Podnikatel

Z Necyklopedia
(Presmerované z Podnikateľ)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Slave.jpg

Podnikateľ to je taký neodhalený podvodník (preto sa niekedy nazýva aj podvodnikaťeľ). Rozdiel medzi podnikateľom a mafiánom je ten, že mafián má nielen papiere ale aj pištoľ v ruke. Podnikatelia odstraňujú konkurenciu vysokými cenami ale nižšími ako konkurencia, ale mafián rovno konkurentov zakopáva hlboko v lesoch. Podnikatelia premenili kedysi raj zvaný Egypt na púšť. Podnikatelia menia svet v Matrixe. Živia a jedia čísla.

Úvodné blbiny[upraviť]

Prvá dávka blbín[upraviť]

Vždy ťa ojebe len podnikateľ ale nie hospodár. Ak sa k podnikateľom staviaš ako ku kráľom či prezidentom, tak nečudo že sme v pekle plnom dymu a mutagénov. Celí svet nevie kvôli nim pestovať rastliny, a všetci nepoznajú správny osevný postup, všade sa len špliechajú mutagény lebo sa boja že im včela ukradne peľ. A aj to len za takmer len chorých na hlúposť podnikateľov.

Náš štát sa stal podnikom. Problém podnikania je ten že keby je každý podnikateľ tak nemal by kto robiť. A najväčším problémom podnikateľov je chamtivosť a hlúposť. Vedia len kúpiť a hľadajú iného debila ako on čo to kúpi za jeho sumu. Podnikateľ je schopný kúpiť prázdny pozemok a držať ho prázdny až do vlastnej smrti len aby neprerobil jediný cent a tesne pred smrťou ho predá vlastnému dieťaťu. Podnikatelia si nechajú rozvŕtať všetky zuby a hlavne vlastným deťom len preto, aby ukázali že na to majú že jak sú aj na maximálne zdravie chamtiví a šetrní. Podnikateľstvo je rakovina ekonomiky.

Ďalšia dávka blbín[upraviť]

Na rozdiel od podnikateľov, hospodári ako chudobný boháči sedliaci majú ekonomiku a hospodárenie ako hlavný predmet, a nieje to len o účtovníctve a peniazoch. Ekonomika je veľmi dôležitý odbor hospodárstva, a podnikatelia nevedia ceniť, hodnotiť ani vážiť. Podnikateľ kúpi liter benzénu(mutagén) za 0,99€ a predáva ho ako palivo za 1,29€ bez nejakej dedukcie a logiky ceny. Podnikateľstvo (od slova podvod a ľstivosť) je tak rakovinová príšera šedivých aj prašivých mimozemštanov že podnikanie spôsobuje najmä smrť svojho okolia s následkom smrti sledovateľa. Podnikatelia netušia čo je to ekonomika a popierajú existenciu hospodárstva, ide im len o zisk aj z prázdneho aj deravého nanič pohára.

Odborné rešerže[upraviť]

Medicínsky nábeh rozboru témy[upraviť]

Presnejšie- podnikatelia sú metastáza sveta tumorstvo existencie, a hlavne tí čo si vravia že myslia ekonomicky a že poctivý. Ekonomika je najdôležitejšia súčasť hospodárenia no podnikateľ (neodhalený podvodník) na jej životodárnosti parazituje kúpením, znedostatkovaním a neľudským predražením cez multypédy mnohých rakov požierajúci nízke ceny. Záleží ako kto podniká. Len kupovať lacno a predávať čo najdrahšie je hlúposť a najmä zlodejina( od slov- zlo dejí na -neurčité, na svetovej ekonomike). A toto spôsobuje že si ľudia nemôžu dovoliť kúpiť to čo im má (príklad kuchynský robot) pomôcť sa rozvíjať ekonomicky, lebo ten robot prejde toľkými rukami že je tak drahý že niekedy aj 100 násobne viac (unikátny jav: násobok nečísla). Už to je zádrheľ že podnikateľov živia len peniaze.

Poľnohospodárske vplyvy[upraviť]

Podnikatelia by bez peňazí vyhynuli ako ovocný sad na Sahare. Keď im nedáme ako závlahu naše slzy a krv v číslach tak vyhynú. A začnú hospodáriť, kúpia si sliepku, kozu... ale podnikatelia sú tak chronicky leniví, hlúpi a zdegenerovaní že sa nevedia postarať ani o tamagoči a nietož o kravu. A rakovina našej planéty sú najmä títo hlúpi podnikatelia, a je ich ako sirôt. Ak si niekedy rozobral nejakú sprostosť, napríklad motor na aute, tak hneď zistíš koľkými rukami prešli návrhy toho chaosu podnikateľov podľa množstva zbytočností na ňom namontovaných. Napríklad už len každý iný šrób predáva nejaký debil s bičom zvaným hlad a púšť a mobilka to tam montuje v najpočetnejšom množstve len aby čo najviac zarábali.

A najhoršie na tom je, že podnikatelia sú tak hlboko dementný a chronicky lenivý, že nechápu aké následky má ich posúvanie v obchodoch neznámych predmetov a týmpádom zvyšovaním cien za od blba k väčšiemu blbovy inak bežného predmetu za bežnú cenu, to znamená že ak lacný predmet prejde rukami podnikateľov tak sa jeho cena zaparazití aj 1 00 0 násobne, príklad je šróbik za cenu odpadnutého chlpu, predajú za 1€rror, a čím viac ten šrób potrebuješ, tým viac ochudobnieš. Za čias keď ich epidémia nemala ešte následky, za čias keď sa voda liala a piesok sypal, sa podnikatelia volali priamo, podvodníci, časom to slovo zdegenerovalo a podľahlo ľudskej rečovej mutácii a zábudlivosti tak nejak sa premenovalo na podnikateľ. Najhoršie že najblbejší podnikateľ je zrovna najbohatší ale zároveň najchudobnejší, lebo keď už napríklad kúpi stavbu za 99 999€ a ponúkne ju za 99 999,99€ tak už sa to ostatným podvodnikateľom neoplatí kúpiť lebo stavbu za 5 000€rrorrov v cene 100 000€rrorov kúpi už len ozajstný blbec. Tak podvodnikateľ má stavbu za 99 999€ a nechá ju zerodovať na púšť čakaním že to niekto kúpi za 100 000€. Podnikatelia si niesú vedomí že ich konanie je nezmyselné, majú sivé až biele vlasy, prípadne plešinu z olejov na rast bohatých vlasov. Až natoľko nezmyselné a je ich tak veľmy veľa že nás to každú ich hrabavú transakciu vyhubuje.

Charakterové črty[upraviť]

Podnikanie je najúbohejší spôsob živenia sa. Premieňať životné a celé svoje okolia v čísla je nezmysel. Varovali nás v škole na ekonomike. Podnikatelia sú len taký hnusný snoriči rozdielov v cenách, len kupujú lacno, dávajú stavať a predajú za obludné peniaze aby mohli snoriť a dávať stavať. Podnikatelia sú chronickí lenivci. Do kolena si dajú dieru vyvŕtať aby si potvrdili ich ťažkú podnikateľskú kariéru a narobenosť. A jeho otrokovi (od slov otrlí a okovy) čo žužle párok vynadá do lenivcov... Sedliaci z poľnohospodárstvaticho preto, lebo sedliak sa nezníži na tak úbohú úroveň podnikateľa. To ti povie každý sedliak. A sedliaci sú bohatší ako nejaký Kočner či iný psychopat kradnúci nízke ceny či falošne sfalšované nesľuby. Každý podnikateľ je len o úroveň viac ako podvodník, lebo je ešte stále na slobode. Podvodník je odhalený podnikateľ. Niečo kúpiť a predať drahšie je to isté ako okradnúť o peniaze ktoré si neprávom z nelogického a neodôvodneného dôvodu navýšil. Tipický internetový obchod, na GEEK kúpia za šupu z jablka a tu doslova vymáhajú 300 násobok ceny. Hýbu len prstom na multypéde(manipulačné klepeto) na dotykovej ploche ich značkového smrťfónu a smejú sa jak uchrochtané ľudoopy že zarobili. Nevadí že podnikajú. Vadí že na podnikateľov doplácajú ich obete ako sú ľudovia z našeho okolia, štátov aj obchody čo sú stále chudobnejšie ale bohaté na ceny.

Teba už neojebú, ale ojebú tvoje okolie ktoré ťa potom okráda. Zlodeji sú prevažne feťáckeho typu, alebo chudobní boháči so skladmi plných dreva a cien zmiešaného s odpadkami. Chúďatká podvodnikatelia, nevedia zasadiť papriku a nechápu že rastlina vyrastie bez peňazí, treba im platiť veľa za ich chronickú lenivosť. Platóna by hneď vystrelo a jeho symbol by nebola dýka vraha ale banková karta. Dám ti jednu otázku: Ako by si si predstavil svet keby existujú len podnikatelia keď každý chce byť podnikateľ.

Na záver ešte jeden odstavec[upraviť]

Tu sa nedá kúpiť ani pozemok ani byt či dom, lebo podnikatelia už minuli všetky možnosti posúvania zdražovaním. Dom čo stál 140 000 korún v roku 2005, teraz stojí 179 394,99€. Podnikatelia nepredávajú iba chleba, lebo im sivnú strachom vlasy aj metrové chlpy na vajciach že ho budú musieť utratiť zvieratám za párky čo by nekúpili ani v akciovom balení lebo to čo by nezmestil do svojeho čreva by musel dať ZADARMO svojemu na kosť a tenkú kožu psovy s trasúcimi kĺbamy chrániaceho jeho cudzí majetok na jeho prenajatom pozemku za 99 999,99€rrorov zadarmo eur mesačne. Preto chleba nedražie, lebo podvodnikaťeľ chleba nekupuje a žije z kvapkajúcej vody kostolného kohútika a obedu za 44,99€..

Profesie.png Remeslá

AutobusárCelebritaDoktorGeológHajzelHasičHerecKamionistaManažérNovinárPolicajtPolitikPosranecPrezidentProfesorProstitútkaPápežPodnikatelRedaktorRevízorSpevákSpisovateľStarostaŠoférVedecVekslákVojakZlatokopkaZolotechnik