Európsko-Slovenská únia bombardovali Atómovými bombami. Potom vyhoveli a nakoniec sa vzdali Kosova. Dneska ešte stále snívajú Srbi o získaní Kosova naspäť. Ale veľmi sa im to nedarí.

Necyklopedické štáty

Globe.jpg

 AbsurdistanFlag of the People's Republic of Antarctica.PNG AntarktídaFlag of Byzantine Empire.png Byzantská ríša500px-Flag of the Soviet Union (1923-1955) svg.png CCCPCzechoslovakia COA 1961-1989 svg.png ČeskoslovenskoFranská ríšaFlag of San Francisco svg.png HollywoodInternet Connection Tools.png InternetMeliško minca.jpg Kráľovstvo ŠumavyNáhorná Mikzícia.png MikzickoMoravia.png MoravaÇobanoğlu flag.png OsmaniNaval Ensign of Austria-Hungary.png Rakúsko UhorskoRim vlajka.png Rímska ríšaWar Ensign of Germany 1938-1945.png Tisícročná ríšaFlag of Free France.png Veľké UhorskoBarbary ensign.gif Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
Afg 3D 12.png AfganistanFlag of England.png AnglickoFlag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosna a HercegovinaStandard of the President of Bulgaria.png BulharskoFlag Czech republic.jpg ČeskoFlag of Montenegro.svg Čierna HoraNew Chinese Imperial Flag.png ČínaFlag of Dubai.png DubajFlag of Egypt.png EgyptEu flag.jpg Európska úniaState Flag of Finland (bordered).png FínskoFlag of Free France.png FrancúzskoAlternative flag of greece 2.svg.png GréckoFlag of the Netherlands.svg HolandskoFlag hnkg.png Hong KongCroatian flag.png ChorvátskoFlag-of-Israel 12.png IzraelFlag of India 12.png IndiaNaval jack of Ireland.svg ÍrskoFlag of Japan.png JaponskoCannabis marijuana leaf parody flag.gif KanadaKosovo State Flag.png KosovoFlag of Cuba 12.png KubaFlag of Libya.svg LíbyaHunFlag.JPG MaďarskoFlag of Mongolia.png MongolskoFlag of Germany (state).png NemeckoFlag of Norway.svg.png NórskoFlag of Poland (with coat of arms).svg PoľskoAustrian State flag.png RakúskoFlag of Romania 12.png RumunskoFlag of Russia.png Rusko500px-Flag of Slovakia.png SlovenskoFlag of Slovenia.png SlovinskoFlag of Switzerland2.png ŠvajčiarskoFlag of Serbia.png SrbskoFlag of Italy.png TalianskoFlag of Turkey 12.png TureckoUkr vlaj.png UkrajinaFlag of America.png USAFlag of the United Kingdom.png Veľká Británia