Kruté jablko

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Done.png


Kruté jablko
Kruté jablko
Smrtiaci pohľad na prvé kruté jablko vôbec

záhadný dravý živočích

Toto je rešpektovaný Necyklopedický živočích

Kruté jablko je krvilačný živočích, ktorý má dokonalé mimikry. Možno definovať ako zlého, podlého človeka, až neľuda. Máva masochistické aj sadistické sklony. Často býva označený aj ako krvilačná čerešňa, neľútostný pomaranč, omnoho horší než anyoing orange. Tvári sa ako dozreté ovocie a tak ho zbadáte ho až keď je pozde.

Popis a pravdepodobný pôvod[upraviť]

Kruté jablko je pravdepodobne krížencom jablka a niektorého dravca. Vzhľadom na niektoré znaky vedci predpokladajú, že niekedy v minulosti musel jablko posexovať dáky ohrdnutý topier, no mohla to byť aj mačka či iný potvor. Po výskume stavby čeľuste (3243 článkov v karentovaných časopisoch, napr. Svet ženy) sa dá povedať, že predkom krutého jablka nebol nikto z čeľade psovitých šeliem. Svoju zákernú inteligenciu mohol zdediť po dnes už vyhynutom človeku rozumnom.

Dôsledky[upraviť]

V každom prípade ide o zákernú hru Matky prírody, ktorá naznačuje, že pravá príčina konca sveta nie je ešte celkom jasná. Je možné, že keď dokáže mať zuby hocijaké ovocie, môže dôjsť k tejto mutácii aj na iných živých organizmoch na najneočakávanejších miestach.

A tak vzniká otázka: čo sa stane, keď narastú zuby baktériám, kvasniciam, stromom, či orgánom živočíchov: očiam, ušiam, riti... ba potom môžu narásť zuby aj hociktorej vagíne a samčí jedinci sa takto môžu ocitnúť v nemilosti, lebo sex sa stane adrenalínovým športom: niečo ako bandžídžamping. Každý samec môže končiť tak ako samec modlivky, ktorá pri orgazme odhryzne partnerovi hlavu. Akurát tá hlava je na inom konci.

Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHyenaJežkoJóžin z bážinKomárKopytníkKrtkoKruté jablkoLevĽudoMačkaMakrelaMliečny tvorMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMyšMuchaNočný požieračOpicaOsaOtravník obyčajnýPakobylkaPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesRádioaktívny hugoSarančatáSlonSomárSumecŠakalŠkrečokŠľachúňŠvábTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Húpací koník.jpg