Hviezdne vojny

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Toto je kokotina

Hviezdne vojny, ktorým USAci dali meno Star Wars, čím veľmi hrubo porušili pravidlá slovenského pravopisu, v 70-tych rokoch 19. storočia natočil známi slovák George Lukas ( vlastným menom Jozef T. Lukáš ). Behom storočia sa z nich stal najznámejší film v Galaxii.


Dej filmu:[upraviť]

Všetkých 9 častí sa odohráva ďaleko v galaxii, asi 1,256,156,454,455,454 km od Slovenska. Hlavnou postavou je Lukas Skeewalker(sk:Lukáš Skryvajce,pl:Lukas Chodiczoblozny), v ostatných častiach ho nahradil jeho foter Anakeen Skeewalker(sk:Anarchy Skryvajce,pl: Anaken Chodiczoblozny, Darth Ferder) Vo filme ide hlavne o boj dobra proti zlu, resp.SNS proti SMK, Európe proti Amerike, Chucka Norrisa proti Jet Leeovi, Jing proti Jang, ESET proti AVAST, Votrelca proti predátorovi, Fica proti Dzurindovi atď.

Epizóda I: Nový Náter[upraviť]

Dej sa odohráva v novopostavenom parlamente na planéta Slota1, kde naša hlavná postava Lukáš stretne dvoch robotov, C3958 a R2P4(inak aj B.Gates a T.Linus), ktorí mu nechtiac vyzradia heslo do parlamentnej pivnice. Lukáš sa tam hackne a na starom počítači uvidí film o tom, ako istý Drát Kábel devastuje miestne pohostinstvá a vymetá krčmy a bary. V nej sa tiež aml rozhodnúť pre dve veci: buď sa pridá na stranu SNSáka Jána Slotu alebo na temnú stranu imperátoraSMK Miklósa Duraya.


Epizóda II: Gang vracia úver[upraviť]

Po rozhodnutí pre svetlú stranu SNS dostane do opatery svoj prvý super tank X-'fighter', ktorému dá meno Anča. Neskôr sa od istého SISkára zvaného Obyvák Konopný dozvedia viac o jeho úmysloch zničiť všetky bary,bufety,bordele,hotely,motely,super,hyper a mega markety na planéte. Spolu s pilotom tanku Jánom Slótom a jeho kamarátom Ch**im(alias Bélom Buggárom)prídu do ich bunkru v kolónii New Bystrica, kde spolu nechtiac spustia atómovú nálož a zničia ich stan. Drát Kábel vyvazol len s popáleninami 10.stupňa a odtrhnutou rukou.


Epizóda III: Návrat zo záchytky[upraviť]

Starý známi Lukáš sa po dlhých prázdninách stravených na záchytke, neskôr v nemocici,odd.pre psychický menej stabilných ľudí. Vráti sa pretože chcel záchrániť Slótu, ktorého medzitým zaliali do roztoku H2SO4 a kamarátov B.Gatesa a T.Linusa...a svoju dobrú kamarátku z nemonice Láju(alias Hedvigu Malinnovú). Podarí sa mu to a utečú zničiť pivný veľkosklad na planéte Mečiar22, čo by totálne zruinovalo Káblovo Impérium. Nakoniec ho zničia aj tak..a to celkom jednoducho: stačilo stlačiť smrteľnú kombináciu Ctrl+Alt+Del na Káblovom respirátori,pomocou čoho sa lukáš dozvedel že je to jeho foter. Skončil v Leopoldove na doživotie. Podarilo sa mu však utiecť a založil si na Kube plantáž na hi-hi trávu

Epizóda IV: Skrytá besnota[upraviť]

Táto časť je o Lukášovom fotrovy Anarchovi, a o jeho živote predtým ako bocian doniesol malého Lukáša, o jeho manželke, princeznej kráľovstva zasiedmimimoznoajdesiatimipahorkamiadolinami a o jeho výciku na prvotriedneho wrestlera a zároveň o veľkom sprisahaní v radoch intergalaktickej vlády, po ktorom vznikne štátny útvar Slovensko-Maďarská únia.


Epizóda V: voliči útočia[upraviť]

Časť ktorej dej sa točí okolo nespokojnosti voličov pre to, že Miklós Duray sa stal prezidetom Slovensko-Maďarskej únie.


Epizóda VI: Slotova Pomsta[upraviť]

Časť hovorí o tom, ako Ján Slota spáchal raketový útok na hotel, v ktorom bol prezident práve ubytovaný,čím takmer zabije aj Anarcha, ktorý sa po dlhom zotavovaní v nemocnici


Epizóda VII: Sila sa zabúda[upraviť]

V progrese.Réžiu do rúk prevzal režisér Steven Speelberg(Štefan Špilček)a počíta sa aj so spoluprácou ostatných Holyúdskych celebrít ako sú Palma Anderson, 50 Korún alebo Obrús Výlis. Tvorbu nového soundtracku má nastarosti Super Bomb Trio a Tublatanka . Je to najviac homosexuálnu film pretože obsahuje homosexuálny styk Kylo Féna a jeho otca Hana Póla. Obaja umreli na vypičenost.


Komentáre a názory:[upraviť]

"Ale milí bratia, drahé sestry kristu, toto je taká ***** že to môže vymyslieť len maďar"

Ján Slota

Yoda wisdom Yoda Wisdom


"Dobrá spracované téma"

Hedviga Malinová


"I have read this page 1,000 times. twice."

Chuck Norris


"Dobre že si po mne pomenoval planetu, bo by som ti takú tresol, že ťa pán boh nespozná"

Vladimír Mečiar


"Vám to jebe?"

Ivan Gašparovič


"Toto je o vlasti, o Slovensku a o občanoch Slovenskej republiky a preto zásadne preferujem tento článok"

Mikuláš Dzurinda


"Great great we say..but we aren´t content we are not there!"

Grín Dej


Batman2.jpg Filmy Slovenskočeského štátneho filmu
AvatarBambuľkine dobrodružstváBurizon BreakDěfka na koštětiDünyayı Kurtaran AdamHarry PotterKarosa RiderMečiarnátor 3: Vzbura JureňuRatata: MamnekonecnonabojovMatrixMrázikOdviate vetramiOrdinácia v krvavom záhonePán prsteňovPán zemiakovRosamunde PičerováSlovácko sa nesúdiSouth parkStart RekHviezdne vojnyStar GateStare gateTisícročný MaďarTitanicUžovka 11Vesmírna HlodyseaWaywatch
Súvisiace témy: Science fictionJ. R. R. Lakatoš


Poznámka: keď si to prozriete, nechajte aj svoj rating k tejto stránke.