Lesba

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Unavené lesby (autor: Gustave Courbet).

Lesba (nepliesť si s podobne vyslovovaným slovom lezba, čo znamená akt lezenia) je vlastne skrátené označenie (tzv. abreviácia) pre slovo lesbička, a to je zasa skráteným tvarom dvojslovného označenia lesbabička. Lesná babička vôbec nemusí byť vyšším vekom postihnutá žienka, musí však spĺňať nasledujúce kritériá:

  1. Musí byť ženského pohlavia (v najhoršom prípade aj preoperovaný muž).
  2. Musí mať krásny citový vzťah k ženám a neprekonateľný odpor k mužom.
  3. Musí mať v zásobe aspoň jeden pripínací umelý falus zvaný "obšťastňovač".
  4. Musí mať v zásobe aspoň dva páry Venušiných guľôčok - pre seba i pre strýčka Príhodu - pardón, pre tetu (vhodnú sexuálnu) Príhodu.
  5. Musí byť jazykovo zdatná, inak sa z toho tak ľahko nevylíže.

Všeobecne sa lesby rozdeľujú na dva typy podľa úlohy, ktorú hrajú v sexuálnom vzťahu:

  1. tzv. sekáči - hrajú vždy úlohu muža, "tvrďasa", "drsňáka" (zvyčajne majú aj od prírody chlapčenskú postavu, prípadne ide priamo o tzv. mužatky - hranaté, s takmer plochým hrudníkom, prípadne si svoje vnady namiesto podprsenkou preväzujú a sťahujú šatkou);
  2. tzv. putičky - hrajú úlohu jemnej, krehkej ženy - sú voči "sekáčom" jemné, mäkké, nežné, poddajné a zvyčajne sa plne samy starajú o chod domácnosti - o tzv. ženské práce.

Medzi najznámejšie lesby v histórii dávnej i nedávnej, ako aj v súčasnosti, patrili, prípadne ešte patria: starogrécka poétka Sapfo, ktorá sa nekompromisne hrala na bossa žien a dievčat na ostrove Les, a ten potom premenovala na Lesboss, neskôr sa ten názov z dôvodu úspory spoluhlásky "s" upravil na Lesbos, anglická spisovateľka Virginia Woolfová (zvaná najbližšími priateľkami "nenásytný vlk v ženskej koži"), česká športovkyňa - ťažká atlétka Helena Fibingerová (ktorá si to so svojou pekne vyšportovanou mužnou postavou mohla dovoliť).

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť