Ohanbie

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Ohanbie
Dávid.jpg
Michelangelov Dávid s ohanbím odkrytým priamo na námestí, pre Židov niečo nemysliteľné.
Znalci ohanbí a Sulíkova komisia neuznávajú túto sochu za kráľa a upozorňujú,
že to nie je Dávid!

Ohanbie, biblický a literárny výraz pre kompletný k***t aj s vajciami alebo p**u, v Biblii nazývané aj hanba, nahota. Teraz je tu to správne miesto na to, aby sme mohli podotknúť, že existuje aj alternatíva, ktorá vychádza zo slova hrdosť, ktorým sa zaoberá (samozrejme) vedecké a encyklopedické heslo ohrdie.

Autori Biblie sa často vysloveniu nejakého názvu pre penis samotný úplne vyhýbali[1], dokonca aj keď hovorili o svojej obľúbenej kratochvíli - o obrezávaní. Riešili to v štýle napr. „obrezal telo svojej neobriezky“, alebo obrezávali (zimomriavky) „celého človeka“.

Klasická veta bola „obrezal svojho syna“. Modernou terminológiu by sa dalo vytušiť že sa stalo niečo, že asi syn fajčil s partiou pri smetných kupách Hi Hi Trávu a bol prichytený. Za toto pestvo vyfasoval bitku, t.j. správne by malo byť „... vyrezal toho pankcharta ako hada...“, čo mimochodm znie ešte biblickejšie ako že „obrezal syna...“. So ženským prirodzením to mali ľahšie, pretože o ženách sa v Biblii toľko nehovorilo a o ich orgánoch[2] už vôbec nie.

Židia mali zakázané vystúpiť po schodoch k oltáru, aby sa nad ním neodkrylo ich ohanbie. Načo tam boli schody, resp. prečo im Boh nedal nohavice alebo spodné prádlo, to nevieme. Nevieme naisto ani to, prečo Boh stvoril niečo, na čo sa ani On nechcel dívať. Je možné, že sa mu páčili len hermafroditné ohanbia.

Ohanbie versus prirodzenie[upraviť]

" Zdaliž vás i samo přirození neučí, žeť jest ohyzda muži míti dlouhé vlasy?"

- Sv. Pavol - vysvetľuje, že prirodzenie je orgánom myslenia alebo že učiteľ je kokot

Dnešný literárny názov prirodzenie hovorí pravý opak - za svoje pohlavné orgány sa už nehanbíme, ale ich považujeme za prirodzené a ukazujeme ich, kade chodíme. Kresťanci však existenciu prirodzenia naďalej ignorujú a svoju pozornosť sústreďujú na nadprirodzenie.

Židia sa za ohanbie naozaj hanbili, v Zákone mali 20 samostatných veršov o tom, komu všetkému neslobodno 'odkryť ohanbie'. V podstate šlo o všetkých príbuzných, mužských aj ženských, dokonca aj o vlastnú manželku počas menštruácie. Proroci neskôr ešte pritvrdili a odkrývanie či pozeranie sa na ohanbie kritizovali aj u ľahkých žien, ktorým bolo ohanbie pracovným nástrojom. V podstate bolo pozeranie sa na ohanbie cudzieho muža väčším prečinom než nevera samotná. Trestom pre takto previnivšie sa ženy bolo, že im pred ukameňovaním odkryli ohanbie, aby všetci videli, čím zhrešili a potom bolo možné potrestať aj zvyšok tela. Zákazníkom tých žien sa nestalo nič, aspoň sa o tom nikde nepíše...

"...zhromaždím ich proti tebe zo všetkých strán a odkryjem im tvoje ohanbie, takže bude vidieť celé tvoje ohanbie!"

- Ezechiel - Ez 16:37

Táto posadnutosť Biblie ohanbím nám naznačuje, že odkrývanie ohanbia bolo u starozákonných Židov obľúbenou kratochvíľou, ktorá ich potom zvádzala k incestu. Najväčším expertom na ohanbia v histórii bol samotný Boh, ktorý osobne nadiktoval Mojžišovi spomínaných 20 zákonov, vyžiadal si obrezávanie (zrejme ho to rajcovalo) a iné pikantné jemnôstky. Z prorokov to bol spomínaný Ezechiel na ktorého veršoch je vidieť, že to musel byť úchyl. Okrem ohanbí rád kázal aj o smilnení.

Dorazil to florentský homosexuál Michelangelo, ktorý vyhotovil sochu židovského kráľa Dávida s odkrytým ohanbím, čím ho naveky znemožnil. Dokonca ten jeho Dávid nie je ani obrezaný. Takáááto hanba!

  1. Výnimky sú nasledovné:
    • 3M 21:18 Lebo niktorý muž, na ktorom by bola vada, nepristúpi: slepý muž alebo kuľhavý, alebo ktorý by mal niektorý úd primalý alebo priveľký,
    • 5M 23:1 Nevojde do shromaždenia Hospodinovho ten, ktorý by bol odmužený rozmliaždením semeníka, ani ten, ktorý by mal odrezaný úd výlevu.
    • 5M 25:11 Keby sa vadili mužovia spolu, druh s druhom, a keby pristúpila žena toho jedného, aby vytrhla svojho muža z ruky toho, ktorý by ho bil, a vystrela by svoju ruku a pochytila ho za jeho úd hanby,...
    • Ez 23:20 a zahorela žiadosťou po milencoch, ktorých úd je ako úd oslov a ktorých výron je ako výron žrebcov.
  2. V celej Biblii napr. nie jediná zmienka o Zväze žien.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiťPrísne vedecké pojednania NECYKLOPÉDIE na tému anatómia.

Traviaci trakt.jpg
Human anatomy cs.jpg

HlavaMozogKsichtVlasyOčiUšiNosÚstaJazykZubyKrkPohlavie

TeloKostraKozyBruchoPrsiaŽranieSrdceKrvOhanbieOhrdieVagínaBoborRiťSranieŠťanie

ÚdNohyRukyPrstyPenisErekcia