Antarktída

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
People's Republic of Antarctica
Antarktídska ľudová republika
Flag of the People's Republic of Antarctica.png
Coat of arms of Antarctica.png
Map of antarctica.jpg
mapa Antarktídy
Základné údaje
Štátné zriadenie Ľudovodemkratická republika (:D to určite)
Hymna Sniežik sa nám chumelí, zimička je zimička
Úradné jazyky Antarktídčina
Tučniačtina
Hlavné mesto Tučniakovo
Najväčšie mesto Ľadová Medvedica
Najvyšší bod Kopa snehu
Demografia
Rozloha cca. Neustále sa topí
Počet obyvateľov 1 000 ľudí, 3 000 000 tučniakov, 2 000 001 ľadových medveďov
Hustota osídlenia 1 človek na 1 000 000 000 000 kilometrov štvorcových+1 tučniak na 1 000 000 kilometrov štvorcových+1 ľ. Medveď na 1 000 00 kilometrov štvorcových
Ostatné
Prezident Tučniak z happy feet
Premiér Medveď z ľadovej sezóny
Národný hrdina Ľudovít Štúr
Mena Ryby
internet tld .nsdap
Stéla smrti: V roku 2010 objavil archeológ-samouk Zlatko Mikin na ostrove Petra 1. stélu, ktorú vyhotovili starí Májovia, prípadne ich priaznivci.

Antarktída (ang. Antarctica, alebo Antarctic) je ľadový kontinent neďaleko ZSSR. Antarktídu objavil jeden slovák menom Kenny. Po objavení začalo ZSSR na Antarktíde stavať základne na nukleárlne bomby ZSSR tam teraz skúša nucleárne výbuchy, Antarktída sa topí, čo zapríčiňuje globálne oteplovanie.

Etnické a ekonomické zloženie obyvateľstva[upraviť]

Typický obyvateľ Anktartídy chodí zvyčajne vo fraku a živí sa rybolovom. Geneticky má najbližšie horským Maďarom. Ekonomická situácia na kontinente je prevažne dobrá, vzhľadom na veľké zásoby sladkej vody. Globálna finančná kríza sa Anktartídy veľmi nedotkla.

Anglický etnograf a dobrodruh Evans-Pritchard referoval o degenerovaných kmeňoch obývajúcich východnú časť Anktartídy vo svojej slávnej zbierke anekdot: "Dnes kraby nebudú."

Stretnutie s domorodým obyvateľom Anktartídy opisuje aj etológ Charles Bukowski v zbierke "Všetky rite sveta, aj tá moja" na strane 62 (šesťdesiat dva nie je prvočíslo, ale každé číslo, ktoré Charles Bukowski spomína sa od 4‰ môže za prvočíslo považovať).

Podľa sčítania ľudu, ktoré sponzorvala firma Siemens, je v súčasnosti obyvateľstvo Anktartídy rozdelené nasledovne:

  • 72 % Domorodých obyvateľov Anktartídy
  • 21 % Sú olašskí Rómovia
  • 15 % Slováci
  • 14 % Rusi, Bielorusi a Čiernorusi
  • 5 % Nemci
  • 4 % Anglosasi a Juti
  • 23 % Nevedelo odpovedať

Vojenské využitie[upraviť]

Od roku 1939 do roku 1942 sa v Anktartíde nachádzala nemecká vojenská základňa v Novom Švábsku. Koncom roka 1942 bola presunutá na Mesiac, kde je dodnes.

Zahraničné vzťahy a vzťah k Slovensku[upraviť]

Anktartídna mena je nekompatibilná so Slovenskou vindrou, čo spôsobilo, že Slováci v minulosti len neradi chodili za prácou do Anktartídy. Výnimkou je Slovenská kolónia na Džundžskom súostroví, kde v rokoch 2004-2005 prebehla vojna medzi Džundžskými Slovákmi a domorodými Džundžami. O hrdinskom víťazstve Slovákov referoval okrem iných poľný dopisovateľ Peter Pišťánek.

Návšteva mimozemšťanov v roku 1999[upraviť]

Diplomatická misia Plejáďanov sa 12. 3. 1999 stretla v Južnej Novej Zemi so zástupcami Bavorských iluminátov, aby dohodli prevedenie správy nad planétou Zem na nového vlastníka, ktorým bude od roku 2014 (po pätnásťročnom prechodnom období) čarodejný kráľ a veliteľ hviezdnej flotily Gereg Nihää.

Olympíjske hry[upraviť]

Na olympiáde sú Antarktickí športovci známi a obávaní. Na jednej olympiáde získali zlato vo všetkých kategóriách, bola to olympiáda v roku 1940 ktorá sa konala v Antarktíde. Antarktída je znázornená na olympijskej vlajke nie ako kruh ale ako biela plocha.

Ešte pozri[upraviť]

Necyklopedické štáty

Globe.jpg

 AbsurdistanFlag of the People's Republic of Antarctica.PNG AntarktídaFlag of Byzantine Empire.png Byzantská ríša500px-Flag of the Soviet Union (1923-1955) svg.png CCCPCzechoslovakia COA 1961-1989 svg.png ČeskoslovenskoFranská ríšaFlag of San Francisco svg.png HollywoodInternet Connection Tools.png InternetMeliško minca.jpg Kráľovstvo ŠumavyNáhorná Mikzícia.png MikzickoMoravia.png MoravaÇobanoğlu flag.png OsmaniNaval Ensign of Austria-Hungary.png Rakúsko UhorskoRim vlajka.png Rímska ríšaWar Ensign of Germany 1938-1945.png Tisícročná ríšaFlag of Free France.png Veľké UhorskoBarbary ensign.gif Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
Afg 3D 12.png AfganistanFlag of England.png AnglickoFlag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosna a HercegovinaStandard of the President of Bulgaria.png BulharskoFlag Czech republic.jpg ČeskoFlag of Montenegro.svg Čierna HoraNew Chinese Imperial Flag.png ČínaFlag of Dubai.png DubajFlag of Egypt.png EgyptEu flag.jpg Európska úniaState Flag of Finland (bordered).png FínskoFlag of Free France.png FrancúzskoAlternative flag of greece 2.svg.png GréckoFlag of the Netherlands.svg HolandskoFlag hnkg.png Hong KongCroatian flag.png ChorvátskoFlag-of-Israel 12.png IzraelFlag of India 12.png IndiaNaval jack of Ireland.svg ÍrskoFlag of Japan.png JaponskoCannabis marijuana leaf parody flag.gif KanadaKosovo State Flag.png KosovoFlag of Cuba 12.png KubaFlag of Libya.svg LíbyaHunFlag.JPG MaďarskoFlag of Mongolia.png MongolskoFlag of Germany (state).png NemeckoFlag of Norway.svg.png NórskoFlag of Poland (with coat of arms).svg PoľskoAustrian State flag.png RakúskoFlag of Romania 12.png RumunskoFlag of Russia.png Rusko500px-Flag of Slovakia.png SlovenskoFlag of Slovenia.png SlovinskoFlag of Switzerland2.png ŠvajčiarskoFlag of Serbia.png SrbskoFlag of Italy.png TalianskoFlag of Turkey 12.png TureckoUkr vlaj.png UkrajinaFlag of America.png USAFlag of the United Kingdom.png Veľká Británia

 
Zem
Kockatá plochozem.jpg Svetadiely: AfrikaAustráliaÁziaEurópaAmerikaAntarktída

KontinentyAfrikaAntarktídaAustráliaEuráziaJužná AmerikaSeverná Amerika
Iné čudáAlteraAtlantídaArea 51GalaxiaMyrtanaOceániaSvet

Wrldmap.jpg