Čokoľvek

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Necyk.png
Čokoľvek
SunOnHand.jpg
Je najjednoduchšia forma...


Čokoľvek je najjednoduchšia možná a najuniverzálnejšia existujúca forma. Môže to by nikto, nič, čosi, ktosi, dačo, teda aj vy, my, oni, teda aj bazuka.

Keď sa pozrieme zhora a to teda z parádne vysokého hora, tak môžeme povedať, že čokoľvek je vesmír, mliečna dráha, Slnečná sústava, teda aj Slnko, Merkúr, Mars, Zem, ale aj Mesiac, či týždeň. Keď pozeráme na všetko zdola, vidíme, že to môže byť potkan, myš, mucha, mravec, komár, ale aj priestor medzi prirodzením a samotnou riťou.

Čokoľvek môže byť odmenou, ale aj trestom, čokoľvek môže byť radosť aj smútok, čokoľvek môže byť život, či smrť. Každý z nás si môže čokoľvek priať, alebo aj prosiť Boha, aby ho čokoľvek zlého nikdy nestretlo. Čokoľvek môže byť pre niekoho dobré, pre iného zlé. Tak ako si musíme dávať pozor, lebo nikdy nevieme, kedy nás môže postretnúť čokoľvek zlé, musíme v živote hľadať príležitosť aby nás postihlo niečo dobré. A to dobré je čosi, čo môže byť čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek.

Nikto nevie, čo je to vlastne čokoľvek, ale každý si môže čokoľvek priať a každý z toho môže mať aj radosť.

Necyk.png
NECYKLOPEDICKÉ zamyslenia
Thinker.gif

AnonymBludMnohoMotýlie krídlaNekonečnoNezmyselSomarinaKtoNiektoNiktoNiečizmusNiečoNiečo inéNičČosiČokoľvekVšetkoVšadeMalé tudleVeľké tudleOmylKamarátNepriateľDebilFilozofHovädoSviňaZmrdMoralistaKokoti medzi namiCharakterKoniec svetaKoniec koncovDnesHmotaNonameSlovoVtipnoPozeraj ako čítašPočuj ako píšešSmrťSpasenieNirvanaParadoxVesmírZázrakŠťastieMatka prírodaFaktPravdaPravda o zániku dinosaurovEuklidove vetyRacionalizmusVetrológiaMurphyVŕtanie si do kolenaStúpanie do hovnaHlas úduZákon padajúceho hovnaPrečo je filozofia nahovnoLogika
Chlad slovenských žien a ich vplyv na globálne otepľovanie.Energetická efektivita pri balení slovenských žienMýtus o Slovenkách ako najkrajších ženách na svete

Thinker 2.gif