Nadržanosť

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Nadržanosť (údajne ľudovo Nedojebanitída, česky: chtíč) je choroba neurálno-pohlavného charakteru, ktorá postihuje heterosexuálnych mužov vo veku od jedenástich (prvočíslo!) rokov až po úmrtie.

História a tak[upraviť]

Choroba sa prenáša dedičstvom z otca na syna od čias Adama Zifcakaa a z matky na dcéru od čias Evy Dolinskej. Inicializácia divných pocitov sa deje aj mediálnym spôsobom: hovorový styk, časopisy, kazety VHS, DVD, internet a pod., kedy subjekt vďaka zmyslovému vnímaniu, najmä zraku a sluchu, objavuje odpovede na otázku:

  • „Prečo sú niekedy moje trenky vpredu také tvrdé a inokedy nie?“, hovoria si budúci chlapi
  • či opačné pohlavie sa pýta: „Ta, načo tote vložke?“ či „Ľaľa ho toten tampón... ta to co?“

Prvé odpovede na tieto otázky a pocity dajú ruky a ich prsty a ich citlivý hmat. Fantázie, ktoré ich činnosť spôsobí, naštartujú chorobné príznaky žiadostivosti, t.j. nadržanosti jedinca.

Číslo jedenásť je prvé dvojciferné prvočíslo! Z hľadiska veku a vedeckej numerológie je toto prvočíslo štartérom pre nedefinovateľné horomonálne besnenie. U ľuda v tomto veku nastupuje fáza, ktorá sa nazýva puberta, a práve pubertálne spoločenstvo je pre nedojebanititídu najviac rizikové. Nadržancov v tínedžerskom veku pribúda geňometrickým radom a nákaza sa šíri a šíri a šíri...

Patopsychologický rozbor[upraviť]

Nedojebanintídu síce považujeme za chorobný prejav, no v skutočnosti, podľa niektorých odborníkov, psychológov a psychiatrov, je tento syndróm hybnou pákou a podstatou motivácie pre fungovanie všetkého živého na celom organickom svete.

Rakušan maďarského (Češi vravia, že aj českého) pôvodu Zsiga Frojd vraj bezpečne zistil a skonštatoval, že potreba dosiahnuť sexuálny akt ženie všetko živé k tomu, aby na seba nejako upozornilo. Podľa neho je nadržanosť úplne normálna a jej opak je chorobný. Zopakujme si to: spôsob je na seba upozorniť, cieľom toho upozornenia je ukojenie pudov.

Pávy rozťahujú svoje perá, hlucháne tokajú. Cicavce, ale aj cicavkyne oštievajú všetko okolo, len aby ich bolo cítiť. Jelene ručia, levy revú, ovce mečia, kravy bučia, hory hučia... kone kopú. Sprejeri sprejujú, baby sa prepichujú piercingami, tetujú si kerky, chalani sa nahlas smejú na každej sprostosti. Každý každého zrádza, klame, opľúva mu chrbát...

Pravdu Zsiga asi má, lebo negatívny postoj k vábeniu, či ignorancia akejkoľvek prejavenej nadržanosti niečo dosiahnuť jedinca demotivuje, ženie k psychickému úpadku, či ďalším divným prejavom. Až po neúspechu je jedinec postihnutý nedojebanitídou neznesiteľný, pre svoje okolie nepríjemný, ba až neprijateľný. Inými slovami: Človek, ktorý nemá pravidelnú možnosť si z chuti plnohodnotne a teda aj poriadne zajebať, je po čase pre svoje okolie neakceptovateľný. Takým, čo riešia tento problém sústavne sa nedojebanitída objavuje aj v črtách tváre, či v jeho spoločenskej komunikácii.

Na nadržancov naráža aj naša Necyklopédia. Kto nemá na to, aby v sebe objavil známky inteligencie, upozorňuje na seba nadmernou vulgaritou, či opakom, ktorým je neprirodzené svetuškárenie a vymýšľanie vlastný hypotéz o tom, čo je správne a normálne. A tak sa stáva, že slová ako „kokot“, „piča“, „jebať“, „Vzdelaná Slovenka“, „Princ na bielom koni“, „šlapka“ a ich deti majú na ich stránkach vyššiu frekvenciu ako slovo „Slovensko“.

Poviete si otázku:

„Je to normálne?“

A dostanete odpoveď:

„Áno! Je to normálna nedojebanitída!“

Na záver si zhrňme a zopakujme: Nedojebanitída (nadržanosť) je normálna, nešťastím je iba tá neukojená nedojebanitída.

Názorné ilustrácie[upraviť]


20110414071335!Puccini.jpg Choroby Migrena.jpg
Akútny zápal sviečokAlkoholizmusBarbaricitidaBurčákový nosČechomorDebilEMOGastropatizmusHnusobaHomosexualitaKleptomániaKokotnosťLamerstvoMor ho!NedojebanitidaNegativizmusNegatívna energiaNegritidaNepárnokovidníkNevinofobiaParanojaPárnokovidníkPohlavné chorobyPrasacia chrípkaRakovina prstovRosamunde PičerováRusifilitídaSamovznietenieSelfieSchizofreniaSlniečkárSyndróm extrémneho pičovaniaSocializmusVýmelZhubná kefkaZolosynteza


Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť