Charakter

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Charakter je niečo ako jedlo v Afrike: Väčšina ľudov ho/to nemá.

Definícia charakteru sa mení podľa krajín z ktorých ľud, vlastniaci charakter pochádza. Pre príklad, v niektorých kultúrach je charakter ženu neudrieť v iných naopak. Charakter je možné predať spolu s nosičom chrbtovej kosti, alebo kúpiť v podobe dobročinných zbierok, ktoré zase smerujú tým čo charakter predávajú a tak sa obchodný kruh uzatára. Všeobecne platí že charakter nie je príliš príliš praktický, no napriek tomu je značne cenený. Podobne ako veľké kozy. Čím menej charakteru ľud má, tým viac sa ním chváli, pretože s klesajúcim množstvom si uvedomuje jeho cenu. Využitie charakteru je rôzne, niekde sa vyžaduje, niekde je jeho prítomnosť priam nevhodná. S charakterom sa napríklad nedostanete na pôdu parlamentu, udájne ani ako novinár. Prítomnosť charakteru kontroluje detektor charakteru, podľa smerníc EU umiestnený vo vchode každej diplomatickej budovy.

Chrbtová kosť[upraviť]

Je nosič charakteru. Podobne ako duša ľuda sídli v pohlavných orgánoch aj charakter má svoje miesto kde sa nachádza. Je ním chrbtica. To však neznamená, že kategória ľudov zvaný kripli s krivými chrbticami majú krivý aj charakter, poprípade že majú charakterov viac. O chrbtovú kosť sa dá príjsť hlavne výmenným obchodom.

Väčšina ľudov svoju chrbtovú kosť predali za symbolické sumy v záchvate amatérskeho nadšenia. Následne ale predávali svoju chrbotvú kosť ďalej a s ich profesionalitou rástli aj zisky. Zo skúseností týchto experimentov vieme, že chrbtová kosť sa dá s trochou praxe veľmi výhodne predávať a to opakovane, čo z nej robí veľmi dobrú biznis príležitosť. Kam boli všetky chrbtové kosti predané nieje známe, ale vedecký team Necyklopédie predpokladá, že niekde žije neuveriteľne charakterný ľud.

Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif