Mariana Ďurianová

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!


"Marianna je žena, ktorú by chcel mať každý poriadny chlap."

- Paviel Rochnyak
Mariana Boučková Novotná Ďurianová
Mariana Ďurianová


Narodenie 27. január 1977 (Hej už má viac ako 44)
Žiar nad Hronom
Výška 200cm
Váha 85kg
Známa vďaka Strápňovaniu, TV novinám a G-B-S
Manžel minulosť
Deti Roman /nie nákladné auto/
Rodičia Dvaja
Podpis Mariana Ďurianová, podpis
Poznámky Ako skladbu pre Marianu zložil Rytmus pieseň „Zlatokopky“

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Mariana Ďurianová je ženský fenomén známy tým, že dlhú dobu má ako vedľajšie zamestnanie byť hlásateľkou televíznych novín, no v skutočnosti je jedným zo základných modelov fungovania slovenských celebrít, t.j. mediálnych návnad pre televízny kanál (odvodené od slova „stoka“) známy ako TV Narkóza a RTVS.

Hlavnou mediálnou úlohou Mariany Ďurianovej je(bolo) plniť titulné stránky bulvárnych plátkov. Áno tých, ktorých lídrami sú rôzne Nové žvásty, Topky, Plusky a podobné médiá, ktoré nestorka celebritného verejného života Nora Mojsejová (rod. Eleonóra Pischová (* 12. október 1958, Trenčín, Ťěžkoslovensko) označila ako tie médiá, ktorých novinárky majú „... tote mastné neupravené vlasy a popolníky na očiach“.

Marianna Ďurianová v rokoch na začiatku druhej dekády tretieho tisícročia je verejne nečinná preto, lebo čerpá materskú dovolenku zrejme asi z dôvodu úspešného splodenia decka.

Život a profesionálna kariéra[upraviť]

Podľa všetkých indícií sa Mariana Ďurianová narodila. Tá tajuplná úvodná veta nemá nijaký dvojzmyslený nádych len naznačuje, že Marianna je natoľko výnimočný zjav, že bežný ľudo s otvorenými ústami musí uznať, že niečo také ako ona by bolo možné do jej podoby skôr vymodelovať ako dosiahnuť len tak potme bežným milostným stykom dvoch rodičov.

Ospravedlňujeme sa jej rodičom za také povrchné označenie, ale fakticky nám nejde o to, aby sme ich urazili. Zmienka je namierená na to, že Marianna sa verejnosti javí natoľko dokonalá a sexi, že ostatným bežným smrteľníkom pripadá ako stvorenie z inej planéty (vonkoncom nie mimozemšťanka). Marianna je reálne existujúca „Perla zo srdca Európy“. Je objektom na ktorý môžte navliecť vrece, môže mať na sebe staré tepláky a aj tak sa bude páčiť. V mozgoch zakomplexovanej väčšiny ľudstva jej vyzývavá dokonalosť evokuje výrazy ktoré stotožňujeme so ženami ľahkých mravov. Je to smola krásnych ľudov. Táto reakcia v jej prípade platí obojstranne. Za objekt najnižšími pudmi podmienenej túžby zachovania druhu ju považujú aj tí, ktorí si Marianninu náklonnosť získavajú ľahko, t.j. tí, ktorí sú jej sympatickí, respektíve „majú na to“.

Aj v jej prípade patrí niečo podobné ako v potravinovom reťazci. Iba idiot, no možno aj magor si môže myslieť, že žena jej kvalít si bude hľadať životného partnera, či otca dieťaťa medzi robotníkmi pri Vysokej peci Východoslovenských železiarní, alebo z delaboračného skladu v slovenskom meste Nováky, či medzi pracujúcimi na linke niektorej z fabrík „slovenského Detroitu“. Nepresvedčí ju ani argument, že ju práve títo srdeční ľudia majú a propagujú ju nezištne a bez nároku na odmenu na vnútornej strane dverí šatňových skríň.

Marianna má vo vzťahových veciach pochopiteľne vyššie ciele. Osobnosti z takých sfér, kde si vyberá lásku, žijú v mútnych vodách, v ktorých sa „veľmo ťažko loví“. Neprehľadnosť v orientácii tejto vrstvy osobností spôsobila, že sa Marianna viackrát popálila a verejnosť, ktorá nepochopila súvislosti na jej nešťastie reagovala dosť neadekvátne.

Jej krása a dokonalosť sú zároveň aj jej nešťastím, no a to je aj dôvod, že sa tak dlho hľadala, kým niečo dosiahla. Namotávala sa na ľudí, ktorí patria medzi tak vysokú vrstvu, že sú až povrchní. A niektorí sa iba tvária, že na to majú.

Marianna a Libor[upraviť]

Ani Nikto si už asi nespomenie, že Marianna bola v manželskom chomúte. Zobrala si jedného českého konferenciéra (teraz to volajú tajuplne „moderátor“) s bucľatými líčkami a chutnučkým menom Libor Bôčik, či tak nejako. O ich vzťahu sú známe iba nepodložené výmysly vypustené do médií. Marianna nikdy nepociťovala potrebu riešiť tento vzťah na verejnosti. Až sa jedného dňa pozabudla, zobudila a ocitla sa v živom vysielaní s Vilom Rozborilom a prezradila všetky pikantnosti vzťahu bývalého manželského páru.

Reakcia na seba nenechala dlho čakať a aj Libor Bouček (slovensky teda že „Bôčik“) v inej neverejnoprávnej, ba až súkromnej televízii porozprával jeho dojmy zo „života so štetkou“. Libor Bôčik sa údajne taktiež nechal tiež vidieť v štvavom no zároveň asi edukačnom dokumente nazvanom "gay porno". Všetky správy o svojej účasti vo filme dementoval a komentoval s vysvetlením náhodnej podobnosti orgánov vrátane tváre. Marianna taktiež komentovala samotný Liborov výrok... je to nepodstatné, proste v umeleckých kruhoch to tak býva: takémuto vzťahu asi nedopriala Matka príroda.

Marianna a Honzík[upraviť]

"Přijmeš moji růži?"

- Honzík Novotný

Marianna tomuto Honzíkovmu výroku podľahla ešte počas manželstva. Vo vzťahu s Honzíkom získala mnoho skúseností. Veľa cestovala, obsadzovala titulné stránky médií správami o ničom a v prípade synka emigrantov žijúcich v Rakúsku aj absolútne o nikom. V tomto období jej mediálny imidž padol na takú splaškovú úroveň, že potrvá roky, kým sa jej sláva prekryje slávou inej podobnej hviezdy. A môže to byť kľudne aj dáka Fatima z Martina.

Možno to niekoho ešte zaujíma: Marianna sa s Honzíkom rozišla najmenej trikrát, iné zdroje hovoria až o desiatich rozchodoch. V každom prípade to bolo veľa a veľa sa aj hovorilo o jej materskej spoločnosti, živiteľke menom TV Narkóza. Jej vtedajšia kontroverznosť a pretriasanie použitého prádla na verejnosti pomohlo prezentácii jej firmy viac ako blokáda a hysterický rev počas vyrovnávania finančných dlhov na sklonku 90. rokov 20. storočia... pamätá si to dnes vôbec niekto?

Marianna sa stala veľmi dôležitá. Z neznámych dôvodov sa jej osud stotožnil s piesňou, ktorú v tomto čase naspieval jeden slovenský recitátor, ktorého volajú Rytmus. Ta pieseň sa volá „Zlatokopky“. Pritom v prípade Honzíka to nemalo so zlatokopkami nič spoločné, lebo Honzík bol a je v skutočnosti iba médiami vytiahnutý chudák z ulice a nie nejaký miliónár.

Svojim vzťahom s Honzíkom Novotným sa ale Marianna Ďurianová definitívne etablovala ako špičková celebrita a kráľovná slovenského šoubiznisu. Tento (Vasil) Biľag na nej zostal aj pri jej nasledujúcich vzťahoch pri ktorých nemuselo ísť o peniaze a bohatých partnerov. Asi skôr šlo o tikanie biologických hodiniek.

Kontroverznosť[upraviť]

O Marianne Ďurianovej koluje niekoľko údajných kontroverzností. Je to asi o tom aby sa o nej dalo hovoriť aspon o niečom. Medzi tie kontroverznosti by mohlo patriť napríklad že:

  • Rozdelila verejnosť na tri skupiny kvôli jej krstnému menu. Prvá skupina si myslí,že jej meno je Mariana, druhá skupina je presvedčená, že sa volá Marianna a najpočetnejšia tretia skupina jej nevie prísť na meno.
  • Verejnosť zdrvila správa z 24. decembra 2007, keď sa dozvedela o jej utajovanom tehotenstve a hneď na to o jej potrate. Bulvárne plátky hovoria, že za tým je Al Srajda, pretože Marianna ich tromfla v rebríčku popularity.
  • Propaguje kožušinové výrobky, hoci ostatné celebrity proti ním bojujú.
  • Vlny odporu po celom území Slovenska vyvolal Marianin profesionálny smiech počas live-prenosu Televíznych Hovnín.
  • Napriek masovým demonštráciám krivky jej obľúbenosti neustále stúpajú. Z prieskumu vyplýva, že 99 % Maďarov ju má radšej ako Jána Slotu.
  • Vraj je Marianna taká obľúbená, že až polovica občanov Slovenska údajne aj s penisom by ju rada videla vo svojej posteli ako polobohyňu. To, že to nemôžu dosiahnuť plodí u nich pocit, že je kultúrne označovať Mariannu všelijakými oplzlými výrazmi.
  • Mariana raz prekvapila svojou sebakritikou a výbornou schopnosťou pobaviť verejnosť vlastným zosmiešnením pri konkurze na muzikál Progrcenti. Marianin spevácky talent a rytmus v tele jej len ťažko zaprieť. Takmer s istotou sa dá tvrdiť, že Marianin vábny tanček nenechal chladného ani slintavého Dana Nekonečníka.

Dámy zo slovenského šou-biznisu, ktoré určite nie sú kurvy, ale sú už aj na našej NECYKLOPÉDII

Silhouette Female.gif
Female Icon svg.png

ŽenaDievčaManželkaMamaStará maťDcéraVzdelaná SlovenkaStará dievkaSliepkaČajaBlondína


Lucie BíláMariana ĎurianováOľga FeldekováMaša HaľamováHedviga MalinováAnna MalíkováEva MázikováNora MojsejováIvetka RadičováPaviel RochnyakRuža z TopoľčianHelena von DráčkováAdela BanášováMária KotlárováAmerika KundínyováDyjana ChlórováMandarinka Rolincová