Kto

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Kto je niekto koho nepoznáme no chceme ho spoznať. Niekedy by sme boli radšej keby sme ho nespoznali lebo je to obrkokot a nechceme s ním mať nič spoločné. Na kta (nejde tu priamo o kokota, nevylučuje sa to síce, ale nie je to analógia s JBNT) sa väčšinou pýtame keď chceme vidieť kto niečo spravil, nespravil, dojebal, zjedol, ukradol, ojebal, zabil atď.

Výskyt Kta[upraviť]

Keď sme sa spýtali Kta osobne kde sa vyskute odpovedal následovne: "Kde som bol, tam som bol viem, že nebol som ale budem tam, kde som bol nikdy nebolo budem kde som bol tam bol nikdy, nebol som kde."

Kto sa vyskytuje všade, no napríklad je aj:

V škole: Kto sa učil? (V tomto prípade to väčšinou býva nikto no niekedy aj niekto)
V domácnosti: Kto vynesie odpadky? (Väčšinou to býva neposlušný syn, no keď je postihnutý spomínaným syndrómom JBNT, tak potom manžel)
V robote a niekedy aj v práci: Kto prišiel dnes neskoro (V tomto prípade to býva väčšina alebo všetci)
V rómskej osade: Kto pracuje? (V tomto prípade to býva gadžo)
V slovenskom parlamente: Kto nekradol? (V tomto prípade sú to všetci lebo inak by ich slovenské spravodlivé súdy odsúdili)
Na demonštrácii ĽSNS: Kto verí že bol holokaust (Opäť to býva nikto)

Kto môže teda byť nikto, niekto, každý, aj on a dokonca aj anonym...

Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif