Oni

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
...ONI...

...sú tu...
...ťa vidia...
...ťa počujú...
...ťa sledujú...
...ONI...


Ak hľadáte kontroverznú osobnosť firmy Raptor c.c.s.c., pozrite stránku Oni Turan.

ONI[upraviť]

Je to nepriateľská organizácia, ktorých meno a sídlo sú prísne strážené a utajené, preto sa používa len obrazné pomenovanie, takzvaní ,,oni”. Ich najvyšší predstaviteľ je Maharadža (RHG), ktorý sa pohybuje len v ich základni a nikdy nikde nechodí. Na čele má prišč a keď ho vypučí, začne 3. svetová vojna. Ich druhý predstaviteľ je Eddie, ktorý má odborné pomenovanie RHG 1, hovorovo je nazývaný ,,on“ alebo ten koho netreba menovať. Sú s nimi aj všetci riť-hoperi a emáci a s nimi sú naisto aj tí, čo sa po otázke ,,Si jeden/jedna z nich?“ spýtajú, že kto sú to oni.

ICH INŠTITÚCIE: Rada vzájomne si honiacich pupušov (RVHP), Pofidérna skupina feťákov (PSF), Poľutovaniahodní úchylaci a Hluční nepriatelia.

OSOBITNÉ KATEGÓRIE: RG (Rómsky gigolo alebo Retardovaný gay) a Deja Vu.

Najznámejší RG je RG154820178389523460284295023625440425 celááá 32462853542048913523 periodické.

Opak ICH sme MY.

MY[upraviť]

Naša spoločnosť je organizácia vedená Chuckom Norrisom a zástupcom Ladislavom Meliškom. S nami je celý metalový a rockový oddiel, všetci rockeri a metalisti. S nami je Drišľak, Mloci a Mňága & Žďorp.

NAŠE INŠTITÚCIE: Najvyššia rada podžamkaných (NRP), Tichí priatelia, Zväz miestnych buzikov (ZMB) (podkategória ZMB - Oddiel tretieho odkazu)

NRP je naša inštitúcia. Podžamkaní sú tí, ktorí sa neboja vysloviť meno Charles a tí, ktorí sa neboja vysloviť slovo algoritmus v blízkosti Ivana H. z Prešova.

Tichých priateľov môže zavolať hocikto, kto je jeden z nás a keď prídu, tak v hocičom pomáhajú, napr. v kentovi.

Oddiel tretieho odkazu je podkategória ZMB, ktorá odkazuje na ZMB, lebo ZMB je tretia naša organizácia v poradí.

OSOBITNÉ KATEGÓRIE: Chuck Norris, Majo čo má veľké vajo aj pajo, Kamarát, Muťo - Malý unavený ťarbavý ožran a Truťo ?????


Oni sú tu. Oni nás vidia. Ale my ich zničíme. Lebo naša spoločnosť je silnejšia ako oni. We destroy them. Because our company is stronger than they.

Red (albino) eye.png Záhadné, všemocné slabiky
JaMyVyTySaHoHuOnéTaToOniOnýTrtUNič