HIP HOP

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

HIP HOP, alr aj Heep-Hope alebo aj HIP HAP HOP, riť-hop, či dokonca Hip-Hop, ďalšie časté mutácie názvu sú "Hop-Hop" prípadne "Hej-rup", ktorý čato použvajú aj robotníci pri výkone prác na 123. Hovorí sa, že tento štýl vznikol za čias opíc a cigánov. Tieto korene rozdeľujú svoj GANGSTA STAJL na, že 4 eľementy moreee.

Moree, že aké štyri elementy HIP-HOp maaa[upraviť]

 • že RAP - klasické nadávanie do okolo občas sa spomenú slová ako: „tvoja mama príp. sestra a iný členovia rodiny!!!“
 • že B-BOYING - akože tanec, to je to jak sa tam všetci trasú prípadne kývajú rukami či lopatami na hudbu VÝTRUSA či iných zaostalých cigánov. Pre HIP HOPEROV sa dá tancom chápať aj točenie na makovici či vytieranie podlahy. Traduje sa, že tento tanec údajne vynašiel istý 10ročný obyvaťeľ LETANOVIEC pri krádeži puklice z auta miestneho gádža, ktorého auto sa popri jeho krádeži rozbehlo... bohužial.
 • že GRAFFITTI - klasické čmáranie po čomkoľvek nehiphopovom týto ťažký chlapci si hovoria, že writeri „chápeš brácho“ často sú spájaný s vandalizmom (no kto by to bol povedal??) a vyjadrujú sa vlastným slangom trošku odlišným od RAPPEROV či B-BOYOV ako napríklad, že: Toto je moja GRAFFITI CREW chápes!! alebo: To čo máš za TAG móore!!// Ty KOKOT dúfam že nechceš ísť WRAJTOVAŤ na LEGAL
 • že BEATBOX - klasické prdenie ústami či iným ústrojenstvom.

O čom toči ten Hip Hop, more[upraviť]

Hip Hop je moderný hudobný a tanečný smer, ktorý sa pomaly udomácňuje aj na Slovensku. Pôvodom pochádza z USA, na Slovensko sa tento moderný štýl dostal až po Veľkej Novembrovej revolúcii 1989 P.V.T. (1989 je s veľkou pravdepodobnosťou nečíslo).

Svoje korene má však podľa nových zistení Mongolských vedcov už v dobe kamennej a to z dôvodu podobných škriekaniu sa ponášajúcich a nezrozumiteľných pazvukov (Slangovo nazývané tiež Moja Reč). Po dobe kamennej nastal útlm lebo ľudstvo sa vyvíjalo opačným smerom.

Zlé hlasy hovoria, že medzi heep-hopermi(riť-hopermi) je velmi rozšírená Kokotnosť. Je to však lož, pretože heep-hoperi(riť-hoperi) sa kokotnosťou nemozu nakaziť, pretože heep-hoperi sú kokoti nakazení heep-hopom už v prenatálnom období. Majú to teda v krvi.

Heep-hoperi sú náchylní na vytváranie crew. Totižto ich schopnosť samostatného vývinu na Homo Erectus a vyšie formy je značne blokovaná vyššie spomenutými nakazenými jedincami ako Rámus a spol.

Hip-Hoperi pravidelne navštevujú hip hoperské festivaly v Hornej Strede

Že znamy rapperi, kto sú[upraviť]

NAJZNAMEJŠÍ RAPERI: VÝTRUS, Pan Tau, Trenírko, odVEC, Kardinál šKOREC, Čistý hnoj, Divina, Super Bomb Trio, H šestnásť, 50 Korún, EMO?NEM!, ICE CUBA, TUPEC ŠAKR, Laco Majster slova s Ypsilonom. Či skupiny ako: GAY-UNIT, Kontrafľak, Názov Chajdy??, Drvivá spodina, LEGO...

V USA sú jeho hlavnými predstaviteľmi Snuppy Puppy, Jay Zet a Half Dollar. Na Slovensku je to napr. 50 Korún alebo Super Bomb Trio. Aj keď je tento hudobno-tanečný štýl na Slovensku len krátku dobu, získal si už množstvo priaznivcov a vychádzajúcich hviezd.

Zakladateľom retardrepu (slovenská odnož Heep-Hope) na Slovensku je Riťmus, bývalý frontman skupiny Subkontra, momentálne člen skupiny Rekontra a zakladateľ spoločnosti Endemit Enterprises Kontra, so sídlom v Karáči a pobočkami po celom Mongolsku, vrátane Francúzskeho pohlavného mesta Moulin Rouge. Medzi známe tváre slovenského retardrepu patrí aj Čistý hnoj, VEK (píše sa VEC, anglicky AGE) a Ružová žiaryvka. Ďalší známi heep-hoperi sú Daniel Salanský a Kontrafakt (proti faktom, prezývaný aj Kontrafľak alebo Kontrafuck). Prezývka Kontrafľak vnikla s najväčšou pravdepodobnosťou zo spustených gatí čo ťahajú po zemi(Niekde si veci sušiť musia!).

Že pravidlá GANGSTAZ[upraviť]

Väčšina pravých GANGSTAZzZZzz sa snaží dodržiavať nasledujúce pravidlá:

 1. Každé mesto, dedina, osada v ktorom žije aspoň jeden RAPPER sa nazýva GHETTO ( najväčšie GHETTÁ sú pieskoviská či preliezky, a po nich PETRŽALKA a ZÁTURČIE!)
 2. Čím viac HIP HOPER zmraští pery na fotke tým je väčší a tvrdší!
 3. HOPER nemôže byť vyšší ako 200cm pretože by mal problém nosiť voľné oblečenie (výnimkou sú HOPERI, ktorých mama je KRAJĆIRKA)
 4. Každý HOPER musí tvrdiť, že len on je ten ORIGINAL ostatný sú len FAKE, „fuck off, shut up motherfucker“ (V prípade neovládania cudzieho jazyka použite slovenské výrazy: JOU brácho, mier, rešpekt, more + vulgarizmy)
 5. HOPER nosí zásadne len znackové oblecenie (zvyšuje mu to sebavedomie)
 6. HOPEROVI musí každý závidieť inak dostane na pičú more (hlavne jeho 13nást rokov = každý chce byt mladý, starším vecšinou závidia dokonalé texty a znackové topánky)
 7. Ked ho ktosi naštve tak urobí diss
 8. Cím viac zlata má RAPER na sebe, tým je "tažší" BiGGEST GANGSTAZZ musia mať minimálne 20kg zlata. Vtedy sa z nich stávajú vodcovia gangu.
 9. Každý RAPER má svojich ludí (či už sú to spolužiaci alebo početná rodina, JEHO LUDIA musia stáť vždy za ním! Božechráň že by sa niekto postavil pred neho)
 10. Každý RAPER musí mať svoje prirovnania, ktoré zvyšujú jeho sebavedomie a odbúravajú jeho komplexy! (Napr. SOM TVRDÝ AKO SKALA!! Popr. Znemožnenie niekoho iného čo odbúrava pocit menejcennosti)
 11. Do roku 2020 bude HIP HOPEROV viac ako múch, ale všetci budú ORIGINAL!!!
 12. HOPER ti vždy dobre poradí! (Rob to takto brácho bude z teba coolboy!!)
 13. HOPER musí mať vždy šiltovku do boku najlepšia je tzv. LOPATA či PANVICA s bezvýznamnou nálepkou, v prípade krádeže LOPATY postačí KAPUCA!
 14. Každý HOPER musí mať vlastný smutný príbeh! ( Či už z prostredia školských lavíc alebo z prostredia blízkych kamarátov feťákov)
 15. RAPER prestáva tvoriť keď sa mu vypne Internet ( Kde teraz stiahnem hudbu pre môj rap??:( ...)
 16. Ked HIP HOPER nevie zmraštiť pery tak postačí šatka cez papulu ( minule som videl v čínskom za 1€ to by šlo ne??)
 17. Šatku môže použiť aj ked mu tiahne z papule! ( alebo ak pozerá príliš westernovych filmov, HOPERI ak nerozumiete zamente si pozerá za ČEKUJE!)
 18. Každý HIP HOPER vlastní štvrť (počíta sa aj štvrť pieskoviska)
 19. Každý HIP HOPER je ORIGINAL
 20. HOPER nekupuje plyšové hračky!!! (iba po nich túži)
 21. RAPER je viac ako človek (Predsa hip hop dava to čo mi život bere!)
 22. Za prvého RAPERA, každý považuje TOPIACEHO SA ČLOVEKA (zajakáva sa - rapuje)
 23. RAPER tvorí aj na hajzli!!! (v oboch prípadoch je to sračka)
 24. Každý správny HIP HOPER bude nadávať na tieto pravidlá a na MŇA (ste nevďační snažím sa vám len otvoriť oči!!!)
 25. Každý HIP HOPER má dobre vyvinuté krčné svaly!! (chcem kývat s vami chcem mat krk ako mohamed ali.ide mi to, kto dá feat? chcem kývat s vami chcem mat krk ako mohamed ali. ide mi to, kto dá feat?)
 26. Každý HOPER považuje svoje mesto za nebezpečné! (a to aj cez deň keď ide s mamou po meste)
 27. Pravého HOPERA nevychovali rodičia ale ULICA!!! (HOPERI slovo ulica čítajte GHETTO príp. STOKA!)
 28. RAPER sa cíti dôležito keď po týždennej prestávke spraví skladbu z názvom VRÁTIL SOM SA! (hmm a kto ta volal??)
 29. HOPER robí TRACKY a v zásade nenosí TRAKY (následkom sú padajúce nohavice!)
 30. FUCK HIP HOP!!!! Lebo zbytočne dávajú do hudby to, čo už dávno všetci vieme! (ste hlupáci ak im za to platíte!)
 31. Každý hip.hoper nevie, čo povedať v situáciách a vždy, keď má niekto pravdu, povie klasické prípady "silných nadávok" (ty kokot, choď za mamou a podobne)

Takeee, že video do kšeftu[upraviť]

Jeden typek, že Rytmus si urobil také ako kšeft z Hip-Hopu. Tu je taká sračka: že HZDS + Kontrafakt - Zme uplne na p**u 320px

Hip Hoperské témy na NECYKLOPÉDII. Rytmus.jpg
Recyklace6.jpg

HIP HOPDJDJ StalinH šestnásťKengoroMajk SpiritMiki z MoraRytmusPetržalkaRapRytmusSuper Bomb Trio

Napriek tomu, že asi nejde o Ľudovu hudbu, Necyklopédia možno po dohode so SOZA možno v budúcnosti tento článok spáli.