Nikto

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Done.png


Necyk.png

Toto je seriózny článok Necyklopédie!!!
Tento článok bol označený komunitou za seriózny článok. Je natoľko kvalitný, absolútne seriózny a pravdivý, že sa mu dostalo cti byť na jej Hlavnej strane. O ďalších serióznych článkoch sa rozhoduje tu.

Gold piece.png


Nikto
Nikto 01.gif
Historický portrét Nikta
Nikto s rodinou.png
Nikto s rodinou vo svojej záhradke.

Nikto (podobne ako Ježid) sa dňa 8. júna 1922 rozhodol, že príde na svet. Prvýkrát sa narodil 29. februára 1923, jeho druhé narodenie sa konalo v rokoch 1956 a 1966. Napriek tomu, že vraj zomrel v roku 1990 až 1998 sa stal dodnes večne živým. Nikto sa neustále objavuje a hýbe svetom aj viac ako desiatku rokov po svojej údajnej smrti. Niektorí filozofi a vedci tvrdia, že Nikto sa rodí neustále.

Nikto má spoločné rodinné putá s ďalším neskutočným géniom, so svojím (snáď) otcom, makačom, ale aj deštruktorom, ktorého slováci poznajú pod menom Sa.

Charakteristiky[upraviť]

Nikto je neskutočne talentovaný, má silnú osobnosť a pozná ho celý svet. Jeho výnimočnosť a záhadnosť spôsobila, že je sám pre seba bezmenný. Na verejnosti vystupuje pod celou plejádou pseudonymov: Nič, Nula, Zmrd, politik, celebrita ale máva aj konkrétne mená: Klement Gottwald, Richard Nixon, George Bush, Igor Matovič, Richard Sulík, Andrej Kolesík, Braňo Mojsej, Usama bin Ládin... zdalo by sa, že nikto je muž, ale nie je to pravda. Nikto je určite hermafrodit, lebo k jeho pseudonymom patria aj ženské mená ako Kundolíza Reisová, Paris Hilton, Nora Mojsejová... Nikto je proste dokonalý a stará sa o všetko a všetkých na svete.

Nikto by sa dal prirovnať k bohovi, alebo k láske: nikto (s malým „n“) nevie čo, alebo kto to je, ale veľa ľudov v lásku či v boha verí. Je dokázané, že jediný, kto sa Nikoho skutočne dotkol, je Chuck Norris. Chuck mu raz dal aj jednu pravú, na Slovensku trénovanú po papuli (kopanec z otočky z humánnych dôvodov neuskutočnil). Je jasné, že Nikto ľudí miluje, lebo ľudia Nikoho okrem seba milujú tiež.

Život, význam úspechy a smrť Nikoho[upraviť]

Niekde v análoch Aktov X, či v iných aktoch sa dá o nikom dozvedieť všeličo. Nikoho otcom bol Sa a matkou bola Predstava. Nikoho prvým a najlepším priateľom bol on sám, teda Nikto. Často sa stretával s ďalšími svojimi dobrými známymi, ktorými boli Niekto a Len On.

Prvý zvuk, ktorý Nikto pri svojom narodení začul, bul búrlivý potlesk. Ďalšie aplauzy sa do Nikoho uší dostávali potom, ako realizoval svoje prvé série objavov. Nikto objavil absolútnu pravdu, kameň mudrcov, zmysel života, zmysel smrti, tajomstvo šťastia a tajomstvo úspechu. Nikto bol prvý, čo počul trávu rásť, napriek tomu, že práve túto nikto nezasadil.

Nikto je v skutočnosti superhrdina. Dokáže napríklad spraviť hrdinský čin bez toho, aby o tom Niekto vedel. Je úžasný poctivec, lebo keď Niečo zmizne, okrem Niekoho zaručene vieme, že to Nikto neukradol. Na druhej strane je jasne čitateľný, lebo ak „si v sračkách a smrdíš“ (prenesený význam) Nikto ti nepomôže.

Nikto je populárny aj v Amerike. Napríklad speváčka Alicia Keys naspievala o ňom pieseň „No One“. A bola z toho slávna, lebo práve nikto jej v tom pomohol.

Nikto vraj zomrel v marci 1990 až 1998, ale po smrti ho vraj Niekto vrátil späť.

Nikto je najúspešnejším slovenským politikom. Podľa prieskumov verejnej mienky nikomu dôveruje cca dvojnásobný počet občanov ako druhému v poradí, čo býva zvyčajne Robert, v poslednej dobe aj Ander.

Nikto objavil[upraviť]

My tu v Necyklopédii vieme, že nikto je významný vedec. Taký príklad. Veľakrát sa spýtate: „Objavil, videl to Niekto?“ Odpoveď býva, že „predsa Nikto“. Takže Nikto objavil:

Fakty o Nikom[upraviť]

Nikto nie je len tak Hocikto. Má neuveriteľné schopnosti a význam pre svet.

 • Nemá ťa rád: Nikto
 • Dokáže kopnúť Chucka Norrisa: Nikto
 • Na Antarktíde sa narodil: Nikto
 • Porozumie ženskej logike: Nikto
 • O nič sa nestará: Nikto
 • Pondelky má rád: Nikto
 • Skočiť zo Zeme na Mesiac dokáže: Nikto
 • Mladosť a krásu nám kradne: Nikto
 • Z ľudí len tak bez pomoci strojov a rôznych vznášadiel dokáže lietať: Nikto
 • O tom, že treba niekomu pomôcť, aj keď o to nežiada vie: Nikto
 • Španielsku inkvizíciu uznáva: Nikto
 • Absolútne nič má: Nikto
 • že volí Fica a stranu Smer – SD sa neprizná (iba) Nikto

Logická úvaha: Nikto, Niekto, Každý kontra Chuck Norris[upraviť]

 • Všetci vieme, že
  1. Nikto nie je silnejší ako Chuck Norris
  2. V boji medzi Niekým a Nikým musí Niekto vyhrať
  3. Niekto dokáže Chuck Norrisa udrieť
 • Ale:
  1. Každý je zabitý Chuckom Norrisom
  2. Každý dokáže zabiť Niekoho
 • Takže:
  1. Každý dokáže Niekoho zabiť, ktorý dokáže udrieť Chucka Norrisa
 • Záver:
  1. Nikto nedokáže udrieť Chucka Norrisa, pretože Nikto nie je Chuck Norris, takže Niekto a Každý nedokážu udrieť Chucka Norrisa udrieť, lebo Nikto je nie Chuck Norris.
 • Avšak:
  1. Nikto nie je silnejší ako Chuck Norris
  2. Hocikto dokáže udrieť Nikoho
  3. Hocikto dokáže udrieť Chucka Norrisa

Tragédia Nikoho[upraviť]

Niekto hovorí, že Nikto nie je dokonalý a Každý s tým súhlasí. Zatiaľ ale je faktom, že len Nikto a len Boh sú dokonalí. Na druhej strane si ľudia myslia, že Nikto nemá rád nikoho a Každý hovorí, že je lepšie byť Niekto, ako Nikto, avšak zaujíma to vôbec niekoho? Nikto sa má údajne dobre, lebo nie je isté, že by nikto nič nemal.

Ľudia
AbstinentBlondínaBratCelebritaČajaDebilDeckoDezolátiDôchodcaHerecHovädoChriašteľIdiotKovbojMagorMulatMužNadčlovekNarcisNepriateľPraľudPriateľTyZmrdOzembuchParoháčPapľuhPríjebekPrinc na bielom koniSliepkaStará dievkaStará maťSviňaSvokraSusedTajtrlíkVesmírni ľudoviaVýmelVzdelaná SlovenkaŽena


Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif