Heterosexualita

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Heterosexualita je sexuálna úchylka, ktorú napríklad v ľudskom druhu šíri väčšina (asi 96%) mužov a žien.

Príčina[upraviť]

Hlavným vinníkom toho, že heterosexualita vznikla je Mona Lisa. Bolo to preto, lebo Chuck Norris dal Bohovi iba sedem dní na to, aby stvoril svet. Boh teda musel vydolovať z Adama rebro a vyrobiť ženu, ale nie všetky údy celkom dokončil. Podobne postupoval pri väčšine zvierat a ostaných živých organizmov.

Objav[upraviť]

Objav heterosexuality vyplýva zo základného pravidla, že muži (samci) majú penis, o ktorom nebolo spočiatku jasné načo je dobrý. Jesť sa s ním nedalo. Zistili, že pri aktívnej starostlivosti oň narastie (vynález tzv. erekcie) a je príjemné ho kde-kade pchať. Dokonca sa pri hre dalo dosiahnuť, že niečo z neho vystrelí. Penis je citlivé miesto na tele. Nemá rád suché trenie, a teda ani suché diery. Spontánnym pátraním Adam zistil, že vhodne vlhčené otvory sa nachádzajú aj na tele Evy, ktorú vtedy volal svojou Hetérou. Boli to teda vlastne ženy, ktorým muži povedali, že sú tiež ľudia opačného pohlavia. Prišli na to, ako so ženami dosiahnuť orgazmus. Podotkli, že to, čo spolu robia je sex s opačným pohlavím a nazvali ho heterosexualita.

Dôsledky[upraviť]

Heterosexuálne hnutie získalo obrovskú popularitu, dostalo masový politický podtón, ktorý dopadol tak, že postupne dochádzalo k rozbijaniu zaužívaných zvykov. Tento vzťah bol zakotvený aj do zásad v Bibliách a iných náboženských propagačných materiáloch. Začala prudko upadať homosexuálnych komunít všetkých živočíšnych druhov. Začalo dochádzať k vymieraniu a tým aj redukcii hermafroditných organizmov.

Tekuté genetické informácie, ktoré sa pri heterosexuálnom styku dodnes prenášajú spôsobujú rozmnožovanie všetkého živého do takej miery, že už na svete pomaly nie je čo žrať.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť