Celibát

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Celibát je druh vážnej psychyckej poruchy alebo mylná predstava o svätosti svojho pohlavného orgánu. Trpí ňou mnoho zástancov náboženstiev, väčšina z nich len naoko.

Príznaky[upraviť]

Sexuálny pud je u živočíchov všetkých druhov nad všetkým. Ide o zachovanie druhu a preto mu všetko vo svojom živote podriaďujú aj zdraví jedinci z radov ľudov. Podriaďujú sa mu teda aj náboženskí kňazi, ktorí majú ale tento pud oficiálne úradne zakázaný. Zakázaný ho majú zrejme preto, aby sa deľbou majetkov medzi potomstvo nerozdroboval majetok cirkví. Táto potreba deľby majetku kňazov medzi potomstvo je v podstate tiež podmienená potrebou zabezpečenia a tým aj zachovania druhu. Kňazi ale majetok oficiálne nemajú lebo spravujú cirkevné statky. Ak by mali potomstvo tak by sa snažili o to aby nežilo v biede a „z cudzieho krv netečie“.

Preto je jasné, že celibát ako taký je proti zákonom prírody a jedinci, ktorí ho dodržiavajú musia veľmi trpieť. Proti prírode ešte Nikto nevyhral. Keďže Nikto nevyhral ani Chuck Norris sa nemusí teda namáhať a ani nejakí tí kňazi už vôbec šancu nemajú.

Potláčanie základných ľudských potrieb a prírodných zákonov sa u silnejších pováh prejavuje najprv (prvočíslo) tzv. „hriešnymi myšlienkami“, ktoré ich môžu postupne vnútorne nahlodávať do takej miery až dochádza k manipulácii a zneužívaniu tých, ktorých majú kňazi pod vplyvom svojej autority. Sú to väčšinou deti, alebo rôzni prisluhovači, či mnísi a mníšky, ktorí sú v blízkosti týchto sluhov Božích (resp. cirkevných).

V extrémnych prípadoch sa na svetlo dostávajú správy o pedofilnom správaní, či nemanželských potomkoch kňazov s civilnými ženami, no podobne ako to býva v mori s ľadovcami aj v týchto prípadoch vidí verejnosť cca jednu tretinu toho čo reálne existuje a čo trčí nad povrchom.

Hlavným príznakom celibátu je teda to, že človek sa síce viacej naslintá, ako presúloží. Úctyhodnou náhradou za potláčaný pud je vo veľa prípadoch flirtovanie s miništrantami a pozorovanie rehoľných sestier pri ich mesačnom kúpaní, v umeleckých dielach to býva „že v rieke“.

Liečba[upraviť]

Pre jedincov, ktorí celibát ťažko znášajú, odporúča svätá cirkev omšové víno požívané na tvz. Omša-festoch a zrazoch kňazo-tuningu. Táto pseudo-liečba sa mnohokrát osvedčuje aj počas všedných dní.

Vďaka tejto medicíne som od rána do večera v milosrdnej nálade.

—kňaz Vašek


Biblické a kresťanské témy na NECYKLOPÉDII. BibleWarningLabel.jpg
Eden.jpg

Starý zákon
Boh Jahve Jehova Zem Matka príroda Genesis Genezis Exodus Numeri Biblické ženy Had Dedičný hriech Desať prikázaní Jób Mojžiš Nazareth Noe Potopa Články o stvorení sveta Koniec sveta Raj Čert Satan

Nový zákon
Biblické ženy Ježiš Ježid Panna Mária Pápež Vianoce Veľká Noc Turínske plátno Spasenie Celibát Pánboh zaplať Tridsať strieborných Ján Vykupiteľ (Žilina) Ján Vojtaššák Kostol Kadenie Neviditeľná ruka trhu Ján Hus Náboženské sekty Lužisti Jehovisti Svedkovia Jehovovi Prorok iSlam


Každému podľa jeho gusta, ale NECYKLOPÉDIA bez sexu existovať nemôže.

August porn.jpg
Sex symbols.png

MužŽenaHermafroditPannaPanicNudistaKurvaProstitútkaBordelSexbombaParoháčDeckoHomosexualitaGayLesba

LáskaSexOrgieJebaťBezpečný sexCelibátNedojebanitídaIncestOnaniaFajčeniePornografiaOrgazmusHeterosexualitaGynekológGravitáciaInterupciaNarodenie

Pohlavné chorobyFilckyOhanbiePenisGuleErekciaPrezervatívVibrátorVagínaPrsiaBoborRiť