Biedometer

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Biedometer je nástroj určený na meranie biedy (taktiež nazývanej ako chudoba) na Slovensku veľmi populárnej.

Nástroj vynašli dvaja mladí študenti na gymnáziu v Bratislave (ich mená nám bohužiaľ niesu zatiaľ známe). Boli kompetentní na to, aby ju vynašli, lebo už od nepamäti je známe, že najväčšia bieda je vtedy, keď študent štopká primeros. Túto technickú pomôcku sa nám taktiež ešte nepodarilo vyrobiť nakoľko jej používanie porušuje školský poriadok väčšiny škôl na území SR...

Je nám ale známe že prístroj, Biedometer, bude merať biedu (čítaj chudoba) v troch (prvočíslo) jednotkách stanovených sústavou SI:

  • Bude sa jednať o hlavnú jednotku RO-skrátene Rómsky Občan (taktiež často nesprávne a rasisticky nazývaný ako cigáň) ktorá sa rovná hodnote jedna.
  • Druhá jednotka bude mať značku JS a bude sa rovnať 1RO=0,001JS (v plnom znení Ján Slota).
  • Tretia jednotka bude najmenšia so značkou BZ čo sa rovná 1BZ=0,001RO=0,000001JS (Bezdomovec).

Taktiež nám bolo prisľúbené zaradenie tejto jednotky k fyzikálnym veličinám nakoľko nám vyjadruje veľmi dôležitú hodnotu ktorú v blízkej budúcnosti budú chcieť všetci merať.


Mince.jpg Peniaze

BiedometerBitcoinBONDaneDlhEuroFinančné destilátyKurvítkoKorupciaMenaMeníme menu, nie cenuMzdaNeviditeľná ruka trhuPánboh zaplaťReformaRuletaSlováci a ich vzťah k hypotékamTridsať striebornýchVekslák