USA

Zo stránky Necyklopedia
(Presmerované z Spojené štáty)
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Done.png


250px-Rahm Emanuel, official photo portrait color.jpg

Rahm Rambo Emanuel
(pravá ruka Baracka Obamu)
serie na tento článok
a radšej odkazuje Tonymu Blairovi:
DON'T FUCK THIS UP!

Zero alcool pendant la grossesse.svg.png
USA
 
 
 
 
 
 
 
U ass A
Americká demokracia.jpeg
By thomas rude.jpg
 
100px-Mc-donalds.gif
180px-Dollar eye.jpg
 
300px-Jesusland6.gif
Poloha USA na mape Európy.
 
800px-USAmap.PNG
Mapa USA a jej postavenie vo svete
 
Základné údaje
Štátne zrichtovanie Provinčné usporiadanie pod správou NATO
Úradné jazyky nárečia anglické, čínština, taliančina, španielčina a nárečia slovenskie
Hlavné mesto Washing-ton
Najväčšie mesto Hollywood
Tretie najväčšie mesto Hollywood
Členenie cca 60 oficiálnych štátov federácie a ďalších cca 40 štátov sveta.
Najvyšší bod Mount Rushmore
Národná hymna Boch ochraňuj kráľovnu!
Národné motto Yes, we can!“ (počúvaj: „áno, my jediní to smieme!“)
Náboženstvo Safinizmus, ††††††, Peniaze, Doláre
 
Demografia
Rozloha Desať miliónov štvorcových kilometrov
(aj s vodou a Mesiacom)
Počet obyvateľov asi presne tristo miliónov
Hustota osídlenia veľa, jeden na druhom
Susedia Rusko, Čína, Izrael, Veľká Británia, Kanada, Mexiko, celý svet
 
Ostatné
Prezident Donald Trump
Ruskí hackeri
Národní hrdinovia Albrightovie Madlenka,
prvá žena na čele
Zakladateľ štátu Ruskí hackeri
Mena $ (Americké eso)
Persona non grata Ruskí hackeri
internet tld .užsa
 
 
 
 
 
 
 
Druhá americká vlajka, všetky nájdete v hlavnom článku tu.

"Amerika, to je môj cieľ."

- SS-18 - Amerike

"Každý 100-percentný Američan musí byť na 99 percent idiot."

- Bernard Shaw - o Američanoch

"Najhoršia krajina na svete."

- Celý svet - Amerike

"Stále neveríte, že Amerika je najväčšia a najlepšia demokracia na svete? Potom my ideme k vám a dokážeme vám to! "

- Amerika - o všetkých nedemokratických krajinách

"Američania sú jediný národ, ktorý prešiel od štádia barbarov priamo do štádia úpadku, vynechajúc štádium civilizácie."

- Historik - o Američanoch

"Misia dokončená."

- George W.Bush - o úpadku amerického rozumu.

United States of America, skrátene USA je zväz indiánskych kolónií v Severnej Amerike a celého dementkratického sveta. Po Vatikáne je USA vďaka okupovanému územiu druhým najväčším štátnym celkom na svete. Sesterskou krajinou USA je USB.

Ich prezidentom bol kedysi Jurko Bl. Buš (synovec Juraja Jánošíka) (pôvod mena je slovenský, od východňarského slova Búchaj!). Teraz im velí Donald Trumpetko. Prezidentom tam môže byť hocikto, lebo aj tak to čo má v USA prezident povedať mu píšu druhí.

Základné informácie[upraviť]

USA je veľmi známa krajina-nekrajina, ktorá si myslí, že je slobodná. Podstatné je, že jej zriadenie majú na starosti dve veľké totalitné strany, ktoré môžu vo voľbách voliči voliť. Majú údajne odlišný program. Každú z nich vlastnia odlišné nadnárodné korporácie a odlišní biznismani, čo je zárukou, že keď ich voly-či zvolia, aj tak výsledkom záujmu štátu je to isté. Aby šiel biznis.

Americká kultúra, je priekopníkom konzumného spoločenstva. Konzumného preto, lebo tam sa stále žerie. Pravda je, že nielen tam.

Občanmi USA sú humanoidi, ktorí majú prioritu v konzumácii geneticky modifikovaného mäsa v žemli, ktoré je známe pod menom Hamburger. Aj keď by sa to mohlo zdať nevozia ho (to žrádlo) z nemeckého Hamburgu, ale z MacDonaldu. Obľúbeným žrádlom týchto tvorov je aj pražená kukurica, predávaná pod názvom popkorn a (doslova) žranie zemiakov vo forme čipsov. Po vymenovaní týchto ingrediencií je jasné, že USA je kolískou kutúry nazývanej Fast Food. Výsledkom je, že USA je hniezdom živočíšneho ľudského klonu, nazývaného „riťohlav obyčajný“.

Ovčania USA sú slobodní. To, že sú slobodní si myslia hlavne oni vďaka tomu, že verejná mienka krajiny je menežovaná vo Washing-tone, ktoré je hlavné mesto brainwashingu v celom svete. Vo Washing-tone na brainwashing majú takpovediac patent. Iné vlády ho bežne v tomto meste nakupujú.

USA je tiež známe ako „svetový policajt“. Preto je celkom možné, že sa aj vám môžu vylodiť zajtra večer počas rybačky z vody na breh americkí mariňáci. Nebezpečenstvo takejto invázie je dvojnásobné, ak rybárčite v Zátoke svíň. Na dvorčeku za domom, či niektorej záhradke si hocikedy ráno nájdete niektorú z rakiet s plochou dráhou letu. Tí čo sa vám vynoria z vody sú práve tí, ktorí v televízore každý večer v niektorej z amerických sračiek spasia celý svet.

USA je takisto historicky prvým štátom, ktorý nadviazal kontakt s mimozemšťanmi - všetkých návštevníkov držia v hoteli v Oblasti 51.

Militarizmus[upraviť]

Napriek tomu, že USA majú super špeciálne zbrane za bilbórdy (nemali by to byť náhodou „bilióny“?) dolárov, dokážu si trúfnuť iba na šmejdové armády typu afganistanských ópiom nadopovaných chalanov, a o čosi chrabrejšie iracké jednotky domobrany, to jest teda teroristov, ktorí vzhľadom na to kde a prečo operujú by mali byť partizánmi. V Iraku to zaručene robia preto, že obraňujú svoju zem aby neprenechali ihneď ropu Američanom, čo je od nich nehoráznosť a porušenie ľudských práv.

V humanitných bombardovaniach (zatiaľ posledným kúskom v americkej vitríne je Líbya) im radi pomáhajú rôzni spojenci: sú to usadlosti ako Veľká Británia, Francúzsko, Nemecko, Poľsko, Izrael, Juhokórejská republika, ale aj Slovensko, či Raptor c.c.s.c., ktorý má ešte silnejšie zbrane ako USA a teda si spolu trúfli aj na silnejšie štáty ako Somársko, Luxemburg, či Irán.

Známe osobnosti[upraviť]

Amerika je známa tým že sa tam nasťahovali aj niektoré známe osobnosti. Sú to napríklad aj:

 • Barbie - americká kráľovná krásy. Pozor na Kena, jej teplého priateľa, nepomýľte si ho s Kennym!
 • Bill Slinton - jeden z bývalých amerických prezidentov, zviditeľnil sa hlavne vzťahom s Monicou (pozri nižšie).
 • Hillary Clintonová - manželka Billa, politicky moc neuspela, ale už zato miništrovala aj v zahraničí.
 • George W. Bush - najznámejší americký prezident, vyznačujúci sa vysokou inteligenciou a zmyslom pre čestnosť. Je príkladom, že prezidentom môže byť aj inteligenčne nižšie podkutý jedinec. Nikto ho nechce označovať rovno za imbecila, ale sám sa vzdal nádeje dosiahnuť v disciplíne zvanej IQ dvojciferné číslo.
 • Kenny - slovenský cisár, ktorý často podnikal dobrodružné výpravy do Ameriky. Poznali ho tam pod menom Otto.
 • Babrák Obama - terajší americký prezident. Vraj chce zmeniť svet, no svet postupne mení jeho, alebo aj sám ukazuje svoju pravú tvár. Takže aj on sa stáva slobodným.
 • Chuck Norris - najznámejší akčný hrdina, poloboh a záchranca absurdity, ktorá sa verejnosti prezentuje ako nezmysel zvaný „americký národ“. Chuck Norris je polovičný boh a polovičný indián.
 • Jack Bauer - ďalší ochranca amerického národa, ktorý chráni proti teroristom a Chuckovi Norrisovi.
 • USAma bin Ládin - muž, ktorý dal Američanom Patriot Act

Mottá a hymny[upraviť]

Američanov tiež všeličo motá. Nemôžu síce piť na verejnosti, ale policajti si ich opitosť neskúšajú Drégerom, ale nútia ich chodiť po rovnej kriedou nakreslenej čiare, či ich nemotá. Ak ich motá, tak beda im, lebo to majú hneď pištol na zátylku. Vidieť to aj televízii.

Američanky v mladom veku majú hymen a ostatní z Američanov majú aj hymnu a majú ju radi. Spoločne so zástavou im preto hymna visí na stožiari pred papundeklovými domami. Hymen tam nevisí. Problém je, ak príde k nim na návštevu niektorý z hurikánov. Hurikány v USA majú mená a po ich návšteve podobne ako po návšteve osloboditeľskej armády USA je problém vytriediť, kde v tom bordeli čo zostal je: dom, ľudská noha, ruka, hlava, zástava, pes, mačka, či aj nejaká tá hymna.

Dejiny[upraviť]

Pozri aj Vojna.

Pred rokom 1492, kým Ameriku neobjavil Krištof Kolumbus, patrilo územie Spojených štátov Indiánom, ktorí boli spočiatku aj radi, že do ich zaostalého sveta prišli okolo roku 1620 noví kamaráti spoza „veľkej mláky“. Pred príchodom prvých imigrantov žili rudé tváre za hrozných podmienok. Bolo to také hrozné, že by sa vyvraždili, zničili prírodu a vyvinuli by atómovú bombu. Našťastie vo viacerých vlnách sa na vlnách mora prišinuli bieli imigranti a domorodci sa už len tešili. Medzi mnohými vymoženosťami priviezli aj syfilis, hamburgery, Eurá a ohnivú vodu. Neskôr zistili, že Európania ich nemajú radi a ani euro sa im už nepozdávalo a začali sa biť. Prisťahovalci neskôr prestali mať radi nielen Indiánov, ale aj svojich súkmeňovcov z Európy. Potom a aj NATO, nasledovala éra, ktorá svetu priniesla hrdinov Divokého zámpachu. Boli to mená ako Bizón, Buffalo Béla, Oli Šetrhend, Winnetou, Tašunka Vitko, alkohol a Dedičný hriech. To všetko spôsobilo, že boli aj riadne pobožní a všelijako sa pritom krížili, respektíve križovali. Vzniklo tým čosi, čo sa teraz verejne prezentuje ako „americký národ“. Ruskí hackeri začali túto rôznorodosť zneužívať a štvali ukrižovancov proti Veľkej Británii.

V roku 1776 preto začala Americká vojna za nezávislosť. Vďaka zásahom ruských hackerov po nej získalo nezávislosť od Veľkej Británie prvých trinásť štátov. Historici sa dodnes nemôžu zhodnúť na tom, kto vyhral túto vojnu, pretože hoci USA získali nezávislosť, úradným jazykom sa stala angličtina. Po tomto násilnom odtrhnutí od Veľkej Británie a veľkej mláky žili Američania z čiernych otrokov, ktorých odviezli z Afriky, aby ich zachránili pred kanibalizmom susedných kmeňov. Neskôr sa to niektorým belochom ruským hackerom nepáčilo (černosi sa stále tešili), rozdelili USA na slobodný sever, ktorý chcel dať slobodu otrokom a využívať ich lacnú pracovnú silu, a otrokársky juh, ktorý chcel aj naďalej, podobne ako na Slovensku, využívať na montážnych bavlníkových poliach ich lacnú pracovnú silu.

Amerika je dodnes rozdelená na Kanadu a USA, no USA na Kanadu nie je rozdelená. Nad Kanadou má USA taký jeden poloostrov, ktorý sa nazýva Aljaška. Názov Aljaška prezrádza ruský pôvod, preto, lebo kedysi patrila ku Sibíri. Bolo to dovtedy, kým ju v kartách neprehral ruský cár Alexander II. Nakoniec v roku 1865 vyhral sever všetko, a keď sa už Američania nemohli byť medzi sebou, obrátili sa zase proti Indiánom a južným susedom Mexičanom. Ruských hackerov vtedy ešte viac rozpálila tá Aljaška... a to napriek tomu, že je na nej väčšinou stále zima a sňah.

Amerika počas svojej histórie viedla toľko vojen, že spočítať je to pre matematikov ešte väčší problém, ako pre geografov nájsť koniec veľkej krajiny menom Rusko, či dokonca Koniec sveta. Skúšal to s nimi aj Einstein, Frankenštejn a iní vedci.

Dejiny USA nie sú len vojny. Patrí tam aj genocída. Na genocídu boli použité nové bakteriologické a strelné zbrane a vďaka nej bola vyklonovaná aj známa ovca Dolly, ako aj speváčka Dolly Partonová.

Ďalšia veľká kapitola patrí Hippies. Hippies bolo hnutie, pri ktorom sa z dievčat stávali „kurvy z presvedčenia“ až dovtedy, kým neotehotneli, či nedostali niektorú inú pohlavnú chorobu. Väčšina členov tohto hnutia získavala vlastný názor pod vplyvom trávy, LSD, či iných podobných vecí a to napriek tomu, že vtedy ešte nekandidoval istý známy politický drogový someliér.

V minulosti, od druhej polovice 20. storočia bolo najväčším konkurentom USA (okrem USB) aj ZSSR, ale keď im USA prestali kupovať vodku, ZSSR ich bojkotoval a na protest sa sám rozpadol. Len ruskí hackeri si uchovali vplyv. Odvtedy sú ich nepriatelia Arabi, proti ktorým bojujú pomocou svojej armády, CIA, FBI, McKáčera a množstva ďalších sračiek. A po novom sa nepriateľom zase stalo osvedčené Rusko, najmä potom ako ruskí hackeri za stotisíc dolárov zvrátili prezidentské voľby (Clintonke nepomohlo ani to, že do svojej kampane investovala tri ťažko našetrené miliardy).

Ekonomika[upraviť]

Základom ekonomiky tejto krajiny je export demokracie, pravdy a lásky (pomocou humanitárneho bombardovania) do krajín, ktoré nemajú ani šajnu, že ich potrebujú. Dopyt po demokracii vo svete klesá, ale vďaka kombinácii reklamy a lobingu sa demokracia stále vyváža. Kritici upozorňujú, že amrický marketing je čoraz agresívnejší. Ďalším dôležitým exportným artiklom sú zbrane a výcvik tých, čo majú za demokraciu bojovať. Pomáhajú takto preľudneným krajinám zredukovať ich populáciu. Medzi zákazníkov USA patril aj Usama bin Ládin, ale aj afganský Taliban, či, najnovšie, aj Islamský štát, ktorý Američania nedokážu rozoznať od prodemokratických povstalcov a tak zbraňami podporujú oboch.

Demokracia sa zvyčajne vyváža na dlh, v prípade úspešného dodania sa spláca chaosom, emigráciou (spojenci USA následne platia akceptáciou imigrácie), výhodným predajom národného bohatstva americkým firmám a ropou.

Ďalším dôležitým americkým priemyselným odvetvím je papiernictvo a tlačiarstvo, ktorých základným exportným artiklom je dolár. Tento je krytý vierou svetových krajín, že je hoden viac ako pôvodný papier a farba a slúži na konanie zázrakov, vrátane podpory demokracie.

Neposledným exportným artiklom sú v súčasnosti veľmi vychytené emisie CO2, ale aj Hip Hop, či iné podobné srandy.

Americká ekonomika sa robí hlavne na Vôlstreet, pozri kapitolu zaujímavé miesta.

Politický systém[upraviť]

Prezident[upraviť]

V USA vládne absolútna demokracia. Znamená to, že prezident má vždy pravdu, aj keď ju nemá, ale také nebýva, lebo ju má vždy, nech je to už hocičo. Jeho práca je špáranie sa v nose, nosenie demokracie barbarom, ktorí nepoznajú slovo „demokracia“, filozofovanie o diktatúre a novom svetovom bordeli a žranie hamburgerov. Všetky reči prezidentovi USA píšu poradcovia, lebo on nestíha. USA má prezidentský režim a on má potom veľa roboty.

Súčasný prezident je na americké pomery dosť opálený a ušatý Babrák Obama. Američania si ho zvolili hlavne preto, lebo pochádza z Kene. Polovica američanov netuší, či je tá Keňa na západnom, či východnom pobreží USA. O Barackovi Američania vedia, že sa usmieva a má biele zuby a dlaň má tiež bielu, čo zbadali, keď im mával.

Práca prezidenta USA je aj značne riziková. Niektorí americkí prezidenti ako Abraham Lincoln samovraždu. Iným, ako bol napríklad J. F. Kenny (ktorý bol zároveň aj slovenský cisár), so samovraždou pomohli dobré duše. Niektorí americkí prezidenti sú rodení filantropi. Napríklad Bill Slinton sa raz pohotovo v orálnej pracovni postaral o dávku bielkovín jednej vyhladnutej praktikantke. Ona, volala sa Monika, mu ani to „ďakujem“ nepovedala. Trochu to potom rozvláčili v médiách, čím sa spopularizoval oválny orálny sex. Nasledoval tzv. inpeachment, čo je v podstate proces poslania prezidenta do piči.

Okrem prezidenta sú v USA ešte aj davy zazobaných senilov, čo si vravia „senát“ a „snemovňa reprezentantov“, Údajne tam vyberajú tých najlepších Američanov, ktorí radi odsúhlasujú prezidentovi, čo si zaumieni. Pri vládnutí sa striedajú demokrati a republikáni.

Ministerstvá[upraviť]

Budova ministerstva Pravdy, ktorú stavali templári a slobodomurári.

USA majú len štyri ministerstvá, no zjavne im to stačí:

"Len pravdu (vám neukážeme)!"

- Minitrue
 • Ministersvo pravdy: (po anglicky „Minitrue“). Skladá sa z viacerých oddelení: sú to Hollywood, CIA a FBI. Má na starosti udržiavanie vysokej morálky a patriotizmu v USA a závislých teritóriách, informovanie ľudí o dianí vo svete, odhaľovanie klamárov a špiónov či zabezpečenie dostatku nepriateľov.

"Mier, mier!!"

- Iracký domobranec s bielou vlajkou pred americkou základňou

"Však mierim."

- Americký vojak odpovedá irackému domobrancovi
 • Ministerstvo mieru (po anglicky Minipax). Tiež sa skladá z viacerých oddelení: Pentagon, US Army, US Navy, Biely dom a Capitol. Ich úlohou je ničiť hnusných komunistov a teroristov všade tam, kde sú, a keď tam nebudú, tak aj tam, kde nie sú.

"My vás naučíme milovať (nás), nech vás to stojí hocičo."

- Ministerstvo lásky všetkým obyvateľom
 • Ministerstvo lásky: (po anglicky Miniluv). Sídlo tohto rezortu sa nachádza na Kube na základni Guantanámo. Má na starosti prevádzkovanie bordelov, kontrolu prostitútok a naučiť všetkých teroristov americkému patriotizmu.
  • Ich hlavná náplň práce je:
   • sex s kolegyňami (pre nich súdružkami)
   • znásilňovanie panien
   • mučenie impotentov, skúšanie nových modrých dobrôt, ako bola Viagra.
   • zadržiavanie nevinných teroristov
 • Ministerstvo hojnosti: (po anglicky Miniplenty). Má za úlohu zabezpečiť dostatok zbraní pre ministerstvo mieru. Jeho ďalšia úloha je okrádanie ľudí a získavanie peňazí pre Danu.

Zaujímavé miesta[upraviť]

Vôlstreet[upraviť]

Vôlstreet sa stavala 24 hodín denne. Mala to byť najväčšia ZOO na svete.
Jeden naštvaný býk dokonca utiekol, ale nám sa ho na úteku podarilo odfotografovať.
Toto je obraz (maliarske dielo) Wall Street namaľovaný Leonardom da Vinčim.

Vôlstreet je najznámejšia časť najznámejšieho amerického mesta New York. Nachádza sa tu chovná stanica zvierat všetkého druhu aj IQ. Chovajú tu voly a iné zvieratá (často aj nebezpečné). Poslednú dobu sú to hlavne býky, ale dajú sa tu nájsť aj ovce, levy, opice, psy, žraloky a iné. Občas sa tam však dajú nájsť aj ľudia, ale to je len výnimočný jav. Je to jedna veľká ZOO. Mala byť dokonca najväčšia na svete, čím aj bola, pokým sa nepostavil Slovenský parlament.

Táto ZOO leží v New Yorku na ostrove s poetickým Men-henten. Šéfuje jej Pán prsteňov.

Na Vôlstrít sa dá nájsť aj veľké Kasíno, kde všetci hrajú všetky možné hazardné hry. Raz, bolo to v roku 1929, sa však pokazila ruleta, šance na výhru poklesli a hráči teda začali prehrávať. Tí sa urazili a začali odtiaľ masovo utekať - vznikla finančná kríza. Potom ju síce opravár opravil, no na jeseň roku 2008 P.V.T. sa znovu pokazila a vyzerá ešte horšie. Majiteľ si už zaplatil nového opravára, ale ten tiež stále nevie, čo sa s tou ***** ruletou stalo.

Vôlstreet bolo aj maliarske dielo, no postriekal ho sprejer a Leov konkurent Rembrandt. Fotografia ho zobrazuje ešte pred osprejovaním.

Veľká jama levova[upraviť]

Odtiaľto sa skáče do Veľkej jamy

Veľká jama je pútnické miesto, na ktorom sa podľa indiánskych legiend narodil Chuck Norris. Miestni domorodci z kmeňa Pueblo ho volajú Grand Canyon.

Veľmi dobre sa tam dá aj zaskákať. Každý to môže dvakrát skúsiť: „dvakrát“ znamená prvý a poslednýkrát. Je tam postavený aj skokanský mostík. Dole tečie malý potôčik, v ktorom sa dá príjemne osviežiť. Podľa legendy tam pôvodne bol len ten potok, ale keď tam skočil (niektorí vravia, že močil) Chuck krátko po narodení, vznikla tam priepasť. Skákanie odtiaľ je odvtedy aj súčasťou olympijských športov.

Na počesť skákania do Veľkej jamy levovej bola zložená pieseň „Poďme spolu lietať“. Po jej naspievaní skúšal Vašo Patejdl (keďže aj Walker, Texas Ranger mal indiánske meno Vaššo) skočiť do fontány pre Zuzanu a veril, že aj on spraví priepasť. Spravil si len otras mozgu a priepastnú dieru v hlave, ktorá mu tam ostala dodnes.

Vedeli ste, že?[upraviť]

 • Ak by sa USA nezapojilo do 1. a 2. svetovej vojny, tak by sa nemohla volať „svetová“?
 • Každý tridsiaty Američan už aspoň raz zachránil svet?
 • 90% všetkých paranormálnych javov a zázrakov sa stáva v USA?
 • Na americké pomery je osemdesiat kilogramový človek podvyživený?
 • Podľa baby Vangy nastane vojna medzi USA a Európou?
 • Američania vyprážajú hranolky na motorovom oleji?
 • Žiadni Američania neexistujú, keďže sú tu len britskí kolonisti, čierni otroci, prisťahovalci z Číny a Arabi, ktorý na sebe odpaľujú bomby?
 • 30% Američanov nenávidí USA?
 • 90% Američanov nevie, kde leží Európa?
 • Iba 1% Američanov hovorí niečo „Slovensko“ a z nich si 95% myslí, že je ešte spojené s Českom a tvorí Československo?
 • Ak by boli zničené tri strategické podniky KFC, McDonald a Burger King, tak by USA do dvoch (prvočíslo!) týždňov vymrelo od hladu?
 • Ak by USA chcelo na nás spustiť atómovú bombu, tak by im trvalo 20 minút, kým nás ich experti nájdu na mape?
 • V databáze CIA je Slovensko vedené ako prímorský štát ameno nášho mora je Američanom neznáme?
 • Dvanásť rán z pištole do neozbrojeného negra černocha afroameričana Američania považujú za nutnú sebaobranu?
Necyklopedické štáty

Globe.jpg

 AbsurdistanFlag of the People's Republic of Antarctica.PNG AntarktídaFlag of Byzantine Empire.png Byzantská ríša500px-Flag of the Soviet Union (1923-1955) svg.png CCCPCzechoslovakia COA 1961-1989 svg.png ČeskoslovenskoFranská ríšaFlag of San Francisco svg.png HollywoodInternet Connection Tools.png InternetMeliško minca.jpg Kráľovstvo ŠumavyNáhorná Mikzícia.png MikzickoMoravia.png MoravaÇobanoğlu flag.png OsmaniNaval Ensign of Austria-Hungary.png Rakúsko UhorskoRim vlajka.png Rímska ríšaWar Ensign of Germany 1938-1945.png Tisícročná ríšaFlag of Free France.png Veľké UhorskoBarbary ensign.gif Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
Afg 3D 12.png AfganistanFlag of England.png AnglickoFlag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosna a HercegovinaStandard of the President of Bulgaria.png BulharskoFlag Czech republic.jpg ČeskoFlag of Montenegro.svg Čierna HoraNew Chinese Imperial Flag.png ČínaFlag of Dubai.png DubajFlag of Egypt.png EgyptEu flag.jpg Európska úniaState Flag of Finland (bordered).png FínskoFlag of Free France.png FrancúzskoAlternative flag of greece 2.svg.png GréckoFlag of the Netherlands.svg HolandskoFlag hnkg.png Hong KongCroatian flag.png ChorvátskoFlag-of-Israel 12.png IzraelFlag of India 12.png IndiaNaval jack of Ireland.svg ÍrskoFlag of Japan.png JaponskoCannabis marijuana leaf parody flag.gif KanadaKosovo State Flag.png KosovoFlag of Cuba 12.png KubaFlag of Libya.svg LíbyaHunFlag.JPG MaďarskoFlag of Mongolia.png MongolskoFlag of Germany (state).png NemeckoFlag of Norway.svg.png NórskoFlag of Poland (with coat of arms).svg PoľskoAustrian State flag.png RakúskoFlag of Romania 12.png RumunskoFlag of Russia.png Rusko500px-Flag of Slovakia.png SlovenskoFlag of Slovenia.png SlovinskoFlag of Switzerland2.png ŠvajčiarskoFlag of Serbia.png SrbskoFlag of Italy.png TalianskoFlag of Turkey 12.png TureckoUkr vlaj.png UkrajinaFlag of America.png USAFlag of the United Kingdom.png Veľká Británia

 
Zem
Kockatá plochozem.jpg Svetadiely: AfrikaAustráliaÁziaEurópaAmerikaAntarktída

KontinentyAfrikaAntarktídaAustráliaEuráziaJužná AmerikaSeverná Amerika
Iné čudáAlteraAtlantídaArea 51GalaxiaMyrtanaOceániaSvet

Wrldmap.jpg