Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Pozitívny vlyp globálnej oteplenizácie na obliekanie žien

Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie je súbor výsledkov vedeckých výskumov, ktorý je podkladom pre činnosť špeciálnej sekcie ekologického hnutia Greenpeace. Globálne otepľovanie je jedným z rizikových farktorov, ktoré by mohli naplniť nádeje jehovistov na naplnenie pravdivosti ich tvrdenia o blížiacom sa konci sveta.

Viacero klimatologických štúdií v posledných rokoch dokázalo, že Slovenky sú jednou z hlavných príčin globálneho otepľovania. Táto teória bola doteraz kontroverznou a zdanlivo nelogickou (ako môže chladná žena zvyšovať teplotu?), najnovšie zistenia však dávajú jednoznačnú odpoveď - Slovenky svojim vyberavým správaním v oblasti sexu produkujú viac skleníkových plynov ako poľnohospodárstvo a letecká doprava dohromady.

Hmotný majetok samčích obyvateľov Slovenska je prezentovaný vlastníctvom automobilu. Je to preto, lebo slovenská doprava je pre slovenský politický systém nezaujímavá. Vládne garnitúry berú totižto provízie za poskytovanie lacnej pracovnej sily na montážnych linkách automobiliek. Slovensko je vraj Detroitom Európy, no poskytuje lacnú pracovnú silu aj pre ináč preľudnenú Áziu.

Verejná doprava na Slovensku je vo vlastníctve Nikoho. Tento vlastník nepodpláca, ale radšej si pchá vrecká, kým je z čoho. Je dostatočne krytý, lebo máva príbuzných (najčastejšie bratov) na rôznych postoch v rôznych vládach.

Vo všeobecnosti je dokázaný afrodiaziakálny účinok hmotného majetku na sexuálny apetít slovenských žien. Platí pritom priama úmera: čím silnejšie motorové vozidlo, tým silnejší sexuálny apetít.

Podľa panelu expertov na konferencii Bali 2007 má táto abnormalita v oblasti medziľudských vzťahov obrovský dopad na svetovú klímu a treba ju okamžite riešiť.

Úvod do problematiky CO2 emisií[upraviť]

Každá ľudská aktivita (cestovanie, sranie atď.) je zdrojom emisie CO2 a ďalších skleníkových plynov, ktoré spôsobujú zvýšenie teploty atmosféry a následné klimatické katastrofy- suchá, hurikány a ďalšie nepekné veci.

Typickým príkladom je automobilová doprava a používanie auta vo vzťahu k ženám. Najekologickejší spôsob, ako sa dostať na schôdzku s dámou, je pešo, prípadne hromadnou dopravou. Je to však veľmi nerealistické, nakoľko auto je pre úspech u samíc jedným zo základných determinantov. Je jasne dokázané, že s cenou automobilu stúpa afrodiziakálna účinnosť mužskej prítomnosti na ženské pohlavné orgány. Bolo to dôkladne preskúmané elektronicky a aj na detektore lži.

No nie každý si môže dovoliť drahé auto, a tak sa množstvo mladých mužov spolieha na lacné alternatívy (v populárnej terminológii známe ako „lacné ojeby“)- ako napr. Staré dizláky, ktoré robia veľa brmbrm, či dovezené obúchané a zrepasované vraky z motoristicky vyspelejších krajín. Tieto síce nie sú ideálnym riešením, ale sú dostatočne silné a cool na to, aby oklamali sexuálny algorytmus v ženskom mozgu (ktorý je evolučne dosť jednoduchý). Tieto vozidlá majú veľký objem motora a veľkú spotrebu, no aj dostatočný priestor v interiéri a mäkké vysedené sedadlá ale aj vysoké emisie CO2.

Emisie CO2 na Slovensku[upraviť]

Vozidlá horeuvedeného typu sú používané po celom svete, a Slovensko sa v ich používaní veľmi neodlišuje. Čo je na Slovensku ojedinelé, je to obrovské množstvo kilometrov, ktoré musí priemerný Slovák prejazdiť, kým dostane svoju partnerku do tej správnej nálady. Je všeobecne známym faktom, že Slovenky je veľmi komplikované zbaliť (Nie je to rovnomerné- zatiaľ čo na zapadlom vidieku sa trtká ostošesť, v mestách a v niektorých regiónoch je situácia veľmi zúfalá. Platí pravidlo, že čím lepšia rodina a vyššie vzdelanie, tým vačšia krava.)

Zatiaľ čo v takom Anglicku je potrebné prejazdiť v priemere 8km (5 míľ brutto), aby sa dáma odhalila svoje cennosti, na Slovensku je to okolo 100km na vidieku, a 129 000km v meste. Pri 2-litrovom dieselovom motore je to cca 40kg CO2 emisií na vidieku, a 98 000 ton CO2 v meste.

Fakty[upraviť]

Pri balení priemernej Angličanky sa vypustí do ovzdušia toľko CO2, koľko vyprodukuje motor skútra po dobu 17 minút. Pri balení Slovenky sa vypustí do atmosféry množstvo CO2, koľko vypustí 400-miestny Airbus počas letu Londýn- Singapur a spať, 120- krát.

Riešenie[upraviť]

Klimatologická konferencia na Bali priniesla množstvo inšpiratívnych ideí. Tu sú niektoré vyjadrenia zúčastnených:

"Osud sveta je závislý na vôli Sloveniek podriadiť sa globálnym potrebám."

- Al Gore

"Neprístupnosť a neochota Sloveniek nemá s etikou a morálkou nič spoločné. Táto nezmyselná ignorancia spôsobuje katastrofálne suchá a zabíja Africké deti."

- Senegalský delegát

"Prehodnoťte svoju skutočnú morálnu cenu. Ak vám vaše ego hovorí, že ste niekto, Budha hovorí, že ste nikto. Všetci sme len hovno. Ja som hovno, vy ste hovno, a aj vaše rodiny sú len jedno veľké hovno. Keď je hovno na polici, myslí si, že je torta."

- Dalajláma

"Oh, fuck. Keď sa vám niekto páči tak na čo čakať?"

- Paris Hilton

"Žijeme len raz. Treba jebať koľko to ide."

- Jamajský delegát

Japonská firma SONY prišla s patentom na plastové autíčko v tvare starého dizláka. Podľa konštruktérov by si ho dáma mala zasunúť do príslušných partií a po zapnutí by malo robiť „brmbrm“, a tak nahradiť túžbu po aute. Klinické testy však ukázali nebezpečné vedľajšie účinky- strata túžby po aute je totiž sprevádzaná stratou túžby po chlapoch, čo vedie k ešte väčším environmentálnym škodám.

Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif