Ministerstvo školstva

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Ministerstvo školstva (v reále teda aj Ministerstvo školopovinných úbožiakov Slovenskej republiky) je fašistický režim, ústredným orgánom štátnej správy, strany a vlády Slovenska, pre školstvo, kozológiu, hokej, golf a letectvo.

Logo ministerstva školstva, verzia s hákovým krížom.
Logo ministerstva školstva, verzia s fasces.
...a nie len šport.

Pôsobnosť ministerstva[upraviť]

 • základné školy, stredné školy, vysoké školy,
 • školské zariadenia,
 • letectvo,
 • hokej.

Úlohy ministerstva[upraviť]

 • Dávať vyše 200 000 EUR za 4. miesto v hokeji
 • Prispievať peniaze na letectvo
 • Prispievať 600 000 EUR na golf
 • Posielať učebnice školám vo februári, niektoré vôbec neposielať
 • Pridávať čoraz viacej povinných predmetov, najmä cudzích jazykov
 • Prispievať na kozy
 • Vytvoriť z detí poslušnú robotnícku triedu pripravenú slúžiť štátu
Stav školstva v dnešnej dobe.

Minister školopovinných úbožiakov[upraviť]

Miništrant školopovinných úbožiakov je

Ministrom ministerstva školstva je učiteľ a príslušník SS Führer Baldi.

minister školstva. Býva ním ujo, ktorý má veľa titulov pred aj za menom a má vždy nejaký nápad ako vo svojom rezorte narobiť zmätky, ktoré sa označujú šifrovane (krycím názvom) ako „reforma“. Reforma obnáša asi toľko, že sa musí nájsť niekto, kto napíše nejaké učebnice, na vydanie ktorých dostane niekto iný zákazku, aby ich niekto ďalší vytlačil. Problematický je ten prvý, lebo tí ostatní dostanú zákazku viacnásobne. Vicnásobne ju dostanú a viacnásobne im ju aj ministerstvo z rozpočtu (počuj z daní)uhradí, lebo ten prvý najprv spropaguje homosexualitu, potom komunistov, potom sa zistí že sa ešte niečo (prípadne aj niečo iné) našlo.

Od roku 2010 má pozícia miništranta rezortu poúčania tendenciu rýchlo sa meniť. V súčasnosti je miništrantom školstva Branislav Gröhling, a je to buzerant.

Führer Baldi[upraviť]

Ministrom ministerstva školstva je učiteľ a príslušník SS Furher Baldi. Podľa ústavy sa žiaci pred každou hodinou zdravia Heil Baldi, tým mu vzdávajú hold. Sú povinní hrať jeho hru baldi's basics, ktorá je skôr známa v pôvodnom nemeckom názve ako Mein Kampf. V tomto diele odhaluje svoje fašistické sny o budúcnosti bielej Európy a genocíde žiakov matematiky.

SNP2[upraviť]

Logo SNP2

SNP2 je odbojová skupina tvorená náctiletými partizánmi, ktorí povstali proti fašistickému ministerstvu školstva. Už za 1.SNP boli partizáni spravidla náctiletí, tupí fagani, ktorí nevedeli ľudovú školu dokončiť, našli na povale starú rakúsku pušku z WW1 a šli rabovať dedinu. Názov skupiny na nich odkazuje.

Akcie[upraviť]

 • Atentát na príslušníka SS v Prahe. Atentát sa uskutočnil v Továrni pre väzňov koncentračných táborov v Prahe. Priebeh atentátu bol dlhý a pre atentátnikov flustrujúci. Opakované atentáty za pomoci bômb a pyrotechniky boli neuspešné. Nakoniec bolo útokov toľko, že sa SS-áčka bála o svoj život, šialela z toho a nakoniec svoj psychiscký stav nezvládla a umrela.

Koncentračné tábory[upraviť]

Utečenec z koncentračného tábora sa z útesu díva čomu unikol.
Koncentračný tábor Auschwitz-Birkenau je klasický príklad Strednej odbornej školy s odborom stavbárstvo. Už pri vstupe do tábora vás učia nemčinu tým, že na bráne je nápis "Arbeit macht frei".

Tento fašistický režim koncentruje deti v budovách, kde im vymugváva mozog v rozmedzí od 4-12 hod. Záleží od úrovni vymívania. Cieľom týchto koncentračných táborov je vytvoriť poslušnú robotnícku triedu, ktorú budú využívať mocenské elity. Prebieha to takto: Keď sa deti narodia, každé má nijaké nadanie, talent, ale v niektorých veciach zaostáva. Technika koncentračných táborov je, že ich prinúti doháňať činnosti, v ktorých zaostávajú namiesto toho, aby rozvíjali to, čo im skutočne ide a tým si zabezpečili šťastný a komfortný život. Takto sa vytvorí rad rovnakých nerozmýšľajúcich identických robotníkov, pripravených slúžiť štátu. Na udržanie tohoto systému bola vymyslená bezcenná mena, známa ako známky. Známky slúžia ako motivácia pre deti, aj keď v reálnom svete nemá žiadnu hodnotu. Praktie používanej v koncentračnom tábore sa dá prirovnať k praktike používajúcej sa v KĽDR alebo v knihe 1984. A to totiž, že jasne negatívnej veci dajú prestíž a zamaskujú ju ako vec pozitívnu. V KĽDR a knihe 1984 od Georga Orwlla je to propaganda, v týchto prostrediach propaganda nie je chápané ako negatívne slovo, taktiež otroctvo a vojna. Toto sa dá inprentetovať v podobe praktiky, ktorú užíva škola t.j. pokračovaniu vo vygumovávaní mozgov sa ráta ako prestížna činnosť, ktorú dosiahnu len inteligentní ľudia. Ľudia, ktorí sa dostanú na najvyššiu úroveň vygumovania mozgu teda gymnázium a VŠ sú veľmi uznávaní a dostanú sa na veľmi dobre platené pozície. Tieto pozície sú dobre platené, ale nenapĺňajú ich, sú psychicky náročné a uberajú im čas na progres a rozvoj osobnosti, prakticky sa jedná o otroctvo, ktoré si ale dotyčný nedokáže uvedomiť. Koncentračný tábor má za úlohu pripraviť deti na to, že celý život budú robiť niečo čo ich nebaví a bude im opakovať, že to je normálne.

Oficiálna politika Slovenska Poloha slovenska.jpg
SVK Necy.jpg Štruktúra štátu
OvčanRodinaLazyObecMestoOkresRegiónŠtát
Vládne štruktúry
PosranecRichtárStarostaPrimátorNárodná zradaVada SRMinistriPremiérPrezident SRMinisterstvo školstva
Politické štruktúry
MonotikaPolitikaPolitikPolitické stranyVoličVoľbyKoalíciaOpozícia
Významné politické strany
KSSKDHSNSSDKÚ-DSSmer – SDHZDSSaSObyčajní ľudiaNa jedno použitie
Stop making stupid people famous.jpg
Slovenské politické celebrity

Vasiľ Biľak Béla Bogár Palčáky Ján Čarnogurský Miklós Duray Cyklista zo Spiša Žochársky Hranol Ivan Gašparovič Radoprechádzka Andrej Hlinka Gustáv Husák Poskok Marián Kotleba Starý Ujo Anička Detektor Lží Veľký Mufty Ivan Mikloš Ivett Rafaj Anakonda Pán Severozápadu Jozef Tiso Kapitán Danko Andrej Kiska

Slovenské politické témy

Rýchla rota 60. bodov, ako byť úspešným politikom Sociálny žvástŠpeciálny súd Tlačový zákon

Poznámka: Všetky články sú paródiou a absolútne fiktívne. Akákoľvek podoba, ba dokonca zhoda s realitou, alebo názorom Necyklopédie je nemožná!!!