Ruleta

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Mince.jpg Ruleta
American roulette wheel layout.gif

Ruletka, v odporných kruhoch nazývaná Diabolské koleso je zariadenie, pomocou ktorého sa dajú zarábať peniaze v prípade, že sa vám nechce pracovať a nie ste príslušníkom istého etnika, ktoré ich získava výrobou detí.

Pravidlá rulety[upraviť]

Ruleta sa skladá z dvoch častí, a to z kolesa a guličky, ktorá sa krúti až kým nezastane na vami zvolenom čisle na kolese. Nachádza sa tam 36 čísel, ktorých súčet je 666, čo síce nie je prvočíslo ale aj tak to nič neznamená. Okrem nich tam bola pridaná 0, ktorá ale nikdy nepadne. Pridaná tam bola v roku 863 P.V.T., aby odstrašila veľké množstvo ľudí, ktorí tam vyhrávali obrovské prachy. Táto vymoženosť sa rýchlo rozšírila po celom svete a odvtedy rapídne kleslo množstvo ľudí, a tým pádom aj výhier v kasínach. Čísla sú farebné (červené a čierne), aby to bolo veselšie a farby sa pravidelne striedajú.

Americká ruleta[upraviť]

Verzia rulety s dvoma nulami. Vymyslená bola preto, lebo jebnutí Američania chodili do kasína a neodstrašila ich ani tá nula, čím kasína strácali veľké množstvá doláčov. Bill Clinton preto pridal do rulety ešte jednu nulu. Ani tá v skutočnosti nikdy nepadne, ale aspoň nemusia kasína vyplácať toľké prachy blbým Amíkom. Majiteľka najväčšieho kasína Monika L. mu za to údajne vyfajčila.


Ruská ruleta[upraviť]

Verzia bez núl. Rusi, ako chudobný národ, upravili ruletu do podoby, v ktorej sa dá hrať aj bez peňazí a pritom je to stále vzrúšo. Pozor, dá sa hrať iba s bubienkovým revolverom, s automatickou pištoľou je výhra dosť nepravdepodobná.

Najlepšia taktika[upraviť]

Ruleta je hra, v ktorej každý vyhrá aj napriek tomu, že propaganda vedená KáDéHákmi a hlavne Pavlom H. sa nás snaži presvedčiť o niečom inom, pritom sami takto financujú svoje strany. Ale je tu jeden spôsob, prísne utajovaný Jackom Bauerom a IT-ákmi z Matice Slovenskej, ktorý vám umožní vyhrávať mnohonásobne viac.

"Vyberte si jednu farbu a vsadťe na ňu napríklad Tridsať strieborných. Ak prehráte, čo by sa samozrejme nemalo stať, dajte na tú istú farbu 60 strieborných. Ak ešte stále prehrávate, nevzdávajte to a vsaďťe tentoraz 120 strieborných a tak ďalej, až kým nevyhráte. Keďže farby sa striedajú a nula je iba marketingový ťah, výhru máte istú."

- Jack BauerPodvodné praktiky[upraviť]

Niektoré kasína sa (podobne ako politici) uchyľujú k podvodom a využívajú na to prítomnosť nuly. Nastavia stroje tak, aby niekedy (obyčajne raz za 37 otočení) padla a tým naserú stávkujúcich, ktorí potom kasíno opustia, pričom ešte nevyhrali. Takéto praktiky prekukli iba dlhoroční gambleri, ktorí vedia že aj tak vyhrajú. Ďalšou nekalou taktikou kasín je pustiť jednu farbu aj 15-krát za sebou, čo má podobný efekt ako tá nula. Ak spozorujete takéto počínanie kasín, ihneď kontaktujte IT-ákov z MS, oni majú kontakty na Chucka Norrisa a Jančiho.

Známi hráči rulety[upraviť]

  • Veľký Mufty - Jeho kamarátovi sa raz tak zadarilo v rulete, že poslal jednu igelitku aj Vladovi. Bolo tam síce iba 40 miliónov, ale stačilo to na vybudovanie skromného domčeka v istých zastrčených kúpeľoch.
  • Miki - Nezdá sa, ale aj on prepadol čaru diablovho kolesa. Ako inak by mohol financovať svoju sračku SDKÚ.
  • Janči - Vďaka príjmom z rulety si môže dovoliť nakúpiť kamarátom stíhačky, jachty a vily pri Jadrane, pritom on má iba 5-ročné Bentley.

"To je na sociálku"

- Rišo o Jančim v relácii Na telo

Našťastie ho kamaráti občas prichýlia.

  • Jarda Jágr - Člen legendárneho českého útoku Jágr-Štěstí-Náhoda, ktorý ale vedel zahrať aj vo formácii Jágr-Tyčka-Gól. V kasíne sa mu nedarilo, lebo si všetko "štěstíčko" nechal na zápasy so Slovákmi.


Mince.jpg Peniaze

BiedometerBitcoinBONDaneDlhEuroFinančné destilátyKurvítkoKorupciaMenaMeníme menu, nie cenuMzdaNeviditeľná ruka trhuPánboh zaplaťReformaRuletaSlováci a ich vzťah k hypotékamTridsať striebornýchVekslák