Kovo

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
VTN.png VEDECKÝ TÍM   NECYKLOPÉDIE
odporúča článok Kovo,
pretože odhaľuje odborné fakty.

Tento článok môže byť použitý
ako referencia v odborných kruhoch.

Kovo (lat. Metallio) je špeciálny prvok z dlhej chvíle vymyslený Chuckom Norrisom. Tento prvok netreba bársjako hustiť, lebo má najvyššiu hustotu (9 536 369 563 kg/cm²) a je tvrdší ako diamant, či hociktorý policajt (stupeň 11).

Kovo je prvá látka ktorú Chuck Norris nedokáže zničiť a preto bude pridaná do Dekelovej Tabuľky Prvkov (DKP) do nového stĺpca kde sa budú vraj nachádzať prvky ktoré sú tak rádioaktívne že sa k nim boja priblížiť aj Ľudovia.

Pôvod[upraviť]

Táto látka pochádza od mestečka známeho ako Nesluša. Našiel ju tam Chuck Norris na svojej jedno(prvéčíslo)-dňovej prechádzke okolo sveta.

Použitie[upraviť]

Táto látka sa používa ako prímes do nábojov do Mačkopalu kde sa mieša spolu s Hi-Hi Trávou a tým vznika u zasiahnutých efekt paralýzy, ktorý je známy ako Haphesyfonygolipóza.

Používa sa tiež ako liek na odstránenie myšlienky ako je napríklad dať dve percentá z daní napríklad na SDKÚ, ináč známej ako Kokotina.

História[upraviť]

Kovo je vľmi mladý prvok. Keďže tento bol objavený len pred niekoľkými minútami nevieme povedať odkiaľ pochádza (myslíme ze občania dedinky Nesluša tento prvok ukradli predtým ako ho našiel Chuck Norris) ani ako vznikol ale zatiaľ sme zistili že jeho vzorec je KVO2 (je to prvok ale je zložený z niektorých prvkov). Viac (nečíslo!) by Vám mohol povedať náš chemik Pannus Marius] kedysi známy ako Jack Bauer jr.


WMD-chemical.png Chemické gebuziny
DeflagráciaElementárne jadro vodíkaOxidačno-redukčná reakciaHovnoDekelova tabuľka prvkovPeriodická sústava prvkovToxicRopaSavoHéliumSekundové lepidloKyselina sírováOhňoPlatinaKovoMydloSacharidySňahVodaVzduchMŕtve moreZelená Skalica

Anton SirotaAlbert Zweistein