Dodogma

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Dodogma
Dodogma.JPG
Toto je Dodogma
Dodogma úzko súvisí s bobrom, nevädno však ako. Foto je ilustračné a vychádza zo sna chlapca, ktorý prežil ako batoľa útok dodogmy. Získané v hypnózóze

Dodogma nie je nič iné ako potomok (na obrázku mláďa) Yetiho a ako také je teda na pohľad veľmi milé a prítulné. Zdanie však môže klamať už iba z titulu, že otcom Dodogmy je Veverka.

Dodogma a puding[upraviť]

Dodogma je po otcovi veľmi krvilačný tvor, ktorého hlavnou zábavou sú primitívne články na Necyklopédii. Neodolá iba jednému a to je puding. Na túto skutočnosť prišiel Chuck Norris, ktorý počas výpravy ako jediný prežil stretnutie s dodogmou. Táto sa ho v spánku nedotkla no zjedla všetok Puding, ktorý mal vo vreckách. Ostaných členov výpravy dodogma v spánku nemilosrdne zjedla.

Postup pri stretnutí s dodogmou[upraviť]

Vzhľadom na fakt, že stretnutie s Dodogmou prežil zatiaľ iba Chuck Norris je vysoko pravdepodobné, že sa nedá vyhnúť Smrti pri stretnutí s dodogmou. Vysoko nepravdepodobné je prežiť, no ak budete spať mohla by si Vás dodogma zmýliť s Chuckom Norrisom. Pravdepodobnosť na 0,00001 (čo je svojim spôsobom Prvočíslo) zvyšuje potretie sa Chuckovým hovnom. Toto je však veľmi ťažké zohnať pretože je vysoko hypertoxicko-rádioaktívno-činné. Prvýkrát bolo jeho stopové množstvo použité na výrobu prvej atómovej bomby. Zistilo sa však, že oveľa ľudskejšie je používanie plutónia.

Mimozemský pôvod[upraviť]

Veľmi veľa vedcov počnúc Cimrmanom a jeho dvorným nasledovateľom Erichom von Dänikenom, si myslí, že dodogma tak isto ako YetiMimozemšťania. Svedkovia, ktorí sú v spojení s Aštarom Šeranom potvrdzujú mimozemský pôvod Yetiho. Tohto tvora si Aštar priviezol pred 28000 rokmi ako domáceho miláčika. Nanešťastie Yeti ušiel a zdivočel. Pri skrížení s veverkou vznikol dodogma, k čomu nie je viac čo dodať.

Dodogma a CIA[upraviť]

Aštarovi prívrženci tiež tvrdia, že CIA sa pred pol storočím (čo je svojim spôsobom poločíslo) podarilo chytiť ťažko postihnutého Dodogmu. Tento je držaný proti svojej vôli v oblasti 51 a zneužívaný na mučenie teroristov. Toto mučenie je nazývané tiež simulované topenie. Keďže Dodogma je od narodenia ťažko postihnutý hlavne fyzicky nedokáže ujsť a brániť sa. Toto je jeden z hlavných dôvodov prečo je Aštar na našej obežnej dráhe: Oslobodenie dodogma. Žiaľ zatiaľ prijal výzvu na vyslobodenie iba Rambo, ktorému dnes už nikto nepovie inak ako Rumbo pre abnormálnu spotrebu tuzemáku.

Dodogma a Bobor[upraviť]

Nikto netuší prečo ale dodogma úzko súvisí s bobrom. Existuje niekoľko prúdov hypotéz tohto vzťahu. Nižie uvedené najsilnešie (aspoň trochu podložené) tvrdenia.

Súrodenci[upraviť]

Niektorí bádatelia sa domnievajú, že mnohoročným štúdiom bobrov prišli na fakt že ak je dodogma výsledok spojenia samca veverky a samice Yetiho, potom bobor je výsledok opačného kríženia. Teda samice veverky a samca Yetiho. Toto tvrdenie podkladajú tým, že dodogma nikdy nezjedol žiadneho bobra čo ale nedokážu dokázať pretože žiadne pozorovanie dodogmy v prírode dodnes nikto neprežil a žiadny bobor nevypovedal.

Keďže CIA popiera existenciu postihnutého jedinca držaného v zajatí nie je možné vzťah bobra dodogma dokázať ani pozorovaním v zajatí.

Bratranci[upraviť]

Prívrženci prúdu presadzujúceho tvrdenie, že dodogma je bratranec bobra tvrdia, že bobor sa tiež dokáže tak ako Veverka páriť s Yetim. Výsledkom tohto párenia je potom ženský bobor a teda Bobor drevokazný nie je bratrancom ale ujom a bratrancom je ženský bobor. Tento prúd podkladá svoje tvrdenia tým, že presne rovnaké výsledky ako dodogma čo sa týka sily a vplyvu na ľudí má ženský bobor. Ženský bobor dokáže zotročiť, priviesť k šialenstvu a zabiť rovnako dobre ako dodogma. Robí to však rafinovanejšie a verejne. Keďže ženský bobor musí byť spájaný výlučne so ženami mužské pohlavie v teórii bratrancov zastupujú všade vo svete politici.

Ryby[upraviť]

Posledné výsledky chlapov v krčme tvrdia, že dodogma je ryba a keďže Bobor je takisto ryba tak je tento vzťah jednoznačne druhový. Toto tvrdenie je podložené svedectvom cigáňov Dezidera Nikdyneklamala a Lajoša Nikdynemakala, ktorí tvrdia, že v ich rómskokatolíckej cirkvi sa dodogma môže jesť počas pôstu. Z tvrdenia vyplýva, že dodogma musí byť ryba. Tento prúd hoci vznikov v krčme je ale veľmi silný, pretože aj Chuck Norris sa k nemu nepriamo hlási.

"Po prebudení na výprave ráno po útoku dodogma, bolo v stane cítiť rybacinu"

- Chuck Norris
Necyklopedické živočíchy

AlfBlchaBoborCapCicavecCigániDodogmaEmuFčelaFilckyHadHavranHyenaJežkoJóžin z bážinKomárKopytníkKrtkoKruté jablkoLevĽudoMačkaMakrelaMliečny tvorMandelinkaMapinguariMedveďMedvedík kukuričnýMorča obrovskéMyšMuchaNočný požieračOpicaOsaOtravník obyčajnýPakobylkaPapagájParoháčPijavicaPlytviakPotvorPesRádioaktívny hugoSarančatáSlonSomárSumecŠakalŠkrečokŠľachúňŠvábTopierŤavaTučniakTurulVeverkaVorvaňVyrhulaYetiZlatá rybkaŽralok lesný

Húpací koník.jpg