Johnny Dead

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Johnny Dead je psychopat zoslaný na Zem z vlastnej iniciatívy, aby zabránil celosvetovému sprisahaniu, na čele ktorého stojí Harry Potter. Nepriateľmi je často označovaný aj ako Aštar Šeran alebo Pikachu.

Pôvod a identita[upraviť]

Niektorí ľudia si myslia, že Johnny Dead je v skutočnosti Michael Schumacher.

Johnny Dead je už dávno mŕtvy, ako už prezrádza jeho meno (angl. dead = mŕtvy) a v skutočnosti ani nikdy neexistoval, neexistuje a ani existovať nebude. Preto preňho neplatia rozhodnutia Národnej rady SR ani Ústava SR. Podľa konšpiračných teórií, ktoré vytvoril Milan Kordiak, je Johnny Dead komplicom Chucka Norrisa a Jacka Bauera. Autor týchto teórií ich obhajuje tým, že po Johnnym Deadovi pátrajú operačné centrá turistického ruchu ako napríklad Paris Hilton vo francúzskom Paríži alebo Tokio Hotel v japonskom Tokiu. Keďže všetci dobre poznáme vzťah Jacka Bauera k turistom, nie je nereálny predpoklad, že je komplicom Johnnyho Deada. Čo sa týka Chucka Norrisa, ten má z Johnnym Deadom spoločné to, že neexistuje. Napriek tomu, že nikto nepredložil dôveryhodné dôkazy o spojení medzi týmito tromi osobami, argumenty Milana Kordiaka sú veľmi presvedčivé. Keďže Johnny Dead neexistuje, znamená to, že nikdy nevznikol a teda by sme pravdepodobne boli pokemoni, ak by sme sa snažili skúmať jeho pôvod. Čo sa týka jeho identity, nie je to o nič ľahšie. Napriek tomu vznikla agentúra PPIJD (Pátranie Po Identite Johnnyho Deada), na čelo ktorej sa postavil bývalý generál Červenej armády a agent KGB Braňo Mojsej. Ak by bola posledná vyšetrovacia správa tejto tajnej korporácie pravdivá, Johnny Dead by bol jediný Maďar, ktorého uznáva aj Ján Slota! Ten údajne Johnnyho Deada uznáva preto, lebo pri svojich operáciách nikdy nezabudne použiť tank. Každopádne názory na identitu tohto bezcitného šialenca sa odlišujú. Napríklad agent Škrabal z tajnej služby Psi Vyzvedači sa nazdáva, že Johnny Dead je v skutočnosti Magneto z legendárneho filmu X-men. Vladimírovi Mečiarovi sa podarilo prísť na to, že nech je Johnny Dead kto chce, v skutočnosti aj tak nie je. K tomuto zisteniu Vladovi gratulujeme.

Majetkové priznanie[upraviť]

Logo jednej z organizácií, proti ktorým Johnny Dead nekompromisne bojuje. Jej vlastníkom je pravdepodobne Jiří Paroubek.

Keďže advokátom Harryho Pottera nie je nikto iný ako Gábor Gál, ten svojimi právnickými krokmi donútil Johnnyho Deada zverejniť svoje majetkové priznanie. Je to ako ináč právnický dokument, v ktorom Johnny Dead vysvetľuje, ako prišiel k nadobudnutému majetku. Všetko, čo Johnny Dead získal do svojho súkromného vlastníctva bolo nadobudnuté podpisom nejakej zmluvy alebo dohody. My vám bližšie objasníme, ako to podľa tohto dokumentu vlastne bolo.

Zlatá bula[upraviť]

V období rezonancie a humanizmu Johnny Dead podpísal s anglickým kráľom Gulášom III. dokument známy ako Zlatá bula. Podľa tohto dokumentu je Johnny Dead jediným oprávneným používateľom titulu "cisár Svätej únie európskej a národa slovenského" a okrem toho sa stal jediným právoplatným pápežom safinistickej cirkvi.

Lisabonská zmluva[upraviť]

Lisabonskú zmluvu podpísal Johnny Dead tesne po tom, ako sa stal právoplatným členom Európskej únie. Podľa obsahu zmluvy Johnny Dead kompletne odkúpil celé Portugalsko, ktoré dovtedy patrilo Miklósovi Durayovi a stal sa majoritným vlastníkom akcií sprchových gélov značky Adidas.

Maastrichtské kritériá[upraviť]

Tieto podpísal Johnny Dead tesne pred svojím vstupom do eurozóny. Vďaka nim sa stal jediným certifikovaným vlastníkom európskych železníc, čím získal spoľahlivý prostriedok na elimináciu turistov (ďalší faktor poukazujúci na spojenie s Jackom Bauerom) a navyše získal neobmedzenú kontrolu nad celosvetovým trhom s drevenými vedrami.

Schengenská dohoda[upraviť]

Tento dokument sa nepriamo dotýka Luníka IX, ale bol podpísaný v Žiline. Spravil z Johnnyho Deada vlastníka monopolu na transport tankov kamiónmi po európskych diaľniciach a majiteľa a zároveň aj výkonného riaditeľa firmy Nike, ktorá bola dovtedy údajne skorumpovaná Vladimirom Putinom a vtedy ešte jeho najvernejším agentom KGB Braňom Mojsejom.

Ústava SR[upraviť]

Po tom, ako tento dokument okrem Johnnyho Deada podpísal aj Vlado Mečiar, Johnny sa stal akcionárom spoločnosti Microsoft a najväčším podnikateľom v oblasti gastronómie v celom vesmíre, čo spôsobilo, že bol svojím spolupracovníkom, ktorý nechcel byť bližšie menovaný, označený ako potravinový magnát.

Vzťah Johnnyho Deada k filozofii a matematike[upraviť]

Takto približne vyzerá Johnny Dead podľa vízie Roberta Fica.

V roku 2024 označil Jim Carrey Johnnyho Deada za brak, lebo údajne nespĺňa podmienky kvality od firmy Henkel. Nielenže odvtedy Jima Carreyho nikto nevidel (údajne ho uniesli mimozemšťania), ale Johnny Dead sa rozhodol, že preňho neplatia Slotove vety ani Mečiarove amnestie. Tu sa začína konflikt medzi Johnnym Deadom a veľkými mysliteľmi. Keďže Johnny Dead neexistuje a vyššie uvedené matematické a filozofické pravidlá sú základom pre existenciu, Johnny Dead nepotrebuje, aby preňho v reálnom čase a priestore platili. Zo začiatku sa to javilo ako obrovský problém, ale neskôr prišiel sám Johnny s úžasným riešením. Zderivoval Mečiarove amnestie a Slotove vety dal pod absolútnu hodnotu, čím vznikli pravidlá, ktoré sa stali základom pre neexistenciu. Keďže Johnny Dead nič zo svojich úvah nezverejnil, stále nevieme, ako dané pravidlá vyzerajú, ale vieme jedno: Vďaka Johnnymu Deadovi vznikol ASScorp, ktorý logicky vyvrátil Lavínovu hypotézu. Žiaľ, nevieme ako, a tak je stále záhadou, ako je možné, že 1 sa nerovná 2.

Bird hand.png
>>ЗДРАВСТВУЙТЕ ТОВАРИЩИ<<

Ľudia, ktorí prežili stretnutie s Johnnym Deadom[upraviť]

Nižšie uvedení jedinci toto stretnutie prežili len vďaka tomu, že Johnny Dead chcel, aby ho prežili:

V databáze máme aj mená jedincov, ktorí sa s Johnnym Deadom nikdy osobne nestretli, ale komunikovali s ním prostredníctvom bližšie neurčeného komunikačného zariadenia:

Správy z informačnej agentúry Johnnyho Deada: Viete, že...[upraviť]

Johnny Dead bojuje aj proti objektívnym médiám.
Chuckn.jpg

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

Jesus Mugshot.jpg