Anglicko

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Sympatický počerný policista sa útrpne pozerá na vyčíňanie rodeného Angličana

Anglicko, alebo tiež England je historický kraj v západnej Európe, ktorý je, podobne ako Slovensko, súčasťou Spojeného kráľovstva Veľkej Británia a Severného Írska.

Anglicko je zároveň oblasťou najväčšieho exportu škótskych otrokov. Oblasť okrem mnohých Teletubbies obývajú aj Angličania, Indovia a Pakistanci. Mnoho ľudí má preto ťažkosti odlíšiť Anglicko od Pakistanu alebo večerníčka. Anglicku vládne už od roku 1952 pomerne populárna kráľovná Alžbeta II., ktorej rodina sa už dlhodobo po stáročia priživuje na zdieranom anglickom ľude.

Anglicko má asi 53 miliónov obyvateľov, čo je väčšina ľudí žijúcich v celej Veľkej Británii. Hlavné mesto je Londýn. Ľudovia v Anglicku majú podobne ako Slováci tiež červený jazyk, ktorý sa ináč volá aj angličtina.

História[upraviť]

V Anglicku najskôr žili Kelti, potom Mimozemšťania, Rimania, Kráľ Artuš a jeho rytieri, neskôr Sasi a Normani, ktorých potomkovia tu žijú dodnes. Od roku 1717 P.V.T. Ani v ďalších obdobiach tu nikdy nežili Angličania, ale vždy len Viktoriánci, Eduardiáni, Alžbetínci a p. To preto, že každý kráľ/kráľovné si henď na začiatku vymenia všetkých poddaných. Anglicko dlho bolo kráľovstvom, no v r. 1485 známy kráľovský biznismen Richard III. vymenil kráľovstvo za koňa, čím vznikla republika. Anglicko sa tak stalo prvou republikou v Európe od čias Ríma, čo však kazí fakt, že táto republika je súčasťou Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a tomuto kráľovstvu vládne kráľovná.

V určitom období bolo Anglicko ako Veľká Británia posledným ostrovom demokracie v Európe.

Geografia[upraviť]

Anglicko leží na ostrove Británia, zaberá značnú jeho časť. Susedí s Walesom a Škótskom. Hlavné a najväčšie mesto Anglicka je Londýn s viac než osem miliónmi obyvateľov. Ďalšie mestá sú Birmingham, Liverpool, Manchester, Leeds, Newcastle, Bánovce a iné.

Politika[upraviť]

Angličania sú preservatívni konzervatívni, stále majú monarchiu republiku v kráľovstve, s ktorou sú dokonca aj spokojní. Aj kráľovská rodina v tejto republike je podstate spokojná.

Angličania[upraviť]

Delenie podľa pohlavia[upraviť]

Angličania[upraviť]

V zásade vyholená hlava a futbalový dres. Prezrádzajú sa pozdravom „You alright, mate?“

Angličanky[upraviť]

Polovica z nich sú prasiatka, prípadne iné zvieratká. Táto kategória vytvára u cudzincov negatívne stereotypy, ako napr. že Angličanky sú škaredé ženy. Je to však len polovičná pravda, nakoľko tá zdravšia polovica je pekná, atraktívna a plnohodnotne vhodná na študijné akcie rozmnožovacieho charakteru. Všetky Angličanky sú veľmi nadržané (horny chicks) a majú funkčné frndy. Množstvo Angličaniek sú pravé nefalšované dámy, aké sa na Slovensku vyskytujú len v stopových množstvách. Každá Angličanka je hneď po narodení označkovaná tetovaním (motýlik na krížoch a podobne).

Delenie podľa toho, kto ste[upraviť]

Plebs[upraviť]

Podobný bežným ľuďom na celom svete. Robí tvrdo celý život, aby si udržali to svoje hovno (ich štandardné vlastníctvo). No a namiesto nejakého toho uznania nim posh opovrhuje. Keď človek z radov plebsu urobí nejakú chybu alebo niečo nevie je to pre posh zdrojom neskutočnej zábavy, nezáleží na tom, či je oprávnené označiť ho za hlupáka alebo nie.

Posh[upraviť]

Výraz pre bohatých ľudí, šľachtu, vysoký manažment, a všetkých, ktorí sa správajú trápne elitársky. Príkladom posh správania je rozprávať spisovnou angličtinou.

Aby sme boli v obraze čo to je(?), tu sú nejakí známi posháci:

Jazyk[upraviť]

Cunt-56334.jpg
Viac o anglickom jazyku si prečítajte v hlavnom článku Angličtina (ak nie, je to tvoj problém)

Anglický jazyk je červený a veľmi bohatý na výrazy. Tie bežné sa naučíte zo slovníkov, tie úplne bežné, niekedy chybne označované ako vulgarizmy na hodinách tohto jazyka nepreberáte a tak by vás to v Anglicku mohlo zastihnúť nepripraveného. Príklady najpoužívanejších slov:

fuck- jebať Známe ako „F-word“. Používa sa vo všetkých kontextoch, podobne ako slovenské jebať) Príklady: „Fuck, fuck, fuck!“ (keď si Angličan prištikne prsty do dverí), „Fuckin Jesus!“ „Jesus-fuckin-Christ!“ „This is un-fuckin-believable!“ (citoslovcie prekvapenia)
cunt- piča Najneslušnejšie slovo v anglickom svete. Príklad: „You fuckin stupid fucking cunt!“ (oslovenie ženy pri hádke).
twat- debil, idiot
wanker- doslova „ten, čo si honí“ (honelník) Príklad: „Slovakian police is just a bunch of wankers.“ Toto v žiadnom pripade nemôže pochádzať od Slovákov, je to názor neznalých turistov po ich skúsenostiach so slovenskými dopravákmi a ochrancami práva, ktorí sú v prvej fronte tých, čo pomáhajú a chránia.
asshole- ritná diera, používa v podobnom význame ako „kokot“, a zvlášť na egoistického, prípadne skúpeho muža.
V Anglicku Vám nikto nepovie „Motherfucker“ Je to americký výraz. Ass (riť) je tam skôr „bum“. „We have too heavy bums.“ (Názor Angličanov na seba, t.j. sebareflexia).

Normy správania[upraviť]

Na Slovensku zrúkneme na barmana „Jedno pivo!!!“ Toto v Anglicku nejde.

Správna forma pýtania si piva je: „Can I have a pint of lager (Guiness, Fosters, bla bla bla), please.“
„Please“ a „Thank you“ je normou, nie ako u nás nevychovaných. Namiesto „Thank you“ sa tiež používa „Cheers“. Nevychovanec z lesa by do Anglicka nemal chodiť. Okrem angličtiny je v praxi odpozorované, že je národným jazykom aj poľština.

Sex[upraviť]

Sexuálny styk v Anglicku je podobný páreniu buldozérov, hlavne vďaka masívnym telesným proporciám obyvateľov. Angličania sa neserú, nemoralizujú, a idú na vec. Zažiť anglický sex je jednoduché. Stačí stretnúť správny typ partnerky, a začať rozhovor vetou: „Would you like to share my cock with you?“ (Nemali by ste sa pomýliť a dať otázku: "Would you like to share my cock with yours?")

Kult sily[upraviť]

Angličania veria, že trpieť na chlad ich robí silnejšími. Je to síce pravda, ale zatiaľ čo bežný otužilec končí s otužovaním v momente, keď mu modrejú prsty, Angličan neprestane, lebo chce byť silný (až do extrému túto metódu priviedol najväčší ochranca prírody na Britských ostrovoch - Bear Grylls). Absencia zdravého odhadu má za následok podchladenie a exitus. Toto sebadeštruktívne správanie podporuje obľúbená fráza „Never mind“ („Nikdy sa nesťažuj“), a tak napr. v Londýne zomiera každý rok na následky chladu viac ľudí ako v Moskve. Polárna expedícia kpt. Scotta (1911) sa tiež skončila tragédiou vďaka tejto tvrdohlavej vlastnosti Angličanov.

Zdravotníctvo[upraviť]

Anglické zdravotníctvo sa zaoberá prevažne liečbou sexuálnych chorôb. Podstatou anglického zdravotníctva je:

  • ignorovať a neliečiť bežné choroby, až kým sa tieto nevyvinú do chronického a neliečiteľného štádia
  • kryť si vlastnú riť

Príkladom je absolútna, brutálne demoralizujúca neochota predpisovať silné preparáty, ako napr. antibiotiká. Dôvodom je riziko vedľajších príznakov, ktoré sa môžu u pacienta vyvinúť, a hrozba, že pacient za to podá na lekára súdnu žalobu. Preto Vás tie alibistické svine nechajú trpieť, až kým nezdochnete.

Anglickí lekári sú leniví nekompetentní buzeranti s neprimerane vysokou mzdou (80 000+ libier ročne). Tí normálni sa schovávajú v privátnych klinikách, kam sa bez súkromného poistenia nedá dostať. Slovensko čaká niečo podobné, hlavne po vstupe finančných žralokov (Delta, Tetra, Penta, Sexta) na trh.

Gayovia a lesbičky[upraviť]

Angličania sú veľmi skromní a tolerantní ľudia, a tak im namiesto vagíny stačí aj riť. Zatiaľ, čo v celom svete tento orgán plní pôvodnú úlohu (sranie), v Anglicku je už niekoľko storočí využívaný aj za účelom dospeláckej zábavy. Každá riť je tu objektom značného záujmu domácich. Preto je nutné dávať si pozor:

  • ak je v Anglicku nejaký chlap priateľský k cudzincom, je to gay.
  • v Anglicku nikoho nevolajte na pivo (chlap chlapa), lebo to zoberie ako rande.
  • aj keď ste žena, dávajte si pozor na riť.

Lesbičky[upraviť]

Klišé o nežnom láskaní dvoch nádherných žien je veľmi rozšírenou predstavou o lesbách. Sex s dvoma krásnymi partnerkami naraz, ktoré sa navzájom láskajú, lížu a cucajú, je v živote muža tou najorgazmickejšou činnosťou, akú môže zažiť. Z tohoto dôvodu sú lesby značne zidealizované. Stret so skutočnou lezbičkou býva preto obrovským sklamaním. Lesba, to je chlapčisko. Nekomunikatívna, hrubá krava (Fuckin stupid cunt).

Ekonomické zriadenie[upraviť]

Angličania sú národom manažérov. Storočia predtým však boli národom námorníkov, a tak tu spoločnosť dodnes funguje systémom padajúceho hovna. Ten hore jebe toho dolu, a ten úplne na vrchole hierarchie (alfa samec, alebo tiež kokot), či vedúci, má na výplatnej páske približne 40-násobok mzdy toho dolu (čo je najviac v Európe). Zároveň má veľkú moc a nenechá sa kritizovať. A že vraj demokracia. Anglicko je v skutočnosti diktatúrou manažmentu.

Terorizmus[upraviť]

5. júla 2005 sa skupina samovražedných atentátnikov vyhodila do vzduchu v londýnskom metre. Dodnes nie je známe, za aké ideály táto teroristická bunka bojovala, pretože Edward Street (kde sa odpálili) je podľa experta na blízky východ Omida Djaliliho asi najislamistickejším miestom na svete hneď po Mekke, Medine a Damašku.

Bezpečnosť[upraviť]

Je dosť pravdepodobné, že v Anglicku dostanete (od černocha) nôž medzi rebrá alebo (od bieleho) fľašou medzi oči. Pri konflikte s ozbrojeným útočníkom sa prosím nehrajte na Chucka Norrisa. Nôž v rukách kokota je nebezbečnejší ako si väčšina uvedomuje a roundhouse kick to nevyrieši. Bežte preč, dajte mu peniaze, ukecajte ho, ale nehrajte sa na hrdinov! Vaše gule nie sú z kevlaru!

Chuck[upraviť]

Chuck Norris nie je z Anglicka, čiže Angličania sú džadi, tak ako všetky štáty (výnimku tvorí Slovensko).

Necyklopedické štáty

Globe.jpg

 AbsurdistanFlag of the People's Republic of Antarctica.PNG AntarktídaFlag of Byzantine Empire.png Byzantská ríša500px-Flag of the Soviet Union (1923-1955) svg.png CCCPCzechoslovakia COA 1961-1989 svg.png ČeskoslovenskoFranská ríšaFlag of San Francisco svg.png HollywoodInternet Connection Tools.png InternetMeliško minca.jpg Kráľovstvo ŠumavyNáhorná Mikzícia.png MikzickoMoravia.png MoravaÇobanoğlu flag.png OsmaniNaval Ensign of Austria-Hungary.png Rakúsko UhorskoRim vlajka.png Rímska ríšaWar Ensign of Germany 1938-1945.png Tisícročná ríšaFlag of Free France.png Veľké UhorskoBarbary ensign.gif Veľká Morava


Tieto sú vraj naozaj:
Afg 3D 12.png AfganistanFlag of England.png AnglickoFlag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosna a HercegovinaStandard of the President of Bulgaria.png BulharskoFlag Czech republic.jpg ČeskoFlag of Montenegro.svg Čierna HoraNew Chinese Imperial Flag.png ČínaFlag of Dubai.png DubajFlag of Egypt.png EgyptEu flag.jpg Európska úniaState Flag of Finland (bordered).png FínskoFlag of Free France.png FrancúzskoAlternative flag of greece 2.svg.png GréckoFlag of the Netherlands.svg HolandskoFlag hnkg.png Hong KongCroatian flag.png ChorvátskoFlag-of-Israel 12.png IzraelFlag of India 12.png IndiaNaval jack of Ireland.svg ÍrskoFlag of Japan.png JaponskoCannabis marijuana leaf parody flag.gif KanadaKosovo State Flag.png KosovoFlag of Cuba 12.png KubaFlag of Libya.svg LíbyaHunFlag.JPG MaďarskoFlag of Mongolia.png MongolskoFlag of Germany (state).png NemeckoFlag of Norway.svg.png NórskoFlag of Poland (with coat of arms).svg PoľskoAustrian State flag.png RakúskoFlag of Romania 12.png RumunskoFlag of Russia.png Rusko500px-Flag of Slovakia.png SlovenskoFlag of Slovenia.png SlovinskoFlag of Switzerland2.png ŠvajčiarskoFlag of Serbia.png SrbskoFlag of Italy.png TalianskoFlag of Turkey 12.png TureckoUkr vlaj.png UkrajinaFlag of America.png USAFlag of the United Kingdom.png Veľká Británia