Mandelinka

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Sevc.jpg ORTODOXNÝ KOMUNISTA JOZEF ŠEVC
ďakuje, že vznikol tento článok, pretože pravdivo vypovedá o americkom imperializme,
proti ktorému celý svoj život bojoval
Mandelinka
Mandelinka
Mandelinka Zemiaková je zdanlivo neškodný chrobák, ktorý pripomína tzv. Lienku (to je druhá časť MyšLienky), len je hnusnejší.

nebezpečná zbraň ktorú na nás poslal sám vesmír

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

Neúspešný pokus o antropomorfizáciu Mandelinky v Českej republike.

Mandelinka (z Mongolčiny Gastrophysa viridula) - nebezpečná zbraň ktorú na nás poslal sám vesmír (čitaj mimozemštania), teda niektorý fanatici hovoria, že to bol priamo sám najväčší ET (čítaj í - tí). Lebo ET "volať domov" a na pomoc mu poslali mandolinky.

V osemdesiatych rokoch, za socializmu, sa učilo, že všetky zvieratká sa delia na také z ktorých máme úžitok a také z ktorých nemáme úžitok. Takým, z ktorých nemáme úžitok kraľovala práve Mandelinka.

V päťdesiatych rokoch sa vedelo, že tento (vo svojej podstate ohavný) chrobák a jeho výskyt na Ťěžkoslovenských zemiakových plantážach je výsledkom rozvratnej snahy amerických imperialistov.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDelfínDikobrazDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHrochHyenaChameleónJóžin z bážinJežkoKomárKopytníkKrokodílKrtkoKruté jablkoLabuťLevĽudoMačkaMliečny tvorOtravník obyčajnýMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMravceMyšMuchaOpicaOsaPavúkPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesSarančatáSlonSomárŠakalŠkrečokŠvábTchorTigerTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVošVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Petrmnam.png

Jedlé
BaranBizónyDiviakJeleňJelenček africkýChobotnicaKačicaKamzíkKôňKorytnicaKozaKravaOvcaPotkanPrasaPrasopesRybaRakSarančatáSliepkaSlimák záhadnýŠmolkoviaTuleňÚhorVtákZajac

Húpací koník.jpg