Európska Únia

Zo stránky Necyklopedia
(Presmerované z Európska únia)
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Európska Únia
Slovak European Union
Eu necy.jpg
Poloha slovenska.jpg
Slovensko - centrum Európskej Únie

Európska Únia, niekedy známa tiež ako eurobordel, Európska múmia či 4. ríša ale zaužívali sa aj skratky €U, ZSSEU alebo EUSSR, maďarsky Európska Húnia, je v súčasnosti malé, zanedbateľné a skutočne bezvýznamné územie anektované roku 2004 P.V.T. Slovenskom.

Za príčinu tohto aktu sa pokladá to, že toto spoločenstvo s velkým potešením rozdáva peniaze. Najvýznamnejší člen Európskej únie (po Slovenskou samozrejme) je Johnny Dead, ktorý je večným a jedinyḿ cisárom Svätej únie európskej a národa slovenského.

Pôvodne sa táto organizácia starala len o uhlie a oceľ, v súčasnosti sa stará do všetkého.

História[upraviť]

Legendy hovoria, že počiatky €U siahajú až do dynastie Yaqwsx, ktorá vládla na mesiaci Európa obiehajúcom okolo planéty Jupiter. Jedného krásneho slnečného večera sa cisár (ktorého meno bolo tak náročné, že zapadlo prachom) rozhodol, že dobije celý známy svet, čo činilo približne [math]\displaystyle{ 362411842158482184214512010584211105 ^{695145145} AU^3 }[/math] (AU je vzialenosť Zeme od Slnka).

Podľa jeho vdovy si tým chcel vynahradiť jeden údajný nedostatok, čo už ale nie je možné si overiť, pretože mäkké časti tela sa v hrobe nezachovajú. Postupne tak ovládol menšie a väčšie vesmírne objekty ako napríklad mesiace IQ a Im Mirinda. Zničil aj 10 planétu slnečnej sústavy Tájfurcsaemberek, ktorej obyvatelia sa stratili nevedno kam. Ako sa tak územie Európy zvačšovalo dosiahlo až časť Zeme, ktorej obyvatelia boli zotročený.

Európanom to však nestačilo a obsadili aj Himaláje, čím pripravili Yettiho o strechu nad hlavou. Ten sa ale naštastie poznal so Svätou trojicou (Chuck Norris,Johnny Dead a Jack Bauer), ktorý Európanom vyhlásili vojnu a behom milisekundy ich nechali vysublimovať. Vynorila sa však otázka čo s novým nadobudnutým územím a tak ho nazvali Európskou úniou a Johnny Dead sa nechal vyhlásiť za cisára Svätej únie európskej a národa slovenského.

Pravidlá[upraviť]

Krajina uchádzajúca sa o členstvo v EÚ musí splniť množstvo náročných kritérií. V prvom rade si musí nechať svoju žiadosť schváliť v USA. Následne si musí do vlády zvoliť ľudí ochotných predať všetok národný majetok Američanom, pokiaľ títo nemajú záujem, tak zakladajúcim členským krajinám EÚ. Po tomto kroku, nazývanom konsolidácia ekonomiky, musí krajina zaviesť demokraciu, čiže podporovať tých politikov, ktorí obhajujú USA a EÚ. Formálne krajina musí dodržiavať aj ďalšie demokratické princípy, pokiaľ to poruší, môže sa z toho vykúpiť tým, že naštve niektorého z nepriateľov EÚ.

Zoznam kolónií[upraviť]

Okrem toho sa Európska Únia nachádza aj v Južnej Amerike.

Libanonská zmluva[upraviť]

Inak povedané Benešov sekrét znamená potvrdenie hlavného postavenia Slovákov v krajine. Aby boli kolónie spokojné hranol domyslel dodatok o možnosti výstupu z únie, samozrejme štát bude znovu obsadený.

Necyklopedické štáty

Globe.jpg

 AbsurdistanFlag of the People's Republic of Antarctica.PNG AntarktídaFlag of Byzantine Empire.png Byzantská ríša500px-Flag of the Soviet Union (1923-1955) svg.png CCCPCzechoslovakia COA 1961-1989 svg.png ČeskoslovenskoFranská ríšaFlag of San Francisco svg.png HollywoodInternet Connection Tools.png InternetMeliško minca.jpg Kráľovstvo ŠumavyNáhorná Mikzícia.png MikzickoMoravia.png MoravaÇobanoğlu flag.png OsmaniNaval Ensign of Austria-Hungary.png Rakúsko UhorskoRim vlajka.png Rímska ríšaWar Ensign of Germany 1938-1945.png Tisícročná ríšaFlag of Free France.png Veľké UhorskoBarbary ensign.gif Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
Afg 3D 12.png AfganistanFlag of England.png AnglickoFlag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosna a HercegovinaStandard of the President of Bulgaria.png BulharskoFlag Czech republic.jpg ČeskoFlag of Montenegro.svg Čierna HoraNew Chinese Imperial Flag.png ČínaFlag of Dubai.png DubajFlag of Egypt.png EgyptEu flag.jpg Európska úniaState Flag of Finland (bordered).png FínskoFlag of Free France.png FrancúzskoAlternative flag of greece 2.svg.png GréckoFlag of the Netherlands.svg HolandskoFlag hnkg.png Hong KongCroatian flag.png ChorvátskoFlag-of-Israel 12.png IzraelFlag of India 12.png IndiaNaval jack of Ireland.svg ÍrskoFlag of Japan.png JaponskoCannabis marijuana leaf parody flag.gif KanadaKosovo State Flag.png KosovoFlag of Cuba 12.png KubaFlag of Libya.svg LíbyaHunFlag.JPG MaďarskoFlag of Mongolia.png MongolskoFlag of Germany (state).png NemeckoFlag of Norway.svg.png NórskoFlag of Poland (with coat of arms).svg PoľskoAustrian State flag.png RakúskoFlag of Romania 12.png RumunskoFlag of Russia.png Rusko500px-Flag of Slovakia.png SlovenskoFlag of Slovenia.png SlovinskoFlag of Switzerland2.png ŠvajčiarskoFlag of Serbia.png SrbskoFlag of Italy.png TalianskoFlag of Turkey 12.png TureckoUkr vlaj.png UkrajinaFlag of America.png USAFlag of the United Kingdom.png Veľká Británia