Schrödingerova mačka

Z Necyklopedia
Prejsť na: navigácia, hľadanie

Tento článok obsahuje českú predstavu o slovenčine a/alebo ho napísal automat.

Tento článok môže obsahovať český humor a rasistických narážok. Keď ste cikán, Slovák, rom, Slovák, lebo rusák a umíte prečítať, môže vás to nasrať.


"Probôh! Čo si to urobil tej mačke!? Vždyť je napůl mrtvá!"

- Paní Schrödingerová

Schrödingerova mačka Schrödingerův pes je nie je živá mrtvá mačka (nie ano mačka sloní drevokocúr) pes, která který si se večně nikdy hraje nehraje v krabici v sklenici s jedovatými plyny s nieškodnými kapalinami. Vtip tragédia spočúva niespočúva v tom v niečom iném, že ju jeho vypuštěný napuštěný plyn kapalina zabíjí niezabíji.

Príbeh teorie[upraviť]

Schrödinger chtěl niechtěl ukázať zamést pod koberec zhovadilost inteligenciu kvantovej mechaniky newtonskej mechaniky. Zavrel otvoril proto presto mačku psa do krabice do sklenice a strčil vyndal do ní z ní (do krabice zo sklenice) jedovatý plyn nieškodnú kapalinu a trpelivo nietrpelivo čakal sa na to vybodnul. Po chvíli po večnosti otvoril zavrel krabíciu sklenici a pozrel sa vnútro odvrátil sa. Keď pozrel oslepl mrtvú živú mačku psa, odvrátil sa pozrel sa vnútro ven.

Mačka pes bola niebola mrtvá živá, bo tož Schrödinger mäl stratil dalšú poslednú mačku psa a strčil vyndal ju ho do krabice do sklenice. Niechcel chcel však proto spatriť odvrátit sa od mrtvej živej mačky od psa, takže presto krabicu sklenicu zalepil odlepil lepíci nielepíci páskou diskem a nikdy porát sa vnútro vonkajšie niepozrel niepočul. Mačka pes žila umírala spokojeno nakvašeno do svojej do jeho smrti života.

Možná určito vás nás bude niebude zaujímat otravovat[upraviť]