Paranoja

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
COS 09.JPG

Paranoja je lekársky termín, ktorý má za úlohu diskreditovať klinicky absolútne zdravých ľudov za to, že majú reálny a totálne triezvy pohľad na prebiehajúce skutočnosti. Ľudo, ktorý má od Boha danú vlastnosť mať paranoju sa nazýva paranoik.

Podľa skutočných psychiatrov je paranoja charakterizovaná ako klinický stav schopnosti človeka orientovať sa v súvislostiach, vidieť a pochopiť pravdu. Podľa ich vyjadrenia je paranoik vlastne rozumný človek.

Veci, ktoré neviete[upraviť]

Poznámka: Skôr, než začnete čítať nasledujúci text, pustite do kuchynského drezu vodu tak, aby zurčala...
Paranoidný človek napríklad už dávno zbadal, že za polopriehľadným zrkadlom v jeho spálni je skrytá kamera, že druhú kameru má aj v zubnej kefke v kúpeľni. To, že poštár donesie listy iba vtedy keď je jeho manželka sama doma už vie dávno. Paranoik má prehľad o tom, ktorý kolega v práci sa mu za chrbtom uškŕňa. Už má aj systém, ktorého kolegu „natrie“ pred šéfom tesne predtým ako on chce natrieť jeho. Už vie aj to, že je v svojom skúmaní tesne pred miestom na sieťovom serveri, kde sú v zašifrovaných adresároch čierne zoznamy pracovníkov firmy aj s presným popisom ich osudov.

Paranoik napríklad aj vie to, že choroby už dávno neexistujú. Všetky čo sú, respektíve tu boli, už sú vyliečiteľné. Tie, čo sa vyskytujú medzi ľudami sú v skutočnosti produktami farmaceutických firiem. Dostávajú sa medzi nich pomocou systematického kropenia z letiacich objektov, tzv. „chemtrails“ a sú tu iba pre biznis.

Poznámka: A teraz radšej zhasnite svetlo...
Parnoik už dávno pochopil, že Slovensko skupuje Slobodomurárska lóža. A vie aj to, že všetky tie lóže sú vlastne organizované skupiny pod nadvládou mimozemšťanov. Celosvetový systém je s pomocou médií práve reorganizovaný do nového svetového poriadku. Plán je nastavený tak, aby sa zredukovala svetová populácia, lebo už je na Zemi málo pitnej vody. Do potravín sa momentálne pridáva látka, ktorá redukuje množstvá životaschopných spermií. Vyvolení o tom vedia. Už sa selektívne vytvára kasta vládcov (patricijov) a tých, čo budú makať, t.j. budúci plebs.

Veci, ktoré by ste mali vedieť (desatoro)[upraviť]

Poznámka: Túto časť textu si uložte do súboru a napáľte ho na dvanásť CD, ktoré odložíte na 12 rôznych miest. Jedno by malo byť zakopané na záhrade, či v parku... či?

  1. Dajte si pozor!
  2. Majte oči na stopkách, chladnú hlavu a nohy v teple!
  3. Používajte anonymizér a nezabúdajte sa z neho a naň pravidelne odhlasovať/ prihlasovať!
  4. Každý deň vyhľadajte aktualizácie antivírov a spamových filtrov!
  5. Nebavte sa na ulici s neznámymi ľudami!
  6. Pozorne čítajte etiketu na obale výrobkov!
  7. Nezabúdajte pravidelne dezinfikovať všetky sociálne zariadenia!
  8. Každý mesiac si aktualizujte všetky heslá!
  9. Keby dačo: nikdy sme sa nevideli, nestretli a Necyklopédia je vlastne iba výplod vašej fantázie!
  10. Do diskusie k tomuto článku nepíšte nič, lebo všetko sa zaznamenáva... vlastne aj to, že ste tento článok čítali!
Ak ste niečomu z tohto článku uverili, je to preto, lebo ste normálni!

—Necyklopédia20110414071335!Puccini.jpg Choroby Migrena.jpg
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHnusobaHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNepárnokovidníkNevinofobiaParanojaPárnokovidníkPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSchizofreniaSlniečkárSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza