Niečo iné

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Alkoholici z hrinovej(small).jpg
Alkoholici z Hriňovej
si myslia niečo iné, ako je uvedené na tejto stránke.


...lebo nie sú z Detvy.
Bezdomovec.jpg


Necyk.png
Niečo iné
Volic smeru.jpg
Je niečo, čo nie je ani mega ani mini....


Niečo iné je niečo, čo nie je ani mega ani mini. Jeho podmnožinou je veľké tudle a teda aj nič. Niečo iné je to, čo máme my a niečo iné, ale lepšie je to čo majú iní.

Na druhej strane majú tí druhí niečo iné ako my, lebo to ich je lepšie a my by sme im mohli závidieť. Lepšie a niečo iné má vraj podľa jeho slov sused, kamarát. Sused, či kamarát má lepšie auto, lepšie zariadený dom, či byt, lepší počítač... otvoríme si ústa a zrazu sa z nás vyvalí informácia, že my máme to najlepšie a tí druhí by sa mohli od nás učiť... zrazu je všetko úplne iné.

Naopak my, na Slovensku máme továrne, prácu, či platy, vládne nám banda nami zvolených lumpov... no niečo úplne iné je to, čo funguje vo vyspelých svetových dementkraciách. Iné sú tam ceny, iné sú tam médiá, iné lepšie autá tam majú ľudovia. Minimálne mzdy sú tam porovnateľné s platmi našich lekárov a nezamestnaní tam majú vyššie sociálne istoty ako naši zamestnaní.

V tom poslednom je to niečo iné aj u nás, lebo aj u nás majú niektoré sociálne prípady z neprispôsobivých skupín asociálov vyššie podpory, ako asociálmi platení zamestnanci fabrík. Vlastne pre takýchto zamestnancov je niečo iné, keď dostávajú plat pravidelne a načas.

Niečo iné je to, čo sa vraví verejne a úplne niečo iné je pravda, alebo vlastne iba to, čo sa nevraví verejne. Ani to nie je pravda, lebo pravdou je niečo úplne iné. Hlavne, že všetci vieme o čom to všetko je. Alebo je to niečo iné?

Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif