Lady Gaga

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Lady GaGa
Lady Gaga

Lady GaGa after blow job
Narodenie 1965 - 2002
Galaxia Hermafroditus
Úmrtie Možno už aj je ...
Tu
Výška 3 m 25 cm
Váha 3t(2,5kg nos presne ako Adela)
Známa vďaka Poker facke
Manželka Madonna (vraj)
Rodičia Lietajúce špagetové monštrum, alebo Jurij Gagarin - nevie sa presne
IQ 15(z toho 15 má v piči, vďaka operácii)
Webstránka gaga.com

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Lady Gaga a jeden z jej najobľúbenejších kostýmov. Všimnite si tú prepracovanú prilbu

Údajne Stefani Joanne Angelina Germanottová, ale v skutočnosti Pani Lady Gaga, tiež známa ako Lady Goo Goo, Lady Goog, je skromná, introvertná, hermafroditná čudáčka a módna ikona konzumentov Hi-Hi trávy. Zlé jazyky ale o nej vravia, že je to vraj speváčka a šlapka, ktorá sa snaží prečúrať idoly ako Madonu, Spice Girls, Krištofa Kolumbusa, Justina Biebera, Hajzelhofa, Supermana a Adolfa Hitlera.

Pôvod[upraviť]

Niektorí životopisci Lady Gaga tvrdia, že pôvod Lady Gaga je niekde v hlbinách vesmíru, odkiaľ pochádza aj Prince, David Bowie, či Madonna. Jej presný pôvod by v podstate vedel objasniť len veľký Chuck ale nechce sa mu.

Prečo Gaga[upraviť]

Existujú aj dohady o tom, že výskyt má na svedomí sonda Sputnik, ktorá počas svojho blúdenia ďalekým vesmírom narazila do planéty odkiaľ má pochádzať Lady GaGa, ktorá sa vraj mala pri uvedenom náraze prilepiť na sondu a nedopatrením premiestniť na planétu Zem. Vysokopostavení činitelia Hviezdneho mestečka sa k tejto hypotéze odmietajú vyjadriť.

Niektoré indície naznačujú, že je dcérou slávneho kozmonauta, hrdinu Sovietskeho Zväzu a teraz, vyše štyridsať rokov po smrti, aj abstinenta Jurija Gagarina. Matematika ale nepustí. I keď spermobanky existujú, viacmenej sa predpokladá, že je to len náhoda... no je tu aj otázka: ktovie čo Jurko robil na obežnej dráhe tých dlhých 118 minút?

Neprajníci o Lady Gaga hovoria, že sa niekde v súkromí vyjadrila, že Gaga, nie je jej skutočné meno, ale len pseudonym, ktorý si vybrala podľa pesničky „Radio Gaga“ (od skupiny Queen). Touto skladbou ju uspávali rodičia večer, tesne predtým ako pálili z domu na svoju obľúbenú swingers párty. Rodičia skladbu mali na vinylovom singli. Tento singel mal dáke dojebané drážky a preto pri slove „Gaga“ ihla prenosky stále na platni preskakovala. Nevydalo pritom ani na slovo „Radio“ a tak malá Lady niekdy až do rána neustále dookola počúvala: „... o Gaga... o Gaga... o Gaga...“. Nečudo, že chúďaťu malému z toho zostali následky: vymletý, zmätený výraz, divný vkus a viera, že Gaga asi bude celkom dobré umelecké meno.{chýba citácia}

Lady módna ikona[upraviť]

Svoje snaženie vyrovnať sa nadľudom Lady Gaga maskuje napodobňovaním spevu a divným obliekaním.

Obliekanie[upraviť]

Pri obliekaní kombinuje všelijaké trendy, ktoré len kedy boli. Má na svoje rozmary rôznych sponzorov. Zo Slovenska je to napríklad známy odevný podnik Mäsokombinát Lučenec, ale je zjavné, že pri pohľade toto nešťastné dievča nenecháva suché oko ani u členov predstavenstva dozornej rady Svetového Syndikátu Bezdomovcov (známy skôr pod skratkou SSB). Na uskladnenie svojich odevov používa viacero plných šatníkov a jeden chladiarenský box. Chladničku požaduje aj do šatne, ktorú potrebuje počas vystúpení.

Spev[upraviť]

Podľa jej vkusu je zjavné, že svoje spevácke a módne idoly táto ikona biedy svetovej popkultúry spoznávala hlavne v 80. rokoch nedávno strateného storočia. Imituje hlavne excesy, ktoré sa vyskytovali v šou 80. rokov. V hudobnej sfére sa predvádza ako plagiátorka okrem Madony aj skupín a spevákov ako boli ABBA, či Bee Gees. Súčasťou svetového kultúrneho fondu UNESCO sa Lady Gaga dopracovala potom, ako začala kradnúť piesne gigasetu dievčenských hudobných talentov, ktorý vystupoval pod názvom Pussycat Dolls.

Vzťahy[upraviť]

V júni 2009 bolo oznámené, že speváčka mala krátky vzťah s popovou speváčkou hermafroditkou, Madonnou . Vraj sa začali spolu jebať stretávať koncom roka 2007. Madonna porodila ich prvé spoločné dieťa 29. júla 2009 P.V.T. , ktorému dali meno MaGaga. Dieťa je neurčitého pohlavia.

Najznámejšie piesne[upraviť]

  • Poker facka
  • Papa nazi
  • Oleandro
  • Poker facka (Special kurva edition 2010)


Popeblues.JPG Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***