Diskusia s užívateľom:217.68.114.114

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Wine-notepad.svg.png
Ahoj 217.68.114.114. Vítame ťa v slovenskej Necyklopédii!
Ahoj! Ak máš na stránke tento odkaz, zrejme si začal(-a) skvele, tak sa snaž si to nepokaziť! Všimli sme si Ťa, lebo ideš po najlepšej možnej ceste stať sa borcom a našim kolegom na Necyklopédii! Ak si vo Wikiprojektoch nový, prezri si zásady. Všade musia nejaké platiť.
Podpísať sa dá aj touto ikonku.

Odporúčané články

Dobré rady

(Preskoč, ak si si už založil(a) účet.)

Pre prehliadanie ani editáciu článkov nie je potrebné mať užívateľský účet, ale jeho vytvorenie je jednoduché a rýchle a jeho používanie poskytuje veľa výhod. A až raz budeš borec, tak všetci uvidia všetky tvoje (snáď) skvelé články!

  • Aby si sa podpísal na diskusných stránkach, stačí napísať --~~~~, ale články sa nepodpisujú!
  • Neboj sa editovať. Keď niekde urobíš nejakú vyloženú hlúposť, neboj sa, ostatní to vylepšia (a prípadne Ťa bloknú).
  • Neodporuj správcom. Odpor je márny, budeš zablokovaný. Ak sa Ti niečo v niektorom článku nepozdáva a myslíš, že by to malo byť iné, t.j. lepšie, tak to smelo uprav, ale bezhlavo nemaž. Mazanie je vandalstvo. Tvoj vandalizmus je irelevantný.

Tak ešte raz vitaj medzi nami a ďakujeme za srandu, ktorú nám (snáď) prinesieš. Verím, že sa tu uvidíme často. (Nezabudni občas zájsť do Dedinskej žumpy!)


Zdarec. Nechápu to. Tak kvalitní články píšeš jako IP adresa. Přitom o IP se každý dozví (operátor, město, aj) více, než u přihlášeného uživatele, který je zde navíc archivován jako autor článků. --Ervinpospisil 21:45, 3. máj 2008 (UTC)

Nazdar,[upraviť]

komplikovane, na compe co je k dispozicii su cookies vypnute a nastavenia zablokovane, ip adresa nevadi, je to proxy, a vobec- pisem len pravdu;-) Kto je cisty, nech do mna hodi kamen;-) Timirbayev 23:41, 4. máj 2008 (UTC)TimirbayevTimirbayev 23:41, 4. máj 2008 (UTC)

No jasně, ale nač ta konspirace. Za tak kvalitní příspěvky by ses měl tlouci do prsou a řvát jako Tarzan. --Ervinpospisil 01:04, 5. máj 2008 (UTC)

Toto je diskusná stránka anonymného používateľa, ktorý ešte nemá vytvorené svoje konto alebo ho nepoužíva. Preto musíme na jeho identifikáciu použiť numerickú IP adresu. Je možné, že túto IP adresu používajú viacerí používatelia. Ak ste anonymný používateľ a máte pocit, že vám boli adresované irelevantné diskusné príspevky, vytvorte si konto alebo sa prihláste, aby sa zamedzilo budúcim zámenám s inými anonymnými používateľmi.