Interupcia

Z Necyklopedia
Prejsť na: navigácia, hľadanie
Bez komentára

Interupcia (alebo aj umelý potrat, či výškrab) je legálnym spôsobom ako zabiť ľuda. Každý rok sa týmto spôsobom darí popraviť viac ľudí ako v hociktorej vojne a napriek tomu je väčšina vrejnosti tomuto zabíjaniu priaznivo naklonená. Interupcie sú predsa vedľajším produktom najväčšej zábavy na svete, ktorá sa nazýva sex.

Nevymyslené fakty[upraviť]

Na celom svete je každý rok tretina deciek nechcená a neplánovaná a štvrtina z tehotných žien sa rozhodne pre interupciu. Je to teda asi 53 miliónov mŕtvych detí ročne.

Asi 20 milónov umelých potratov je vykonaných v krajinách, kde je interupcia obmedzovaná kultúrnymi pravidlami, alebo zákonom. Tieto umelé potraty sú vykonávané primitívnymi metódami a je pri nich ohrozený život matiek. Pri takýchto potratoch umiera každých 5 minút jedna žena a za rok sa ich takto nazbiera 200 000.

Spolu je to ročne 53 miliónov a 200 tisíc mŕtvych, čo je viac ako za svojej kariéry „dal dole“ Chuck Norris, Rambo, Kyselinári, Sýkorovci, hádam aj Hitler, či Stalin a Steven Segal dokopy.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť