Letapičinovce

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
ChuckNorris.jpg Článok pod ochranou!!!
Tento článok je pre jeho autentickosť a nezaujatosť pod ochranou CIA, FBI, NATO, NCIS, Mossad, Mi5, ATF, SAS, SIS a Chucka Norrisa. Ruky preč od neho!
Kondom.jpg


Letapičinovce
'
Dom.jpg
Budova Letapičinovského parlamentu
poloha
kontinent: Európa
štát: Slovensko
región: Neznámy
Weltmappe.jpg
rozloha a obyvateľstvo
rozloha: XXX
počet obyvateľov: necelých 11000 (z toho len siedmy obyvatelia sú svojprávny)(11000 nie je prvočíslo)
hustota osídlenia: 18 ľudí na krčmu
správa mesta
starosta: ???
sekretárka: ???
Letapičinovce.jpg

Leatapičinovce - geografická poloha Je dodnes teoreticky neznáma a prakticky voľakde v piči. Nachádza sa severojužným smerom niekde západovýchodne, je to čierny bod na bielom mieste mapy. Už od čias P.V.T. sa mnohí bádatelia pokúšali nájsť túto dedinu / mesto / oblasť. Nik o tomto mieste nevie prakticky nič, pretože 10 z 9 obyvateľov je postihnutých kognitívnou dizonanciou. Jediný, kto odtiaľ vyviazol prakticky bez následkov, bol Róbertko Vibrovský, ktorý je voči takýmto chorobám imúnny. Vedci sa dodnes bezúspešne pokúšajú vysvetliť ako existenciu Letapičinoviec, tak ich vplyv na príchodzích a imunitu Róbertka V. Bohužiaľ pre vedu, protialkoholické, protidrogové besedy a pre výrobcov pičovínLetapičinovce ako konkrétne, tak aj abstraktné ako nič, všetko a Chuck Norris.

Výpravy[upraviť]

Okolo každej výpravy sa vznášajú otázniky. Prvá výprava sa uskutočnila niekedy okolo roku -666 P.V.T., škoda len, že účastníci vôbec nevedeli že je nejaký dátum, riadili sa podľa piesku v digitálkach. Posledná správa o tejto výprave je z tretieho dňa cesty, keď sa domnievali že objavili cvičisko Supermana, Chucka Norrisa. Ďalej sa zachovali už iba dohady, podľa ktorých im z ničivého tundrového slnka neskutočne zajebalo. Zaujímavá je aj iná verzia, ktorá hovorí, že nešťastnou náhodou podpálili nejakú THC plantáž a zdochli s úsmevom. Ďalšia výprava bola vykonaná nejakými truľami zvanými Vikingova, ale tí mantáci ani nevedeli kde sú a z čoho žijú, takže keď sa dostali do Ameriky, omylom to nazvali Valhalla a utekali zdochnúť v krvavej masakre s Aztékmi, ktorých bolo v tej dobe viacej ako Cigáňov. Z ďalších výprav sú hodné spomenutia tieto: Columbova (bezúspešná, ojeby), Magalienčova (skoro to mal a skapal), kapitána Kukuka (objavil zmrzlinu), Amudsena( v papieroch uvádza nejaký pól, nestačil mu magnet?), Hitlerova (ten sa snažil, hľadal všade, rozoral pol Európy), Chruščovova (veril v astrálnu formu Letapičinoviec), Ficova (pokúsil sa tam zaviesť celý národ, ale cesta šla vžy len smerom do prdele), a mnohé iné ktoré boli skurvené, pojebané, zničené, dojebané buď hneď na začiatku, alebo ešte skôr.

Výskumy[upraviť]

Kórejci sa podľa svojich výpočtov domnievajú, že Letapičinovce sú niekde medzi Portugalskom a Uralom, a tak si v presne približnom strede vystavali výpočtové stredisko, ktoré sa kryje ako automobilka. Chcú túto oblasť vypátrať hlavne preto, lebo sa dopočuli, že je tam všetkého pokokot.

Zaujímavosti[upraviť]

Ľudia, ktorí tvrdia, že sú z Letapičinoviec, alebo ľudia, ktorí sú inými takto označení, sú na 801% postihnutí kognitívnou dizonanciou, čo znamená, že sa uplatnia ako žumpári, smetiari, notorickí alkoholici, feťáci, vojaci vo vedúcich pozíciách a v iných zamestaniach, kde netreba používať mozog. Z takýchto ľudí sú známi: Ondík Sosko, Ďuri Čurik, Polofilzof Dabniel Fanterastický, kenský bežec, Kubo Závadný, Dodo Gayo, Sob Jarek, Grr Voz a Močiar Wolant.

 
500px-Flag of Slovakia.png
Mestá, obce a iné diery Slovenska

Banskobystrický kraj:
Banská Bystrica, Brezno, Hronský Beňadik, Psiare, Klenovec, Las Walas, Nová Baňa, Predná Hora, Zvolen

Bratislavský kraj:
Bratislava, (Devín, Gajary, Pétržka, Dlhé diely..), Čataj, Senec

Poloha slovenska.jpg

Košický kraj:
Košice, Michalovce, Spišská Nová Ves

Nitriansky kraj:
Nitra, Nitrianska Blatnica, Nové Zámky, Štitáre, Šurany, Topoľčany, Žihárec

Prešovský kraj:
Prešov, Humenné, Kežmarok, Jakubova Voľa, Medzany, Mirkovce, Štrba, Sabinov, Nová Lesná

Trenčiansky kraj:
Brunovce, Dubnica nad Váhom, Horná Streda, Maríková, Myjava

Trnavský kraj:
Trnava, Hlohovec, Jaslovské Bohunice, Moravany nad Váhom, Piešťany, Pustá Ves

Žilinský kraj:
Žilina, Čadca, Dolný Kubín, Kláštor pod Znievom, Košťany nad Turcom, Košúty 2, Kysuce, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Majtánky, Martin, Trebostovo, Oščadnica, Ružomberok, Strečno, Terchová, Turzovka, Zákamenné

Slovenské legendy: Canada, Corgoň, Horná Dolná, Kerestúr, Kocúrkovo, Letapičinovce