Dávid Hajzelhóf

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Dávid Hajzelhóf
Dávid Hajzelhóf

V plnej kráse
Narodenie 17. júl 1952
znamenie: panna
Baltimore, Maryland, USA
Známy vďaka Točí sa okolo neho veľa chlastu a kuriev
tvrdia, že je spevák a sexi herec
IQ 69
Webstránka hajzeľ.com

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

David so psíkmi, jar 1989

Dávid Hajzelhóf je známy americký herec, spevák a hlavne alkoholik a nikto. Preslávil sa seriálmi ako Pobrežná šľapka alebo Fuckht Srajder a filmom Waywatch. Dále sa proslavil jako zfetovaný pretekár ilegálného Gumbrainball 3000. Dávidovi je známe, že pochádza zo slávnej dynastie Hajzelhófovcov, ktorí už tisícročia slúžili ľuďom ako kefy na pucovanie upchatých hajzľov.

Pobrežná šľapka[upraviť]

V seriáli Pobrežná šľapka hrá Dávid postavu známu ako Bitch Fuckannon. Jeho hlavnou úlohou je zachrániť prostitútky z pobrežia Miami (Miami Bitch) pred celibátom. Keďže sa im americký Úrad pre čistotu práce vyhráža, že pozatvára všetky bordely v USA, kurvy sú smutné a Bitch sa im snaží pomôcť.

Fuckht Srajder[upraviť]

Toto je o niečo viac akčnejší seriál, niečo ako alternatívne sci-fi porno kombinované s romantickým kresleným seriálikom pre drbnutú časť populácie. Dávid tu hrá postavu Pajkla Fuckhta, ktorý jazdí v ružovom aute a je zamestnancom Nadácie pre sex a masturbáciu. Jeho prácou je zastaviť bandu šialených antisexuálov, ktorí sa snažia presadiť umelé oplodňovanie a klonovanie.

Spevák Hajzelhóf[upraviť]

Tak ako nie je celkom isté, či je tento chuj ešte hercom, už vôbec nie je isté, či je spevákom. Šou-biznis ale produkuje hlášky o tom, že hej. Nikto nepozná jeho piesne, ale v Amerike to bude zrejme tak, že je populárny aj vďaka hudobnému priemyslu.

Osobný život[upraviť]

Je všeobecne známe, že tisíckrát premieľaná kokotina sa stáva pravdou. Aspom v mozgu jedinca, ktorého sa to týka. Ide o to, že keď chumajovi s nízkym IQ natárajú, že je osobnosť a ešte k tomu sexi, potom po nejakom čase podľahne pocitu, že je slávny a výnimočný. Stáva sa z neho neodolateľná celebrita, ktorá si myslí, že musí byť spoločenská. Byť spoločenský znamnená veľa chlastať a v USA aj šnupať koks, či iné drogy. Dávid Hajzeľhóf a jeho modzog tu už dlhé desaťročia nezvládajú. Preto je pre túto hviezdu nepodstatné, či niečo nahrá, alebo natočí jeho sláva stúpa hlavne vďaka proitalkoholickým a detoxikačným liečeniam.

Videotéka[upraviť]

Looking for toilet bowl
320px
David v reklame na svoj Burger
320px


Popeblues.JPG Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***