Britney Spears

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Barbaric1.jpg Upraviť!
Tento článok by mal aj nejaký ten zmysel, no NECYKLOPÉDIA naň hrdá nie je!
Ak chcete aby tu zostal pozrite sa ako na to a začnite na tom pracovať!


Britney Spears
Britney Spears
Britney, keď počula Ficov vtip

Britney miluje hudbu a drogy a alkohol.
Narodenie 2. december 1981
Budapešť, Maďarsko
Úmrtie čoskoro
Amérika, fak jé
Výška 164 kg
Váha 72 kpa
Zamestnanie Hajzelbaba
Známa vďaka Spevu v spodnom prádle
Manžel Žije, ale nie s ňou.
Manželka Braňo Mojsej
Deti Dve
Príbuzní Madonna, Amy Winehouse, Lady Gaga
IQ Asi toľko koľko mala v roku 2007 vlasov
Podpis Britney Spears, podpis
Webstránka www.britneyspears.com
Poznámky * V roku 2007 začala používať Sulíkovu metódu ošetrovania vlasov ale bohužiaľ sa jej nepodarila a odvtedy nemá hrivu

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Britney Spears (alebo tiež Ritný Spears), je známa americká celebrita, speváčka, luxusná prostitútka a tanečnica. Má za sebou 89 úspešných singlov, z nich až v troch - naozaj ona spievala.

Životopis[upraviť]

Osobný život[upraviť]

Povráva sa, že sa narodila v lietadle, ktoré akurát letelo nad Budapešťou. Rodičia sa za ňu hanbia, preto taja svoju identitu. Britney má brata Bryana a mladšiu sestru Jamie Lynn. Brat je podnikateľ, predáva chladničky Hyundai. Jej sestra je rovnako ako Britney, úspešná luxusná prostitútka a dokonca aj herečka. Prvý krát otehotnela už v 17tich, čiže bola šikovnejšia než Britney, ktorá otehotnela až v 23 rokoch.

Začiatky[upraviť]

Britney dala v pubertálnom veku prednosť gymnastike, pred učením. V gymnastike bola výborná, vedela spraviť špagát a prisať sa k podlahe tak, že keď ju tréneri zodvihli, tak spolu s ňou zodvihli aj niekoľko parkiet. Britney bola vynikajúca gymnastka, vyhrávala rôzne súťaže. Pôsobila v miestnej tanečnej revue. Keď mala osem, mala sex s kňazom baptistického kostola, ktorý ju neskôr doporučil na konkurz do akéhosi Mickey Mouse Clubu, čo bol niečo ako striptíz-bar, pre kňazov. V Mickey Mouse Clube sa stretla s ďalšími začínajúcimi hviezdičkami ako sú napr. Justin Timberlake, Christina Aguilera. Napriek tomu, že bola vtedy veľmi mladá, všimol si ju agent z New Yorku. Potom tri roky navštevovala v New Yorku tanečnú školu a pôsobila v televízii v niekoľkých nekomerčných reklamách a v ilegálnom porne.

Britney protestuje! "I cant help the way I feel."

Kariéra[upraviť]

Britney sa stala ikonou americkej teenage Pop hudby, vďaka legendárnym singlom ako "Baby rape me one more time", "Oops.. I did coke again", "Condom-overprotected" a "Stroker". Natočila dokopy 24 videoklipov, každý v cene jedného šatníka Nory Mojsejovej. Vždy sa naplno venovala speváckej kariére, a ako správna, luxusná prostitútka, nikdy nenatočila porno. Bohužiaľ sa ale v rozišla s jej jigolom Chustínom Ťimberlákom lebo ho vraj podviedla. Jej spevácka kariéra - dá sa povedať - trvala 10 rokov, presnejšie od roku 1996 do roku 2006, kedy porodila svoje prvé dieťa. Spolupracovala s kapacitami, ako napr. Christina Aguilera, Madonna, Otto Weiter, Olympik, Braňo Mojsej, Amy Winehouse a DJ Bobo.

Koniec Kariéry[upraviť]

Ritný Spírs naháňa zákázníka ktorý však nezaplatil vstupenku na hajzel.

Bol prudký. Potom čo ju jej dobrý kamoš Braňo Mojsej poprevádzal po Pentagone v blave, sa rozhodla piť iba slovenskú Páľenku skombinovanú s Okenou a Fernetom. Z tohto drinčíčku sa dostala do takej extázy že chytila tzv. Pleśatišový syndróm po ktorom mala veľkú potrebu ostrihať sa. Novinári, keď ju potom uvideli, sa totálne posrali a Nora Mojsejová sa z Braňom okamžite rozviedla. Potom, čo porodila aj deti sa rozišla s manželom a už nikdy viac nespievala, musela čistiť toalety aby si zarobila na drogy a Sľivovičku. Pokúsila sa o comeback, ten sa jej však nevydaril pretože medzičasom pribrala 30 kíl a zostarla o 10 rokov. Po vypískaní sa vrátila späť k čisteniu toaliet a dnes ju možno stretnúť na bratislavskej hlavnej stanici kde stále čistí hajzle a zbiera mince na parochňu.


Popeblues.JPG Hudobné skupiny (nie Metalové)
Bodom from childrenBuran BuranBurzumČechomorDead KomunistsDeathly eyesDepressive DirectionsGrín DejH16JakačiJoy DivisionManic Street PreachersNazarethNemŕtvy či neživýOlympikPeking PensionPil PivoSuper Bomb TrioTublatankaVeverička z MarsuVidlán
Tí, čo spievajú
50 KorúnAmy WinehouseBritney SpearsLady GagaDávid HajzelhófMartin KittnerKukoNemŕtvy či neživýJožo GaRagueVkeli KlaksónElvis PresleyKarel GottMichael JacksonBranislav JobusRobo KazíkEva MázikováPeter StrašákJozef PáterovičRihannaHelena von Dráčková
*** Bonus ***