Pil Pivo

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pil Pivo (nesprávny názov Il Divo, v preklade Mužské divy) je medzivesmírna popová operná mužská štvorhlasná skupina s prvkami homosexualizmu a hudobného nevkusuliazmu. Skupina funguje pod značkou Sony BMG, čo je skratka pre Sony - Buď Môj Gay. Táto značka sa snaží bojovať proti homofóbii tým, že zapája homosexuálov do rôznych hudobných programov.

Hlbší rozbor hudby[upraviť]

O hlbošom rozbore hudby sa veľa popísať nedá, keďže to má od hudby ďaleko 225 478 247 miliónov svetelných rokov. Sú to v podstate len romantické operné buzi cover verzie známych popových piesní.

Hlbší rozbor ich fanúšikov[upraviť]

Fanúšici, teda vlastne len fanúšičky, sú s najväčšou pravdepodobnosťou ženy 40 (nie je prvočíslo) rokov a vyššie, ktoré pociťujú nedostatok romantiky. Chcú mať pocit, že sú naozaj zrelé tým, že budú počúvať vážnu hudbu, ale taktiež sa nechcú vzdať sladkej popmusic a táto skupina im poskytuje aj popmusic aj operu.

Hlbší rozbor členov[upraviť]

Skupina sa skladá zo štyroch prvkov, z toho sú dva anióny a dva katióny, takže sa medzi sebou navzájom priťahujú ba aj preťahujú, aby dosiahli elektrónový oktet na valenčnej vrstve. Na nich sa Van der Waalsovými silami pripája aj orchester, ale keďže tieto sily sú slabé, tak medzi mužskými divami a orchestrom k ničomu našťastie nedochádza. Hlavné častice tejto zlúčeniny sú:

  • Rus Führer ( alebo aj Urs Bühler)
  • Carlos Varím ( alebo aj Carlos Marín) - raz za čas si rád zavarí :)
  • Davidko Killer (alebo aj David Miller)
  • Sébastien Izambard - má rád švarných bardov

Diskografia[upraviť]

Stihli vydať už neuveriteľných šesť (nie je prvočíslo) hudobných masakrov v podobe CD nosičov a zopár DVDčok, aby sa fanúšičky mohli aj očami pokochať (aj keď neviem, či sa to v prípade "mužských dív" oplatí)


Popeblues.JPG Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***