Muchotrávka zelená

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Necyk.png
Muchotrávka zelená
Muchotravka zelena.jpg
Na hubka čaká konzumenta


Muchotrávka zelená (hlubus jedlus) je druh jedlej huby ktorá je výnimočná tým že sa dá zjesť iba dvakrát: prvý a posledný raz. Je preto vhodná pre svokry, niektorých politikov, hovädá, svine, zmrdov, ale (ako napovedá jej názov) aj pre muchy.

Muchotrávka zelená sa zvyčajne pridáva do polievok a do „pice otrávenej“. Zmiešava sa z inými hubami a veľmi dobre chutí s muchotrávkou červenou. Pridáva sa aj do kokajínu preto ľudia po užití tejto drogy zvyčajne skončia v hrobe skôr.

Zneškodnenie[upraviť]

Muchotrávka zelená je jedinečná. Nedá sa zneškodniť. Vyzerá tak dobre že podľahnú aj tí ktorí huby nenávidia a ktorí ich chcú rozkopať. Zvyčajne sa začne degustovať po troch sekundách pozerania na ňu od maximálnej vzdialenosti štyroch metrov.

Príznaky po zjedení:

  • Dobrý pocit - po 10 sekundách,
  • Halucinácie - 1 minúte,
  • Tráviace ťažkosti - nehrozia,
  • Smrť - 3 minúty po halucinácií

Spôsob liečby[upraviť]

Pri vyberaní pozostatkov z muchotrávky zelenej podľahnú všetci lenže až po 9 sekundách pozerania sa na ňu, lebo už nemá taký dobrý účinok. Ak sa cez toto podarí dostať (šanca 3%) následne pokračovať prikladaním defibrilátora.

Žrádlo
Drunk.jpg BanánBryndzaCibulaCigaretyCukorDžúsDyňaGebuzinaGyrosGulášHaluškyHamburgerHotdogHovädoChliebJedKeksyKokosKumpaoKvargľaKvasená kapustaLángošLečoMedMlátoMliekoMäsoMozartove guleMuchotrávka zelenáPizzaPrasaRybie filéSamove zásobníkySviečkováŠiškyŠnicleŠpiritusSušienkyTalkneTreska v majonézeVšehodžúsUhorkaUchotrávka zelenáVajciaZemiakZyklonádaŽinčica

Súvislosti: GastropatChlastLietajúce špagetové monštrumMikrovlnkaPetr NovotnýNápojový lístokZvratky
Bryndza.jpg
 
 


Leucanthemum vulgare qtl1.jpg Necyklopedické rastliny Kokotna paprika.JPG

BurgyňaCibulaHaluzHi-Hi TrávaJahodaMuchotrávka zelenáPaprikaRíbezľaStromTrubkovník bananskýTrávaUchotrávka zelenáVýhonokZemiak