Západ

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Západ je smer, ktorý vznikol v minulosti. Ľudovia ním označovali smer, kde zapadá Slnko. Dnes už vieme, že Slnko nezapadá, ale i tak nám toto označenie ostalo ako pozostatok dôb minulých. Z našich končín môžeme počuť, že západ je zem vyspelá, kde sa ľudia majú lepšie. Ak sa na západ započúvame z trochu vzdialenejšieho východu, započujeme, že je to zem nemravností, kde ženy s fúzmi spievajú a muži s mužmi spávajú. Kde vládnu sionisti, NATO a židovská propaganda, ktorá chce ovládnuť svet.

Názory vedcov

1. Niektorí vedci na základe geoidného tvaru Zeme tvrdia, že západ neexistuje, pretože keď by sme sa tým smerom vydali, a pohybovali by sme sa rýchlosťou vyššou ako je rýchlosť rotácie Zeme, tak po istej dobe by sme nešli na západ, ale na východ.

2. Iní vedci majú názor, že Západ je nekonečnosť, pretože keď by sme sa vydali na západ hocijakou rýchlosťou, nikdy by sme sa nezastavili, lebo po dosiahnutí cieľa by sa Zem trochu pootočila a my by sme sa takto predbiehali donekonečna.

Paradox

Azda najväčší paradox Slovenska je, že práve najväčší zapadákov je východ.....aj Kysuce a Orava, ale to by nás len doplietlo.