Fajčenie

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
WomanSmokingCigarCuba12.jpg
Olgacigarety.jpg

Fajčenie (česky Kouření, Hulení, české ekvivalenty radi preberajú aj Slováci) je typ žrania, ktoré sa praktizuje cez párový orgán, nazývaný aj pľúca. Nutričná hodnota takéhoto žrania je mizivá a tak sa a aj vedci dokázali, že bez fajčenia je prežitie možné.

Fajčenie je praktizované vďaka závislosti. Závisláci sú ľudovia, ktorí sú o sebe presvedčení, že majú všetko pod kontrolou, len musia mať to svoje aj za cenu, že ich deti nežerú. Podľa niektorých závislákov je fajčenie iba taká slabá závislosť, ktorá pomáha veľmi efektne roztiahnuť pľúca a ktorá vplýva na správanie a náladu človeka len veľmi zriedkavo. Sú to iba prípady, keď sa ku fajčeniu dostane po nejakej tej abstinencii.

Fajčenie je jedna zo základných závislostí, ktorá spolu s alkoholom pomáha aj rozťahovaniu obsahu štátnej pokladnice a preto má štát fajčiarov rád. Druhou kastou, ktorá na fajčení zarába je skupina pašerákov cigariet.

Fajčenie na sucho[upraviť]

Na fajčenie sa používajú také malé tyčinky, ktoré sú uložene v takých obaloch, t.j. krabičkách. Podľa obalov by sa dalo asi povedať, že tie tyčinky by sa mali volať: „Fajčenie môže zabíjať“, „Fajčiari umierajú mladí“, „Smoking kills“, alebo „Fajčenie škodí vám aj ostatným okolo vás“. V skutočnosti sa tieto tyčinky volajú:

  • cigarety“ - fajčivo známe ako tabak je obalené do jemného papiera
  • „cigary“ - fajčivo je sprvidla obalenie do niečoho, čo vyzera ako dáky list, ktorý by mohol byť takaový
  • „fajka“ - fajčivo je voľne natlačené do malej šálky, z ktorej sa cucá cez pipasár
  • „vodná fajka“ - je nádoba, ktorú neodporúčame menej zdatným jedincom pchať do vrecka. Táto nádoba obsahuje vodu, potom takú šálku na tabak a podobné gebuziny a niekoľko hadíc cez ktoré sa nasáva dym z gebuzín. Vyzerá to naoko lákavo, ale pri prílišnej horlivosti v nasávaní dymu môže dôjsť u účastníkov k javu, ktorý nazývame aj grcanie.

Nápisy na krabičkách tabakových výrobkov vraj majú za úlohu tlmočiť názory lekárov, či dokonca ministra zdravotníctva, teda politikov, ale efekt je skôr opačný. A to je je pre všetkých dobre, lebo od fajčiarov závislákov berie stabilné prachy štátny daňový aparát, spolu so zdravotníctvom, pohrebníctvami ako aj tabakový priemysel spolu s podvodníkmi, zlodejmi a inými zločineckými aparátmi, ktorí do obehu dávajú rôzne falzifikáty tabakových výrobkov.

Fajčenie na mokro[upraviť]

Tento prípad sme nechceli pôvodne rozpisovať, ale čo už... aj tak by prišiel nejaký vandal a všetci redaktori sú v podmienke. Nakoniec by zostalo pár mŕtvych vandalov a žiadny redaktor. A na druhej strane: od vandala by to nemalo tú správne vedecky podloženú úroveň. Takže poďme na to.

Fajčenie môže v istých prípadoch byť aj zdraviu neškodné. Ide o fajčenie, ktoré z dymivej verzie prevzalo sací reflex úst a bol spopularizovaný hlavne ženskou časťou populácie a cca v skupine štyroch percent mužskej časti populácie. Toto fajčenie je zdraviu neškodné z viacerých aspektov:

  • pri heterosexuálnej verzii na akomkoľvek stupni vyvrcholenia vrátane orgazmu nehrozí po ňom ťažký zdravotný následok vo forme decka
  • vďaka tomu, že ústa ako vstupný orgán hlavy pre prijímanie potravy a tekutín obsahujú sliny, ktoré majú dezinfekčný účinok nie je riziko nákazy rôznymi chorobami porovnateľné s rizikom pri klasickom pohlavnom styku, ktorý nazývame jebačka. Ďalšiu likvidáciu zdravotných rizík tohto fajčenia zabezpečia žalúdočné šťavy.

Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť